Stosunek dzien po ostatniej tabletce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Stosunek dzien po ostatniej tabletce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Stosunek dzien po ostatniej tabletce

Witam, wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę antykoncepcyjna (jasmine). Dzis doszło do stosunku bez innego zabezpieczenia. Dzis powinnam zacząć 7-dniowa przerwę, Jednak troche sie obawiam, z racji tego ze zapomniałam o tabletce w 2 tygodniu ich brania. Zacząć kolejne opakowanie czy robic przerwę?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stosunek dzien po ostatniej tabletce

w ciągu 7-dniowej przerwy nie zajdziesz w ciąże. to, że nie bierze się wtedy tabletki nie znaczy, że jesteś płodna. jeżeli zapomniałaś raz tabletki to jak tylko sobie przypomnisz trzeba wziąć, niezależnie od godziny, a potem o normalnej porze wziąć kolejną. niektóre dziewczyny tak robią, że biorą bez przerwy jak jadą na wakacje czy coś, ale to nie jest zbyt mądre.
masz bardzo małą wiedzę jak na osobę, która przyjmuje tabletki. powinnaś poprosić swojego ginekologa, żeby dokładnie wytłumaczył Ci jak działają tabletki, jakie składniki mają i jak się je stosuje! to bardzo ważne.

"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą"

3

Odp: Stosunek dzien po ostatniej tabletce

Branie dwóch opakowań tabletek pod rząd nie jest szkodliwe, ale w Twoim przypadku jeśli przez to zapomnienie o tabletce w 2 tygodniu owulacja nastąpiła, to branie ich pod rząd nie spowoduje, że będziesz jakoś bardziej zabezpieczona niż kiedy zrobisz sobie przerwę smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Stosunek dzien po ostatniej tabletce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021