Studia a brak motywacji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Studia a brak motywacji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Studia a brak motywacji

Cześć. Jestem na trzecim roku studiów inżynierskich. Kierunek ciężki lecz ciekawy. Zawsze szło mi w miarę dobrze jednak przez własną głupotę zawaliłam jeden rok. Zapłaciłam i wróciłam na uczelnię. Niestety natrafiłam na jakieś zmiany programowe i część zajęć mam na drugim roku a część na trzecim. Zajęcia się pokrywają, a co za tym idzie muszę chodzić na zajecia w weekendy. Bywa że mam 19 dni nauki pod rząd. Mam do zebrania 21 wpisów i już ledwo daję radę. Z każdej strony pod górkę. Nigdy dobrze się nie czułam w tym kierunku ale bardzo chcę go skończyć. Mam dość czepiających się wykładowców i brakuje mi czasu na cokolwiek. Do tego teraz mam problemy z facetem i już całkiem. Cały mój zapał gdzieś się ulotnił. Wykładowcy się czepiają, a dziewczyna z która poprawiam praktycznie wcale sie nie przykłada i wszystkie wspólne projekty i prezentacje sa na mojej głowie. Wiele razy wracałam z płaczem do domu bo czuje sie niesprawiedliwie traktowana. Co mam zrobić żeby znowu mi się zachciało?

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Studia a brak motywacji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024