Ubezpieczenie dziecka w szkole - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Ubezpieczenie dziecka w szkole

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Ubezpieczenie dziecka w szkole

Cześć dziewczyny.

Piszę do Was z małą prośbą. Jakbyście szukały w tym roku ubezpieczenia szkolnego dla swojego dziecka to może byście zainteresowały się ofertą compensy - ideafairplay.pl/nnw/755.

Dzięki temu fundacja pomagająca dzieciom chorym na raka Rak'n'Roll (ideafairplay.pl/raknroll) otrzyma darowizną na swoje działania.

Co Wy o tym myślicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ubezpieczenie dziecka w szkole

Z uwagi na promowanie firmy wątek może zostać zamknięty.
Przykro mi ale ja myślę ,że jeżeli ubezpiecza się własne dziecko to całość lub większa część kwoty powinna  być na ubezpieczenie jego zdrowia  a nie jak się teraz robi mniejsze ubezpieczenie a reszta to darowizna lub fanty dla szkoły czy innych organizacji.
Jeżeli ktoś chce pomóc fundacji czy dać darowiznę to proszę bardzo ale nie kosztem zdrowia własnych dzieci. To jest moje prywatne zdanie ale może ktoś się da namówić.

3

anicorek87 napisał/a:

Przykro mi ale ja myślę ,że jeżeli ubezpiecza się własne dziecko to całość lub większa część kwoty powinna  być na ubezpieczenie jego zdrowia  a nie jak się teraz robi mniejsze ubezpieczenie a reszta to darowizna lub fanty dla szkoły czy innych organizacji.
Jeżeli ktoś chce pomóc fundacji czy dać darowiznę to proszę bardzo ale nie kosztem zdrowia własnych dzieci. To jest moje prywatne zdanie ale może ktoś się da namówić.

ale czy my mówimy o tym samym? Chyba komuś coś się pomyliło...
Masz ofertę ubezpieczenia i płacisz za ubezpieczenie normalnie, a portal dzieli się prowizją (towarzystwo zawsze płaci agentowi! nawet w szkole!) 50/50 i przekazuje na fundacje... Tak samo działa np. fanimani (robisz zakupy i sklepy się dzielą).

Zanim się wypowiesz to polecam zapoznać się z tematem, a nie trzymać się zasady: "nie znam się, a wypowiem się". smile

4

barbara198080 napisał/a:
anicorek87 napisał/a:

Masz ofertę ubezpieczenia i płacisz za ubezpieczenie normalnie, a portal dzieli się prowizją (towarzystwo zawsze płaci agentowi! nawet w szkole!) 50/50 i przekazuje na fundacje... Tak samo działa np. fanimani (robisz zakupy i sklepy się dzielą).

Zanim się wypowiesz to polecam zapoznać się z tematem, a nie trzymać się zasady: "nie znam się, a wypowiem się". smile

Dobrze wiem o czym piszę bo można ubezpieczyć samemu lub w szkole i poprosić o ubezpieczenie do wglądu ,żeby zobaczyć na co te pieniądze idą i w jakiej kwocie. Nie chce mi się wierzyć ,że wszyscy połowę przekazują na darowiznę czy fundację po czym jak jest wypadek czy inne nieszczęście to dziecko dostaje z ubezpieczenia ochłapy .

5

anicorek87 napisał/a:
barbara198080 napisał/a:
anicorek87 napisał/a:

Dobrze wiem o czym piszę bo można ubezpieczyć samemu lub w szkole i poprosić o ubezpieczenie do wglądu ,żeby zobaczyć na co te pieniądze idą i w jakiej kwocie. Nie chce mi się wierzyć ,że wszyscy połowę przekazują na darowiznę czy fundację po czym jak jest wypadek czy inne nieszczęście to dziecko dostaje z ubezpieczenia ochłapy .

Warunki ubezpieczenia przecież są załączone to o jakich tych "ochłapach" mówisz? To przecież z tej kwoty kasa nie idzie na fundację. Pieniądze którą towarzystwo wypłaca portalowi są dzielone... darowizna nie ma nic wspólnego z zakresem ubezpieczenia. OMG

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Ubezpieczenie dziecka w szkole

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021