prawie jedyna koleżanka kłamczucha - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » prawie jedyna koleżanka kłamczucha

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: prawie jedyna koleżanka kłamczucha

hey, poznałam ok roku temu przez internet pewną dziewczynę, starsza jest ode mnie parę lat (ja mam 26). Poznanie było trochę przypadkowe, pośrednio szukałam jakiś znajomych, gdyż po studiach wszyscy porozjeżdżali się, ja do tego nie miałam chłopaka i czułam się samotna. Pare razy wyszłysmy na miasto lub gdzies posiedzieć. Różnimy się znacznie pod względem zainteresowań, ale nie mam nic przeciwko jej hobby. Ona jest już w takim wieku, że szuka faceta, bylysmy kiedyś na imprezie (to był jej pomysł). Bawiłam sie tak średnio,  zraziło mnie to, że w pewnym momencie ona gdzies sobie odeszła, nie mogłam się ani dodzwonić ani jej znaleźć..no w końcu się znalazła, gadała z jakimś gościem, a ja się martwiłam, że może jej cos się stało.
Nie wiem, może mam mylne wyobrażenie na ten temat, ale uważam, że jak wychodzi się we 2 gdzieś, to powinno się trzymać razem ze wzgl. bezpieczeństwa chociażby.
Druga sprawa..od już dawna czułam, ze ona jest egositką. Nie słuchała zbytnio gdzie ja bym poszła, tylko słyszałam: a wiesz co, ja bym poszła...., a ja dawno nie byłam ...itd.
Nawet ostatnio udało mi się postawić na swoim i spotkałysmy sie tam gdzie ja chciałam, ale to tez nie do końca...bo knajpę w końcu wybrała ona, mimo iż ja miałam inny pomysł (tańsza restauracja). Co na plus- jest miła, ale jak gadamy..mam wrażenie, że nie bardzo mnie rozumie, ona nie bardzo jest typem osoby do pogadania sobie o takich poważniejszych rzeczach czy "pofilozofowania" sobie. Nie mówię, że chcę wykład przeprowadzać na spotkaniu koleżeńskim, ale ja np. interesuję się psychologią i lubię pogadać czy to o zachowaniach ludzi czy analizować samą siebie. Do tago, co też mnie zraża...któryś raz już kłamie. Są to w miarę drobne rzeczy, ale jestem na 99 proc pewna, ze faktycznie kłamała, a raz zupełnie ją przyłapalam na klamstwie.
Nie odebrała tel...bo zgubiła czy zostawiła, nie oddzwoniła do mnie przez cały dzień..no bo gdzies tam byla itp. Ja jestem szczera, nie lubię kłamać i uważam, że tchórze kłamią. Wolę usłyszec prawdę niż bawić się w takie gierki. Pomyślałam sobie...ok, dopóki nie poprawi się moja sytuacja na polu towarzyskim, jak będę miała ochotę, będę z nią gdzieś wychodzić, ale też będę ją traktować tak jak ona mnie. Natomiast..słyszeliście może o toksycznych ludziach? Nie chciałabym, aby moje zachowanie zmieniło się, a już zaczynam myśleć- ty mnie okłamałaś, ja ciebie też mogę.
Starałam się rozumiec jej zachowanie- nie oddzwania, może jest zmęczona po pracy, puszcze jej sms i oczywiście zadzwoniłam tylko raz i to na jakiś czas. Myślę, jestem gadułą, może jej sie nie chce mnie słuchać? Też nie jestem idealna, więc..brałam taki margines i na jej zachowanie, a w decyzyjności a właściwie jej braku to jesteśmy bardzo podobne. Ostatnio też, nie wyszedł nam sylwester, dzień wcześniej rozmawiałyśmy, że się umówimy. Na końcu..ona powiedziała, że jedzie gdzieś indziej. To samo tyczy się wyjazdów wakacyjnych, pisze do mnie: a może pojedziemy do Zakopanego w terminie tym i tym? Wogóle nie wpadła na to, żeby się porozumieć gdzie ja chciałabym pojechać..nie pojechałam z nią, bo nie miałam urlopu.
Nie musicie mi nic radzić..samo to się rozwiąże. Jestem ciekawa waszych opinii na ten temat, może opowiecie mi cos o waszych doświadczeniach? może też poznaliście znajomą/mego z internetu? Pozdrawiam!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prawie jedyna koleżanka kłamczucha

Taki typ osobowości przodującej, albo z nią pogadaj, że czujesz się tłumiona, jeżeli Ci zależy na znajomości z nią, a jak nie to po prostu zakończ z nią znajomość. Ona jest w takim wieku, że na pewno świadomie bądź nie szuka męża. Zatem nie ma się co dziwić, że szuka faceta w klubie.

Odp: prawie jedyna koleżanka kłamczucha

Jezeli ktos klamie, jest chory!

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » prawie jedyna koleżanka kłamczucha

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018