Zerwanie z chlopakiem a operacja... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zerwanie z chlopakiem a operacja...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1 Ostatnio edytowany przez MsWilaa (2015-11-30 17:01:09)

Temat: Zerwanie z chlopakiem a operacja...

Czesc. Jakiś czas temu zerwałam z chłopakiem z którym byłam ok 6 lat. Kilka dni temu dowiedziałam się że jego babcia która go wychowuje od małego ma mieć poważną operacje. Jestem jak członek rodziny. W koncu czesto u nich bywalam. Przejmuje się tym. Nie wiem co powinnam zrobić? Z jednej strony chciałabym być przy tej operacji. Ale z drugiej strony boje się ze on tego nie zaakceptuje. Ze nie chce mnie widziec.W końcu nie jestem już z nim. Chciałabym go rowniez jakoś wesprzeć. Jakiś rok temu zmarł mu dziadek który też go wychowywał i została mu tylko babcia. Dalej go kocham i jest to trudne dla mnie. Każda rada od was będzie dla mnie cenna. Co powinnam zrobić? Jak sie powinnam zachowac w takiej sytuacji? Pomóżcie!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...

Myślę, że skoro znałaś jego rodzinę tyle czasu, to masz prawo tam być. Później mogłabyś żałować, że tego nie zrobiłaś. Wiem, że to może być dziwne dla Was obojga, ponieważ się rozstaliście, ale ta operacja dotyczy jego babci, a nie Waszego rozstania. Po prostu oboje skupcie się na niej i powinno być okej.

3 Ostatnio edytowany przez lifrinat (2015-11-30 20:11:52)

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...

Być przy operacji? To niemożliwe. To może odwiedź babcię po operacji, w porze odwiedzin. Przecież nikomu nie musisz się z tego ani spowiadać, ani informować. Idziesz tam jako znajoma rodziny, babci.

4 Ostatnio edytowany przez MsWilaa (2015-11-30 22:36:37)

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...
lifrinat napisał/a:

Być przy operacji? To niemożliwe. To może odwiedź babcię po operacji, w porze odwiedzin. Przecież nikomu nie musisz się z tego ani spowiadać, ani informować. Idziesz tam jako znajoma rodziny, babci.


Czemu to jest niemożliwe? Zawsze byłam traktowana jak członek rodziny. Spędzałam u nich więcej czasu niż w domu.  Babcia jest dla mnie bardzo ważna. Traktowalam ja tak jakby była moja prawdziwa babcia. Bylam przy niej w noc jak dziadek umarl, jak umarł jej brat.. itd. . Wiec nie mam prawa tam być? Mam iść tam jakbym była znajoma?

5 Ostatnio edytowany przez agusia587 (2015-11-30 22:36:05)

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...

Ja również rozstałam się z facetem, ale z jego matką mam kontakt. Powiedziała że będzie mnie pamiętać, życzyła mi wszystkiego najlepszego i że gdy uznam iż może mi się przydać mam śmiało dzwonić smile. Jeśli żyłaś z nimi w zgodzie to nie wiedzę problemu byś Jej nie odwiedziła smile.

6

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...
agusia587 napisał/a:

Ja również rozstałam się z facetem, ale z jego matką mam kontakt. Powiedziała że będzie mnie pamiętać, życzyła mi wszystkiego najlepszego i że gdy uznam iż może mi się przydać mam śmiało dzwonić smile. Jeśli żyłaś z nimi w zgodzie to nie wiedzę problemu byś Jej nie odwiedziła smile.

Odwiedzić tak ale się zastanawiam czy przy operacji powinnam być? Co myślisz?  Jest dla mnie bardzo ważna. .

7

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...
agusia587 napisał/a:

Ja również rozstałam się z facetem, ale z jego matką mam kontakt. Powiedziała że będzie mnie pamiętać, życzyła mi wszystkiego najlepszego i że gdy uznam iż może mi się przydać mam śmiało dzwonić smile. Jeśli żyłaś z nimi w zgodzie to nie wiedzę problemu byś Jej nie odwiedziła smile.


Wiem, ze mam prawo ja odwiedzić.  Ale się zastanawiam czy przy operacji powinnam być?  Jest dla mnie kimś naprawdę bardzo ważnym.

8 Ostatnio edytowany przez agusia587 (2015-11-30 22:40:54)

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...

Przecież podczas operacji nie ma odwiedzin. Nie wpuszczą Cię.

9

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...
agusia587 napisał/a:

Ja również rozstałam się z facetem, ale z jego matką mam kontakt. Powiedziała że będzie mnie pamiętać, życzyła mi wszystkiego najlepszego i że gdy uznam iż może mi się przydać mam śmiało dzwonić smile. Jeśli żyłaś z nimi w zgodzie to nie wiedzę problemu byś Jej nie odwiedziła smile.


