Doradca klienta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez girl90 (2011-06-14 09:28:26)

Temat: Doradca klienta

Witam Panie. Wczoraj dostałam propozycję pracy jako doradca klienta - konkretniej o jakie doradztwo chodzi, nie wiem ale raczej coś związanego ze sklepem, handlem ponieważ skończyłam zasadniczą szkołę zawodową w zawodzie sprzedawca, a pozniej robiłam liceum ogólnokształcące. Po wysłaniu im CV, odpisali mi że spełniam podstawowe potrzebne do pracy wymagania. Zostałam zaproszona na spotkanie informacyjne. Jednak dziwi mnie trochę fakt iż zamiast do mnie zadzwonić to wysłali mi smsa, w którym m.in był adres e-mail. Co o tym myślicie? Prosiłabym o szybką odpowiedź ponieważ spotkanie jest w czwartek.

Umówiłam się z tą Panią w rynku, zaraz niedaleko ulicy na której ma się odbyć spotkanie. Na ów ulicy są różne firmy. Myślicie że to żadna ściema? i jak się zachowywać?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Doradca klienta

Prawdopodobnie chodzi o biuro turystyczne - byłam pod wskazanym adresem wczoraj i na to wyszło tzn. nr na nim nie bylo ale obok był dom na ulicy sw. katarzyny  2, a adres ktory mi podałą to sw. katarzyny 4. Także raczej o to chodzi wink. Na dodatek znalazłam w internecie cechy które szukają u potencjalnego doradcy m.in

- masz żyłkę do handlu, doskonale czujesz się w roli sprzedawcy

- potrafisz zdobywać Klientów profesjonalizmem i uśmiechem

- masz nietuzinkową osobowość i pasję życiową

- akceptujesz kontakt z Klientem jako sposób na zarabianie pieniędzy

- masz wysokie wymagania adekwatne do zarobków

- cechuje Cię wysoka kultura osobista, kreatywność i zapał.

Oraz napisala mi że to może być praca dodatkowa badz stała, a w necie znalazłam też takie informacje (były razem z tymi powyżej);

- indywidualnie ustalany grafik pracy,

- ubezpieczenie NNW,

- szkolenia przedmiotowe.

Było tam tego wiecej ale są mało istotne bo to jest już to co oni oferują pracownikowi.

Dlatego bardzo prosze, doradźcie mi, jak mam się zachować? co robic? co powinnam przed spotkaniem przeczytać? prosze pomożcie mi! to spotkanie mam juz jutro!

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018