kłamstwo o zerwaniu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » kłamstwo o zerwaniu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: kłamstwo o zerwaniu

Witam. Mam takie nietypowe pytanie. Czy ktoś z was podczas kłótni z ukochaną/ukochanym usłyszał od niej/niego, że to koniec, ale wiedział że ta osoba kłamie i wcale nie chce odejść?
Jak wtedy zareagowaliście? Co się potem wydarzyło?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kłamstwo o zerwaniu

ja w poprzednim związku czasami mówiłam, że nie możemy być już razem, albo właśnie że to koniec, chociaż wcale tego nie chciałam. tylko w kłótniach się to zdarzało. z różnych powodów, przeważnie po to by zwrócić uwagę na siebie i swój problem.
w obecnym raz powiedziałam, że powinniśmy to zakończyć, bo nie powinien być z kimś takim jak ja... też pod wpływem dziwnej sytuacji. wtedy chodziło mi po prostu o to, by usłyszeć od niego miłe słowa po tym co się działo...

3

Odp: kłamstwo o zerwaniu

Ano właśnie chcę pominąć kwestię zwracania na siebie uwagi + musi to być wyznanie od Waszego partnera, nie Wasze.

4

Odp: kłamstwo o zerwaniu

Polecam. Powiedziałam swojego chłopakowi, że to koniec naszego związku. Kocham go, ale przestał dbać o relacje nas łączące. Chciałam zobaczyć czy będzie mu mnie brakować, czy będzie się starał o to by było jak dawniej. Efekt jest taki, że 10 dzien nie mamy ze sobą kontaktu. Dobrze, że po roku dowiedziałam się jak mu na mnie zależało a nie po 4 czy 6 latach hmm

Bolesna sprawai mam nadzieję, że szybko sie z niego wyleczę. Cały czas toczę walkę sama z sobą by nie posunąć się do tego aby napisać co o nim myślę. Przecież nie będę robiła z siebie pośmiewiska na sam koniec. Nie będę się poniżała. Jeśli jemu nie zależy by wyjaśnić pewne sprawy... Wystarczająco dużo razy pierwsza wyciągałam rękę na zgodę. Ileż można hmm

5

Odp: kłamstwo o zerwaniu

Jeśli chodzi o sytuację gdy to partner tak mówi, według mnie w akim momencie powinnam włączyć się Tobie lampka alarmująca.

6

Odp: kłamstwo o zerwaniu

Może trochę sprecyzuję. Wczoraj kłóciłam się z moim, wina leżała po obu stronach. W pewnym momencie kłótni zaczął mnie ignorować i ze złości wytrąciłam mu z ręki jogurt, który zalał jakąś gwarancję, podłogę, jego ubrania, ogólnie całe otoczenie. Znów zaczął się ze mną kłócić i powiedział, że jutro wracam do domu (studiuje w jego miescie) i mam się położyć do rana spać... Że to koniec... Ale ja w to nie uwierzyłam, po prostu wierzę w niego i jego miłość i krzyczałam do niego żeby nie kłamał. W końcu jak jego złość trochę opadła, to przyznał się do kłamstwa, przytulił mnie, mówił że mnie kocha i zawsze będzie kochać. Ale to wszystko co w tym kłamstwie powiedział tak zapadło mi w pamięci, że na myśl o tym od razu chce mi się płakać. A myślę o tym cały dzień, a mam duużo czasu, bo jest w pracy od południa i jestem sama w domu..
Może to nie to, że straciłam zaufanie, ale została po tym jakaś bolesna rana i nie wiem co mam z nią zrobić.

7

Odp: kłamstwo o zerwaniu

Moim zdaniem , to nie jest dobry sposób by udobruchać faceta... Nie powiedziała bym, że z nami jest koniec - gdybym wcale tego nie chciała !

8

Odp: kłamstwo o zerwaniu

No właśnie to mnie gnębi.. Skoro to powiedział, to w jakim stopniu tego chciał? Czy jakbym w to uwierzyła i odeszła, to by nic z tym nie zrobił? Był wściekły na mnie, ale czy gdyby się z tym przespał to rano powiedziałby mi sam od siebie, że wcale tego nie chciał?

9

Odp: kłamstwo o zerwaniu

Faceci są dziwni... Czasem w kłótni padają okropne słowa  , których potem człowiek bardzo żałuję... Może tak samo było z twoim mężczyzną ... Skoro później zapewniał cię , że zawsze będzie kochał ... Może nie powinnaś się tak zamartwiać ... Po prostu bądź czujna , gdyby kiedyś  znowu to się powtórzyło powinnaś zareagować ..

10

Odp: kłamstwo o zerwaniu

Sytuacja trochę dziwna. Jak dla mnie takie słowa to trochę cios poniżej pasa, ja bardzo się przejmuje takimi rzeczami.

Ale niedawno miałam sytuacje podobną. Facet mówił, że nie wie czy chce ze mną być, że nie wie czy kocha, ale w oczach łzy i to samo uczucie co wcześniej. Jednak on nie próbował/nie chciał/nie umiał mnie zatrzymać kiedy postanowiłam odejść.

11

Odp: kłamstwo o zerwaniu

Widzicie, ja do teraz nie wiem jak potoczą się moje losy. Zerwałam z nim i na własne życzenie cierpię jak głupia. Ale jak pomyślę, że z jego strony nie widać choć trochę chęci by naprawić relacje między nami nie żałuję, że tak postąpiłam.
Koleżanki mi próbują przemówić do rozsądku "dziewczyno- jemu na Tobie nie zależy. Zapomnij o nim i ciesz się, że nie zmarnujesz z nim więcej czasu" a ja nie dowierzam. Czuję się jakbym śniła na jawie. Co on ze mną zrobił hmm hmm hmm hmm hmm

12

Odp: kłamstwo o zerwaniu

Rozumiem Cię Sabinaa bardzo dobrze, ja też czekam i tęsknię, choć wiem że to nie ma najmniejszego sensu...

13

Odp: kłamstwo o zerwaniu

właśnie rozmawiałam z przyjaciółką. Powiedziała mi, że po tym jak zostałam potraktowana wnioskuje, iż w przyszłości byłby on skłonny nawet podnieść na mnie rękę. Że to raczej ten typ mężczyzn. Zamurowało mnie. Odradza mi go i to strasznie.

14

Odp: kłamstwo o zerwaniu

Sabina mam dokładnie to samo.
tylko że mój się odezwał od razu na drugi dzień.
inpowiedział, że mam racje, że powinniśmy się rozstać, i że on nigdy do mnie nic nie czuł.
i co z tego jak ja bymjednak chciała zeby on był ...

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » kłamstwo o zerwaniu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024