Stylizowane zdjęcia dzieci - wolność matki a godność dziecka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Stylizowane zdjęcia dzieci - wolność matki a godność dziecka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Stylizowane zdjęcia dzieci - wolność matki a godność dziecka

Dziewczyny, co sądzicie o głośnej sesji zdjęciowej Laury Izumikawej, w ramach której przebiega swoją malutką córeczkę w różne postaci, m.in. Beyonce, kubańską tancerkę,  mistrza sushi itd.?

Nie mogę dodać linka, artykuł jest na Mamadu pt. Gdy ta dziewczynka śpi, mama zabiera ją na niesamowite przygody. Zobacz wyjątkowe zdjęcia, które stały się hitem sieci. Jakby ktoś, komu pozwala regulamin, dodał link, byłoby łatwiej:)

Ja mam trochę sprzeczne odczucia. Fotki są przesłodkie, ale kurczę, tak męczyć dziecko, przebierać - trochę jak lalkę, nie szanując w ogóle dzieciaka. Z drugiej strony to jej dziecko i może robić, co jej się podoba? No tak, ale gdzie leżą granicę "wychowywania dziecka wg własnego uznania"?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stylizowane zdjęcia dzieci - wolność matki a godność dziecka

Niektóre zdjęcia są naprawdę fajne. Dobry pomysł ale do domowego archiwum a nie do sieci.  Oczywiście to moja subiektywna opinia.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Stylizowane zdjęcia dzieci - wolność matki a godność dziecka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021