Jajka wibrujące-wrażenia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jajka wibrujące-wrażenia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Dangerous Lioness (2016-07-09 23:29:28)

Temat: Jajka wibrujące-wrażenia

Pytanie głownie do dziewczyn choć panowie też mogą się wypowiedzieć.
Zastanawiam sie nad zakupem jajka wibrującego i jestem ciekawa czy ktos mial cos takiego i może podzieli sie wrażeniami? jak wam sie sprawdzało i jaki model polecacie?na allegro jest tego tyle że nie wiadomo w czym wybierac. i może ktoś chciałby doradzić jaki wibrator na początek bo do tej pory nie uzywałam. Czekam na wypowiedzi tongue A i moze dorzucicie coś na temat kulek gejszy? dzieki wielkie big_smile

Jedyna rzecz, którą facet powinien zmienić w kobiecie, którą naprawdę kocha, to nazwisko.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jajka wibrujące-wrażenia

Ha! mam takie jajko i to jeden z lepszych zakupow w moim zyciu wink

ja zawsze robie dokladny reaserch przed jakimikolwiek zakupami, wiec i wtedy wyczytalam wszystko o takich zabawkach.

wybralam model ze zdalnym pilotem - i to jest super rzecz, zarowno z partnerem (on ma pilota i steruje wibracjami) jak i samodzielnie ( wizyta w parku tongue )

za swoje kilka lat temu zaplacilam troche pobad 100 zl - celowo wybralam takie twarde, plastikowe. no i ma bodajze 7 trybow wibracji smile

podsumowujac, zwroc uwage na:

- wykonczenie czyli co jest na zewnatrz: plastik, silikon medyczny czy cos jeszcze innego.
- ksztalt i rozmiar: sa rozne srednice (np. 2,5 cm, 3 cm, 3,2 cm, 4 cm), sa bardziej oble, bardziej "kanciaste"
- sposob czyszczenia: to bardzo wazne, zeby moc latwo umyc zabawke przed i po wykorzystaniu.
- zasilanie: baterie. nie pamietam, czy sa takie jajka podlaczane do sieci. na pewno wszystkie sieciowe zabawki sa mocniejsze w odczuciach.
- pilot zdalny czy pilot na kabelku. jedno i drugie ma swoje wady i zalety. mi zalezalo na zabawach poza domem, kiedy to partner trzyma pilota i steruje moim podnieceniem (np. 3-godzinna jazda autobusem big_smile to dopiero przezycie)
- ilosc trybow: od jednego wzwyz. ja wybralam kilkutrybowy

uff, to tyle na szybko smile

aaaaa, kiedy ma sie jajko w sobie, to czuc te wibracje w calym ciele. ale generalnie nie slychac tego na zewnatrz, no chyba ze jest super cisza. ale przy normalnym halasie ulicznym czy np. podczas jazdy autobusem - nikt nie zauwazy, ze masz cos takiego wink no chyba, ze bedziesz miala orgazm tongue mi od samego jajka raczej trudno go osiagnac, tak wiec nie spodziewalam sie kilkunastu orgazmow od samych wibracji wink

3

Przyznam, że w kwestii samozaspokajania i gadżetów natura dała kobietom ogromne pole manewru;)

4 Ostatnio edytowany przez Dangerous Lioness (2016-07-10 18:16:49)

_v_ dzieki bardzo pomocna wypowiedz napewno przy zakupie tego gadżetu zwrócę uwagę na to co powiedziałaś big_smile a co byś powiedziała a tym jajku z 60 funkcjami? tu mam linka mam nadzieje ze nie zniknie
http://allegro.pl/bezprzewodowe-wibruja … 41767.html

Jedyna rzecz, którą facet powinien zmienić w kobiecie, którą naprawdę kocha, to nazwisko.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jajka wibrujące-wrażenia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021