12 lat razem i zdradzil z idealem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » 12 lat razem i zdradzil z idealem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: 12 lat razem i zdradzil z idealem

Czesc Wszystkim
Jest noc a ja siedze i pisze bo albo cos zrobie konstruktywnego albo cos bardzo glupiego. Temat banalny. 12 lat razem, dwoje dzieci 7  9 lat. Mieszkamy w Anglii. 2 lata temu cos sie zaczelo psuc. W kwietniu znalazlam telefon, ktory dostal od kochanki i smsy ... i to jakie. Kochanka mieszka w Polsce sama ma meza i dwoch nastoletnich synow. Przez caly 2015 i 2016 ( chyba do maja ale glowy nie dam) mieli romans spotkania 1-2 razy w miesiacu. Zostawil mnie ze sklepem ( mielismy sklep) ogromnymi dlugami, dwojka dzieci, swoim przybranym ojcem-alkoholikiem a sam jezdzil do kochanki. Dzieci w tym czasie u opiekunki do 9 wieczorem. On na 2 tyg wakacji z kochanka do chorwacji mnie szarpali wierzyciele, cpalam wszystko co sie dalo zeby wytrzymac nerwowo, pracowac po 14 godz i zajmowac sie WSZYSTKIM. Romans wyszdl na jaw. Na poczatku blagal o przebaczenie chcial ratowac zwiazek. Potem juz nie. Teraz rozwod-do grudnia bedzie w anglii potem wraca do polski bo anglii nienawidzi. Dalej mieszkamy razem. Nie wytrzymuje tego psychicznie. Zanim jego romans wyszedl na jaw rozpoczelam remont domu. Teraz mam rozpieprzony dom-nie da sie go rozsadnie sprzedac, brak kasy na remont, kupe dlugow, kaprysna prace -raz jest raz nie ma i kaprysnego ex ktory musi sie skupic na sobie i 2 razy w tyg online spotyka sie z psychologiem. Ja cpam nienawidze swojego zycia i jego ale jestem jak ten pies na smyczy. bez jego pensji nie splace dlugow, nie skoncze remontu i nie utrzymam domu z powodu dlugow czyli bledne koo. Gdzies po drodze dostalam od niego w twarz zostalam pobita i duszona. Jego kochanka to skonczony ideal a mnie zdradzil bo nie mialam duszy ciepla itp itd. dla niej mal czas jezdzic do polski chodzic do restauracji i na basen a z dziecmi nie mial SILY pograc w pilke lub isc na basen. Do kochanki lecial na skrzydlach w domu 99 procent czasu jest zirytowany i skwaszony bo cos go boli, trzeszczy albo ma depresje, nie ma sily za wysokie cisnienie itp. kochanka nawet jak od dniego dostala w pysk to pytaa co sie satalo ze sie tak zachowal a ja sie tylko darlam nie docenialam ne przytulilam itp. czuje sie jak zero. nie widze przyszlosci dla siebie jestm na cholernym dnie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 12 lat razem i zdradzil z idealem

Na początku zawsze się wydaje, że jest się w czarnej d...ie, ale z czasem problemy blakną. teraz po prostu rozwiedź się i uporządkuj sprawy majątkowe. Od eksa odetnij się fizycznie i psychicznie, ureguluj z nim sprawę alimentów. Jeśli możesz, skorzystaj z zasiłków. Poproś go, żeby wyprowadził się z domu, a przynajmniej przestań mu prac i gotować. Co to znaczy, że ćpasz? Bierzesz jakieś prochy? Może potrzebujesz pomocy psychiatrycznej/psychologicznej? I przestań porównywać się z kochanką, to zawsze będzie działało na Twoja niekorzyść. Nie jesteś na pewno gorsza, jesteś inna. A on potrzebował innej innej. Zdrada głęboko narusza samoocenę, ale zobaczysz, że z czasem podniesiesz się z kolan.

