dość nietypowa sytuacja - co wy na to ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » dość nietypowa sytuacja - co wy na to ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: dość nietypowa sytuacja - co wy na to ?

Witam was kobietki, otóż ostatnio spotkała mnie sytuacja dosłownie bez wyjścia..
jestem ponad półtora roku w związku z cudownym facetem. Od 8 miesiecy zażywam tabletki antykoncepcyjne ,a od pół roku współżyjemy (o czym nie wiedzą moi rodzice ,tak jestem dorosła smile ) niestety drugi raz w historii związku musiałam się wypłakać przed mamą, kiedy od miesiąca w ogóle sie nie dogadywalismy a mój luby dał mi do zrozumienia ,że to może być koniec. Oczywiście jak to mama zamiast pocieszyć dobiła mnie niemiłosiernie i tu się zaczyna komiczna sytuacja .. otóż mama za wyjaśnieniem ,że kłócimy sie o wszystko doszukiwała się czegoś więcej i powiedziała ,ze na pewno chodzi mu o to ,że chce ze mną współżyc ,a ja oczywiście nie chce ! i stąd nasz kryzys. Oczywiście mogłaby sobie mówić gdyby nie padły złe słowa w jego kierunku ( on chce tylko jednego , chce mnie wykorzystac , tylko dla seksu ze mną jest ,wykorzysta i zostawi ) było mi bardzo głupio , że z mojej winy cudowny facet został postawiony w złym świetle..
mama często mnie podpuszcza ze powinnam jej powiedziec jak zaczniemy wspolzyc bo to normalne ,a już wiele razy udowodniła mi ,że zrobiłaby piekło na tę wieść. Gdy doszło to zgody między nami dała mi do zrozumienia ,że myśli iż pogodziliśmy sie ponieważ dałam mu to czego chciał..
Sytuacja jest bardzo irytująca ,ale jak wiadomo rodzice są różni, a moi nadopiekuńczy.. nic na to nie poradzę ,a powiedzenie całej prawdy skonczy się pewnie zakazem spotykania ,a juz na pewno spania u mnie lub poza domem.
Tak więc zależałoby mi na wszej opinii i babskiej dyskusji , czy was też spotkała kiedyś taka sytuacja bez wyjścia ? Co wy byście zrobiły  ? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dość nietypowa sytuacja - co wy na to ?

Szczerze?

Twoje życie seksualne to tylko TWOJA sprawa. Twojej matce nic do tego.

I skoro jesteś dorosła, to tak się zachowuj - nie lataj do mamusi się skarżyć na swojego chłopaka, bo to głupie - potem masz wyrzuty sumienia, po co?
Swoje problemy rozwiązuj sama, ew. z chłopakiem.

3

uważam ,że masz całkowicie racje .. nigdy jej nie mieszam w nasze sprawy bo to tylko i wyłącznie nasz problem , aczkolwiek tym razem przyłapała mnie i co za tym idzie pod wpływem pytan i dogryzek wpadłam w jeszcze większą histerie smile teraz będę bardziej ostrożna żeby ta dziwna sytuacja nie miała miejsca big_smile

4

Matka chce się dowiedzieć kiedy jej dorosla corka zacznie współżyć? A co ona jest Twoim ginekologiem? Wiadomo ze się martwi ale skoro mówisz ze jesteś dorosła to powinna zrozumieć i przyjąć do wiadomości ze to Twoja osobista sprawa. Ale tak jak Cyniczna pisała. Sama dajesz swojej matce do zrozumienia że chcesz jej opieki i nie poradzisz sobie z niczym sama, bo placzesz i żalisz sie jej na faceta

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

5

Moze i tak jednak to wyjątkowo cięzki charakter , zawsze myślałam ,że w matce tez powinno się mieć wsparcie. Troche surowo to oceniasz bo przecież nie poszłam się poskarżyć smile

6

to już taki typ matki . chciałoby się poprosić o radę, porozmawiać. Ale nie da się. Często Twoje słowa potrafią obrócić się przeciw Tobie. Współczuję, że nie możesz porozmawiać szczerze z mamą. Ale rada jest jedna - rozwiązuj problemy sama/z przyjaciółką. To jedyne wyjście . I nie smuć się, nie każda mama jest kumpelą jak z amerykańskich filmów dla nastolatek. Nie ma co porównywać. wink

Pozdrawiam

7

oj tak tu masz wielką rację ,jednak między nami nie jest jeszcze tak źle smile stara się być na czasie ale chyba nie moze się przyzwyczaić ,że już nie jestem mała i mam swoje życie. Mimo wszystko myślę ,że izolowanie jej od siebie tylko ją zasmuci ,a każda matka chce czuć się potrzebna , nawet jak jej rady wbijają człowieka w ziemię smile

8

Miałam podobną sytuację z moją babką. Nie mam mamy, więc ona tak jakby poczuwała się aby mi ją zastąpić. Często pytała jak to robię, czy już zrobiłam...
Jakie było jej zdziwienie kiedy powiedziałam jej o ciąży c:
Niestety nie lubię tego typu osób.
Powiem tak - musisz znaleźć jakąś koleżankę - bardziej doświadczoną od Ciebie, która będzie w stanie Ci doradzić. Ponieważ tak jak pisały dziewczyny - jeżeli chcesz porady, to szukaj u innych, a nie u swojej matki (co innego, gdyby była normalna tongue).

Aleksander, 24.02.2016 :3

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » dość nietypowa sytuacja - co wy na to ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021