Poznam Polki :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Poznam Polki :)

Witam wszystkich!

Mam 24 lat i jeden nietypowy "problem". Nie mieszkam w Polsce i nie jestem Polakiem, ale jestem bardzo przyciągane do polskich kobiet. Nie wiem jak to opisać, ale myślę, że lubię jak Polskie kobiety są niezależne, silne, inteligentne i wykształcone. I ładne. smile
Zgadzam się, że może to nie jest najlepsze miejsce, aby napisać takie ogloszenie, ale chciałbym poznać Polki tutaj.
Nie szukam tu intymnych znajomości. Chciałbym poznać inteligentną i wykształconą kobietą. Intelekt jest bardzo ważny dla mnie.
Przyjaciele są również mile widziane, więc nie wahaj się skontaktować ze mną.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poznam Polki :)

nie jestem zainteresowana internetowymi znajomosciami, poza tym nie jestem niezależna, silna czy inteligentna big_smile ale z ciekawości spytam - skąd znasz jezyk polski tak dobrze?

3 Ostatnio edytowany przez Badacz91 (2016-07-15 23:27:10)

yellov napisał/a:

nie jestem zainteresowana internetowymi znajomosciami, poza tym nie jestem niezależna, silna czy inteligentna big_smile ale z ciekawości spytam - skąd znasz jezyk polski tak dobrze?

haha Ale także, widzę, że jesteś szczera i nie jesteś głupia. big_smile Żyję w kraju słowiańskim i dlatego Polski nie trudny dla mnie. wink

4

Badacz91 napisał/a:

Żyję w kraju słowiańskim i dlatego Polski nie trudny dla mnie. wink

Ja zawsze wiedziałam, że trole to bystrzaki i łatwo przyswajają języki...

5 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-07-15 23:37:12)

Klio napisał/a:
Badacz91 napisał/a:

Żyję w kraju słowiańskim i dlatego Polski nie trudny dla mnie. wink

Ja zawsze wiedziałam, że trole to bystrzaki i łatwo przyswajają języki...

Mnie to zawsze intrygowało, że "cudzoziemcy" znacznie łatwiej ogarniają znaki diakrytyczne... "słowiański", "jesteś", żyję"... a Polak to powie, że pisze z telefonu i weź się odczep...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

6

santapietruszka napisał/a:

Mnie to zawsze intrygowało, że "cudzoziemcy" znacznie łatwiej ogarniają znaki diakrytyczne... "słowiański", "jesteś", żyję"... a Polak to powie, że pisze z telefonu i weź się odczep...

Lekcja, której nasz cudzoziemiec z kraju Trola nie odrobił. Przyda się na przyszłość...

7

Panie, jesteście bardzo dowcipne... wink

8

Nawet zakładając, że to nie troll - już na samym wstępie odrzuciłaby mnie forma tematu - ty co, kolekcjonujesz kobiety jak znaczki?

9

Chomikowa napisał/a:

Nawet zakładając, że to nie troll - już na samym wstępie odrzuciłaby mnie forma tematu - ty co, kolekcjonujesz kobiety jak znaczki?

Po pierwsze, jeśli wszyscy myślą że jestem trollem, administrator tego forum może potwierdzić, że nie mieszkam w Polsce, według mojego adresu IP. Jeśli ktoś myśli, że jestem Polakiem, który mieszka za granicą, mogę rozmawiać z kimś w moim języku.
Po drugie, nie wiedziałem jak nazwać ten temat, a chciałem intrygować ludzi do czytania. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

10 Ostatnio edytowany przez Gosia1962 (2016-07-20 13:22:48)

no no no.....ale sie chlopak odwazyl. Albo desperat, albo troll, albo przebojowy i odwazny.
Ile masz lat? jaki kraj? co robisz? wyksztalcenie? Hobby? wyglad?
Nie, zebym dla mnie pytala, ale moze sie jakas
silna
odwazna
piekna
i co tam jeszcze bylo?
...Polka

zdecyduje i cie do jakiej Warszawy/Krakowa itp. przygarnie.....

Ja tam stawiam na trolla.

Zyj Tu i Teraz.

11

Gosia1962 napisał/a:

no no no.....ale sie chlopak odwazyl. Albo desperat, albo troll, albo przebojowy i odwazny.
Ile masz lat? jaki kraj? co robisz? wyksztalcenie? Hobby? wyglad?
Nie, zebym dla mnie pytala, ale moze sie jakas
silna
odwazna
piekna
i co tam jeszcze bylo?
...Polka

zdecyduje i cie do jakiej Warszawy/Krakowa itp. przygarnie.....

Ja tam stawiam na trolla.

O Boże... Tak, wiedziałem, że Polki są silne, niezależne, wykształcone... ale zapomniałem, że one są tak trudne...
Po prostu poprosił o rozmowę z kimś. Powiem więcej informacji o mnie w osobistej rozmowie.
A także, ona nie musi być ładna. Intelekt jest ważniejszy. wink
Ludzie, dajcie spokój, nie gryzę...

12

To nie jest portal randkowy. Masz coś do powiedzenia? Wypowiadaj się w wątkach.

13

Cos mi ten nasz kolega dziwny jest...szuka kobiety, albo....guza

Zyj Tu i Teraz.

14

Przyjedz so Polski.Tutaj jest Polek na peczki.Brunetki, blondynki,skromne, przebojowe , jakie tak chcesz.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021