3 Ostatnio edytowany przez madoja (2016-06-30 10:02:48)

Przede wszystkim musisz jakoś uporządkować sprawy finansowe, dopiero wtedy będziesz w stanie psychicznie się uspokoić.
Jeśli trzeba, sprzedaj dom (nawet "rozbebeszony", w trakcie remontu - na pewno ktoś kupi). Zrób wszystko by wyjść z długów.
To jest absolutny priorytet.

W drugiej kolejności musisz zastanowić się nad swoim ćpaniem. Masz na tyle małe dzieci, że potrzebują wciąż matki. Trzeźwej i przytomnej. Nie stwarzaj im patologicznego domu, gdzie najpierw ojciec lał matkę, a potem ta matka była wiecznie naćpana. Mam kolegę którego matka była lekomanką od zawsze, wiecznie naćpana. Dziś jest między nimi totalna nienawiść, on jej nie znosi i nie może jej tego wybaczyć, choć to dorosły chłop.
nieważne czy u Ciebie chodzi o leki czy np. amfetaminę - musisz przestać chociażby z powodów finansowych (podejrzewam że to co bierzesz tanio nie wychodzi).

Wszystko jest do ogarnięcia, choć teraz jesteś na dnie.
Psycholog to nie wszystko, sama musisz wziąć byka za rogi i pracować nad tym żeby było dobrze.
Zapewne jesteś młoda, na pewno jeszcze kogoś poznasz.

4

Brak słów. . .

Nie wiem co powiedzieć. Jest mi bardzo przykro.
Czy wcześniej stosował przemoc?

5

Cpam okazjonalnie morfine, ktora zostala mi po tacie, ktory umarl na czerniaka w uk w 2012 roku. Niewiele zostalo. Staram sie brac tylko jak jestem na dnie dna. On bywal gwaltowny, ale jak sie zaczelo z kochanka, to dostalam w twarz ( odwalilam mu w pysk z bekhendu choc jestm o glowe nizsza i 80 kh lzejsza), dusil mnie, rzucal o sciane i wyszarpal za wlosy. Teraz ma sesje z psychologiem i pretensje do calego swiata glownie oczywiscie do mnie. Ze nie mam duszy, ciepla, milosci , kobiecosci itp itd. Kochanka to polaczenie aniola z idealem. Ja tylko wiecznie darlam pysk i mialam pretensje i oczywiscie wszystko to moja wina. Nie mam sily mieszkac z nim pod jednym dachem a wyprowadzic sie nie chce. Mam tez inna opcje-za kilka dni bede miala 12 tysiecy zl moge cichcem wyjechac do polski i zostawic ten burdel za soba zabrac tylko dzieci. Jedyne czego sie boje to ze nie dostane pracxy zeby dzieci utrzymac w rozsadnym terinie zupelnie nie wiem po 9 latach jak funkcjonuje rynek pracy w Polsce. Mama mnie na pewno przygarnie i da dach nad glowa tak dlugo jak bedzie trzeba. Jak myslicie czy to dobry pomysl? Ja mam wate w glowie i nawet nie wiem kogo sie spytac o bezstronna rade.

6

Mam 41 lat i jestem calkiem atrakcyjna i mimo wszystko dbam o siebie i trzymam forme. Ale watpie zeby ktos sie zdecydowal na zwiazek z mamuska z dwojka calkiem jeszcze malych dzieci. Jedno wiem-nie chce byc z tym czlowiekiem. Gdyby choc byl uczciwy bylby bol ale i czysta rana do zagojenia a on klamal przez caly rok i podkladal mi swinie poza plecami. TERAZ CHCE ZEBYSMY BYLI PRZYJACIOLMI I DEKLARUJE ZE ZAWSZE BEDZIE MOIM PRZYJACIELEM. Chcialaybyscie przyjaciol ktorzy Was leja i perfidnie oszukuja:) az sie chce powiedziec zajebistym przyjacielem bedziesz slonce;)

7

Ale mieszkanie z nim pod jednym dachem to jak sypanie soli na rane CODZIENNIE  od nowa i wciaz:( tak to czuje

8

Nie ciekawie... ale po rozwodzie , powiedz mu, że jego ojca wyrzucisz na bruk.... Może coś do niego dotrze....

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » 12 lat razem i zdradzil z idealem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018