praca w banku ing doradca klienta - pilnie proszę o radę!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » praca w banku ing doradca klienta - pilnie proszę o radę!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez martynap91 (2016-03-16 21:14:32)

Temat: praca w banku ing doradca klienta - pilnie proszę o radę!!!

Witam! czy znajdę tutaj kogoś, kto pracował w banku ing na stanowisku doradca klienta indywidualnego???
Bardzo zależy mi na waszej opinii, gdyż mam szansę dostać tą pracę, tylko nie wiem czy warto. Czytałam że strasznie cisną na sprzedaż, wciskanie na chama produktów, że praca jest mega stresująca i szkoda zdrowia. Czy zgadzacie się z tym? Może ktoś mi coś podpowie? Dodam, że nie mam wykształcenia w tej branży, jedynie praca z klientem. Szybko się uczę, ale nie chcę, żeby się okazało że po prostu psychicznie nie wyrabiam, że szkoda mojego czasu.
Co radzicie?

Pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :
Odp: praca w banku ing doradca klienta - pilnie proszę o radę!!!

Witam, i jak udało się dostać pracę w ING ? Ja idę na rozmowe w poniedziałek ale w ogóle nie wiem czego mogę się spodziewać. Mogę prosić o opinię i rady? smile

Pozdrawiam

3

Przerabiałam pracę w kilku bankach i niestety, ale w każdym z nich było tak samo- plany, plany i jeszcze raz plany. Nieważne jakimi sposobami, ważne, by były wyniki. Im bardziej prestiżowy bank, tym gorzej.  Praca dobra na początek, dla młodych, by nabrać doświadczenia.

Plany są realne do wykonania i faktycznie taka rotacja pracowników czy ludzie sami odchodzą? A jak z zarobkami na stanowisku doradca klienta?

5

a co te plany możesz rozwinąc?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » praca w banku ing doradca klienta - pilnie proszę o radę!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018