Dni niepłodne a ciąża - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Dni niepłodne a ciąża

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez ona1342 (2016-04-05 17:13:47)

Temat: Dni niepłodne a ciąża

Hej kobiety! Czy któras z Was zaszła w ciąże kilka dni przed okresem? Lub znacie takie przypadki? ( chodzi o cykle raczej regularne )  Czytałam, że My kobiety to studnie bez dna, każdy organizm jest inny.... i ze nawet przed okresem możemy mieć dni płodne. W 2 tygodniu od zapłodnienia ( od miesiączki był to ok5 ) może widnieć już pęcherzyk ? Co o tym mylicie ? pozdrawiam

"... nic się nie dzieje przedwcześnie, I nic się nie dzieje za późno, I wszystko się dzieje w swym czasie, Wszystko...Wszystkie uczucia, spotkania, Odejścia, powroty, czyny,zamiary. Zawsze właściwą godzinę biją Boże zegary "
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dni niepłodne a ciąża

Tak pecherzyk będzie juz widoczny, ale do lekarza najlepiej umawiać się na ok7-8 tydzień widać wtedy juz serduszko - ale kwas foliowy oczywiście od początku jeśli nie lykalas podczas staran

3

Odp: Dni niepłodne a ciąża

Dziękuję za odpowiedź, ponieważ nie wiem co myśleć, byłam na usg i pęcherzyk miał 1,51 mm . Ostatnia data miesiączki 24 styczeń,19 lutego był stosunek a 3 marca byłam 1 raz u ginekologa i stwierdził że nie będzie nic widać, tymczasem na usg pojawił się ju pusty pęcherzyk ....

"... nic się nie dzieje przedwcześnie, I nic się nie dzieje za późno, I wszystko się dzieje w swym czasie, Wszystko...Wszystkie uczucia, spotkania, Odejścia, powroty, czyny,zamiary. Zawsze właściwą godzinę biją Boże zegary "

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Dni niepłodne a ciąża

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021