Dzisiaj tak wlasnie sie czuje.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Dzisiaj tak wlasnie sie czuje..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Dzisiaj tak wlasnie sie czuje..

Nie wiem czy ta pogoda tak wplywa na moj stan, ale czuje sie dzisiaj samotna, brzydka i opuszczona.
Ostatnio mialam 5 dni wolnego i ani jedna z moich kolezanek nawet nie zadzwonila do mnie, nie mowiac o wyslaniu sms.
Ok- kazdy ma swoje zycie, rozumiem to. Ktos powie : "przeciez mozesz Ty zadzwonic". Nie raz dzwonilam zawsze ja, ale jak potem dlugo sie nie odzywalam to nie moglam liczyc juz na kontakt z ich strony, d;atego teraz nie dzwonie. Kiedy one mnie potrzebowaly to bylam zawsze, a teraz nawet nikt nie zadzwoni. Z moja najlepsza kolezanka widzialysmy sie miesiac temu..
Moze powinnam zmienic kolezanki?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dzisiaj tak wlasnie sie czuje..

To się nazywa miękkie serce więc pewnie wyrobiłaś też twardą dupę wink Ja jestem identyczny i przestałem dzwonić. Została jedna dwie osoby. Skupiłem się na sobie, ćwiczę asertywność i przynajmniej wiem w kogo inwestować. Proponuje zajmij się sobą, poszukaj nowych ludzi w pracy, w hobby jeśli masz lub w sporcie ale nie daj sobie uzależniać się od nich smile

3

Popieram wypowiedź Bart.K
wiadomo każdy ma swoje życie ... lecz prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie .
W moim wypadku kumpel z liceum wynajmuje mi mieszkanie zupełnie za free już od kilku miesięcy po tym jak znalazłem się na życiowym zakręcie .
Nawet nie wiem jak mu się kiedyś odwdzięcze ...  zresztą ostatnio usłyszałem od niego że nawet nie mam o tym myśleć... :-)

4

Aronia- jak ja Ciebie rozumiem smile wiesz co zrobiłam- wykasowałam bez żalu wszystkie nr tel. moich tzw. koleżanek, tych, które pierwsze NIGDY nie zadzwonią albo umawiają się na kawę od pół roku, bo ciągle brak im czasu itp. Mam jedną bliską przyjaciółkę na miejscu, dwie dużo, dużo dalej i bardzo dbam o te przyjaźnie, tym bardziej, że dziewczyny sprawdziły się w trudnych czasach i wiem, że mogę na nie liczyć. Nawet już nie szukam nowych relacji , za bardzo mnie zniechęciły zachowania o których piszesz.

5 Ostatnio edytowany przez Aga30 (2015-10-01 20:38:17)

Ja niestety też zamknęłam się trochę na nowe relacje. Po prostu nie chce mi się już próbować i się rozczarowywać ludźmi.

Rok temu zostałam samotną mamą, trochę z wyboru. Przez ten rok ani razu nie udało mi się bez okazji spotkać w weekend z moja bliska kolezanka, z którą znamy się od 10 lat i mamy dzieci w tym samym wieku. Szczególnie trudne były dla mnie weekendy, jednak każdą moją propozycję spędzania wspólnie czasu kwitowala stwierdzeniem, że w weekend im ciężko, bo maja swoje plany.
Także urwalam kontakt.

Kolejny przykład. Koleżanka od lat, zawsze gdy jest w Trójmieście przejazdem, nocuje u mnie. Ani razu nie przywiozła mi nawet wina, nie mówiąc o prezencie dla mojego dziecka, które ma już 3 lata. Ja zawsze starałam się ją ugoscic, robilam kolację itd., ale tym razem były tylko kanapki. I jakoś dziwnie rozmowa się nie kleiła.

Unikam teraz ludzi egoistycznych, z którymi relacja jest nieszczera lub jednostronna. Czasami zmuszam się do jakiegoś spotkania z kimś znajomym, ale dosłownie muszę się zmuszać.
I tak sobie żyjemy z córeczką we dwie.

Probowalam kogoś poznać na forum, ale ludzie samotni chyba boją się wyjść że swoich skorupek i zaryzykować.

6 Ostatnio edytowany przez On-WuWuA-83 (2015-10-01 23:38:49)

aronia85 napisał/a:

Z moja najlepsza kolezanka widzialysmy sie miesiac temu.. Moze powinnam zmienic kolezanki?

A ile się znasz z tą twoją najlepszą koleżanką?

Ja ci powiem, że mam takiego jednego dobrego koleżkę na moim osiedlu a właściwie to chyba mogę nazwać go, hmmm przyjacielem. Znam go od drugiej podstawówki smile Przeżyliśmy razem sporo różnych sytuacji, takich fajnych i tych też mniej hehehe, imprez itp.
Muszę tobie powiedzieć, że ostatnio nie widzieliśmy się chyba z półtora miesiąca lub nawet ze dwa, w okresie lipiec - połowa września a mieszka ze 200m dalej. Ba nawet nie dzwoniliśmy do siebie smile. Jednak ostatnio nastąpił przełom big_smile. Pojawił się u mnie i tak sobie zaczęliśmy rozmawiać, trwało to może z 1h-1,5h. Okazało się że miał remont domu a także jeździł sobie na mazury, był kilka razy. Ja natomiast mocno pracowałem. Generalnie czasu mało wszyscy mieliśmy.
Wstępnie umówiliśmy na wieczór na piwo u mnie (hehe i też na coś więcej jak się okazało) big_smile. Przyszedł a później też dołączyła jego dziewczyna która wracała z pracy. W relacji pomiędzy nami nic się nie zmieniło, cały czas śmiechy, ogólnie kozacka atmosfera. smile
Co więcej powiem tobie że każdy z nas może na pewno liczyć jakby co na pomoc tego drugiego. Dzwoni o 3 w nocy że jest w potrzebie, ubieram galoty big_smile i pędzę. Z drugiej strony tak samo na pewno by było.

Jeżeli znasz długo tą koleżankę i jest dla ciebie coś warta, mieliście jakieś wspólne fajne chwile to raczej nie opłaca się zmieniać bo poznać kogoś i się do niego przekonać to też na pewno nie bezie takie "hop". A jak potrzebny jest tobie koniecznie kontakt to zawsze możesz sama zadzwonić, korona z głowy nie spadnie smile. Tutaj nie ma co wyliczać, że ty dzwoniłaś 6 razy a znajoma raz. Przyjaźni w ten sposób się nie rozlicza. smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Dzisiaj tak wlasnie sie czuje..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023