Słaba kreska na teście ciążowym - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Słaba kreska na teście ciążowym

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Słaba kreska na teście ciążowym

Witam kobietki odwiedzające mój post.
Napisze w skrócie jaki jest mój problem. Mam 26, mam stałego partnera... od jakiegoś czasu zaczęliśmy rozmawiać o macierzyństwie.
Spóźniał mi się okres więc zrobiłam test ciążowy.. najpierw jeden, później po kolejnych dniach dwa kolejne. Kreska była widoczna tylko pod światło więc postanowiłam powtórzyć test za kilka dni i kreska jest, ale prawie nie widoczna. Lekko różowa, trzeba się w nią mocno przypatrzeć. Czy któraś z Was była w takiej sytuacji? Czy to oznacza ciąże? Bardzo chce mieć dziecko i nie wiem czy to już, czy jednak nie jest to pewne. Dodam, że miewałam bóle piersi i często chodzę siusiu, ale nie wiem czy to przez ciąże czy już sama ją sobie uroiłam ponieważ bardzo pragnę mieć dziecko. Proszę o pomoc sad

PS. Jeśli ktoś wie jak tutaj dodać zdjęcie proszę o podpowiedz, pokaże jak to wygląda

Zobacz podobne tematy :
Odp: Słaba kreska na teście ciążowym

U mnie przy pierwszej ciąży słaba kreska wyszła 3 dni po spodziewanej miesiączce. Radzę pojsc na beta hcg, to wszystko wyjaśni.
Al np mojej znajomej test pozytywny wyszedł dopiero tydzień po spodziewanym okresie

Kacper - 09.09.2014 :*
Kolejne szczęście - 09.12.2016 :* Czekamy

3

Hej. Zrób badanie krwi betaHCG zaplacisz okolo 20/30 zl ale bedziesz pewna wyniku. Badanie to zrobisz w każdym laboratorium.  Życzę pozytywnych wieści o ciąży smile

Klara mój Największy Cud na ziemi
ur 17.06.2016  godz 15:48
40 cm, 2320g przez CC

4

Ja też miałam słabą kreskę na początku. Jeśli nie chcesz zrobić badań z krwi to poczekaj jeszcze kilka dni i znów powtórz test.
Częste sikanie na tym etapie ciąży jest raczej nie możliwe. A piersi fakt, mogą pobolewać - u mnie to był pierwszy objaw, byłam w 6 tyg.
Zdjęcia można łatwo wstawić na stronie tinypic (wpisz w google) potem tylko skopiować link do postu. Pozdrawiam!

5 Ostatnio edytowany przez bimbulka (2016-04-05 12:32:09)

Ja tak mialam i jestem w ciazy smile  jak widac slaba kreske to z pewnoscia jestes w ciazy smile gratuluję  smile i daj znac smile
U mnie zanim pojawila sie slabiutka kreska. To zaczelam sikac czesto. W nocy kilka razy co nigdy mi sie nie zdarzalo w nocy wstawac. Kazdy ma inaczej. Wiec sie nie sugeruj smile

28.07.2015 ostatni okres
23.08.2015 2 kreski smile
06.05.2016 Kubuś   4100 g i 54cm do KOCHANIA

6

Wrzuc zdjecie na strone, np: "imageshack", "tinypic", skopiuj odnosnik do zdjecia klikajac prawym na nie i wybierajac opcje: "kopiuj adres obrazu".
Nastepnie wklej link tutaj, albo wpisz słownie: [img]tutaj_link[/img] c:

Aleksander, 24.02.2016 :3

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Słaba kreska na teście ciążowym

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021