Przepraszam ze o to pytam ale jeszcze niedawno czytalam jak qypowiadalas sie w komentarzu o zwiazku ze jestes w zwiazku i motylki ci minely ale jest dobrze jestes trolem internetowym czy aa tak nagle zrobilo sie w zwiazku zle?:)

10

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...

Ale przecież ta Pani i tak i tak nie będzie wiedziała, że jesteś więc po prostu po operacji Ją odwiedź.
Pomyśl o Twoim Ex, jak On się będzie czuł, jak Cię tam zobaczy.
Nie dość, że stres przez operacje to możliwe, że przeżyje stres widząc Ciebie (co oczywiście nie musi się wydarzyć, ponieważ nie wiem dlaczego się rozstaliście).

11 Ostatnio edytowany przez agusia587 (2015-11-30 22:45:04)

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...

Chyba mnie z kimś pomyliłaś, albo coś źle zrozumiałaś sad. Ja od prawie dwóch miesięcy nie jestem w związku.

12

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...
agusia587 napisał/a:

Chyba mnie z kimś pomyliłaś, albo coś źle zrozumiałaś sad. Ja od prawie dwóch miesięcy nie jestem w związku.

Nie wlasnie nie jutro ppdesle wyppwiedz dlatego przykro mi sie zrobilo tzn taka szkoda jak przeczytalam teraz ze juz nie jestes w zwiazku

13

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...
agusia587 napisał/a:

Przecież podczas operacji nie ma odwiedzin. Nie wpuszczą Cię.

Wiem ze mnie nie wpuszczą na salę operacyjna. Tylko ze jej rodzina na pewno będzie przy niej w trakcie operacji tj. czekać aż operacja się skoczy w poczekalni. Chciałabym żeby wiedziała że ja też tam jestem.. i się zastanawiam czy mam w takim momencie prawo tez tam być i czekać z nimi? Czy powinnam sobie odpuścić?

14

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...
MsWilaa napisał/a:

Czemu to jest niemożliwe? Zawsze byłam traktowana jak członek rodziny. Spędzałam u nich więcej czasu niż w domu.  Babcia jest dla mnie bardzo ważna. Traktowalam ja tak jakby była moja prawdziwa babcia. Bylam przy niej w noc jak dziadek umarl, jak umarł jej brat.. itd. . Wiec nie mam prawa tam być? Mam iść tam jakbym była znajoma?

Dziewczyno, wiez się ogarnij. Przy operacji jest tylko zespół i lekarze. Pierwszy raz będziesz w szpitalu? smile. Co innego jak się czuwa przy kimś, jak umiera. Babcie możesz odwiedzić tylko w porze wizyt, no chyba, że jesteś w prywatnej klinice, to trochę tam więcej swobody w odwiedzinach. Poza tym z czym masz problem? Rościsz sobie prawa do bycia rodziną, kiedy nie jesteś? Można się traktować jak rodzina, a jeśli tak było pomiędzy wami, to byś tu nie pisała z obcymi ludźmi, tylko już dawno temat miała przegadana z babci krewnymi. Albo jesteś trollem smile, albo mało wiesz o rzeczywistości smile.

15 Ostatnio edytowany przez agusia587 (2015-11-30 22:51:11)

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...

Pisałam o motylkach, ale w sensie że to normalne iż z czasem zanikają, jednak to nie oznacza braku miłości, czy że akurat teraz tak miałam.

16

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...

Nic nie powinnaś.
Chcesz wesprzeć chłopaka? Zrób to. Chcesz być w szpitalu podczas operacji (bo przecież na salę operacyjna nie zostaniesz wpuszczona)? Bądź.

Zamiast działać, mówisz o tym i zastanawiasz się, jak zostaniesz przyjęta. W dużej mierze zależy od tego, po co chcesz to zrobić. Jeśli dlatego, że uważasz to za swą powinność - odpuść sobie.

17

Odp: Zerwanie z chlopakiem a operacja...
MsWilaa napisał/a:

Wiem ze mnie nie wpuszczą na salę operacyjna. Tylko ze jej rodzina na pewno będzie przy niej w trakcie operacji tj. czekać aż operacja się skoczy w poczekalni. Chciałabym żeby wiedziała że ja też tam jestem.. i się zastanawiam czy mam w takim momencie prawo tez tam być i czekać z nimi? Czy powinnam sobie odpuścić?

A jak uważasz? smile.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zerwanie z chlopakiem a operacja...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024