Samotność; lat 32 co mam zrobić. .. ze soba - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność; lat 32 co mam zrobić. .. ze soba

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Samotność; lat 32 co mam zrobić. .. ze soba

Skończyłem 32 lata tak jakoś wyszło że znalazłem to forum trochę poczytałem.  Napiszę.

Szkoła podstawowa brak dziewczyn
Może dlatego że nie wyróżniałem się. Zwykły chłopak.
Średnia probowałem miałem 2-3 dziewczyny  krótki okres.
Duzo imprezowalem bawiłem się.
Wyjechałem z kraju nie było mnie do 2011.
Wróciłem na 2 lata do Pl.
Zawierałem znajomości poznawalem ludzi. Poznalem dziewczyne; miłość mego życia ale skończyło się rozczarowaniem ... Ne wypaliło nie czuła tego czegoś w sobie do mnie.
Wyjechałem znów.  Wróciłem w grudniu 2014 na stałe już. 

Kilka moich problemów :
Brak znajomości w kraju - wszyscy znajomi w całej  Europie.
Gdy poznaje Ja zazwyczaj kończy się tym wiesz nie szukam chłopaka.  Jesteś fajny ale...; nie czuję do Ciebie tego czegoś. ..itd
Za granicą żyło się mi się inaczej pewne przyzwyczajenia ludzie itd.
W Polsce jakoś ciężko mi się odnaleźć

zauważyłem że po tym rozstaniu z 2011 to nie byłem do tej pory na żadnej randce nie poznałem dziewczyny tkwie w samotności

Byłem w markecie kupowałem pralkę i coś tam jeszcze do domu bo się zepsuło.  Była taka M. Zainteresowana mną miałem tel. Do niej mogłem się umówić wmawialem sobie brak czasu praca firma teraz już ma kogoś

Dużo czasu zajmuje mi moja firma transportowa.  24h pod telefon laptop masa papierów kierowcy itd.
Szczerze przyznam że w każdym kraju czuje się o wiele lepiej niż w Polsce.  Może to wynik życia długo poza krajem.
O mnie 32 lata wysoki 183cm. Brązowe oczy.

Teraz już nie pamiętam ile lat mnie nie było na dyskotece imprezie już jakoś nie ciągnie mnie tam.
Gdy zobaczę gdzieś dziewczynę zacznę się interesować  zaraz praktycznie dowiaduje się zajęta jest. Ma Męża.  Itd.  Zaręczyna

I tak tkwie w samotności

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez baziula (2015-09-05 21:53:59)

Odp: Samotność; lat 32 co mam zrobić. .. ze soba

Może masz za mało determinacji aby coś zmienić w tym kierunku?
Czemu tak rzadko chadzasz na randki? Jak kogoś poznasz jeśli nie próbujesz?

Ja bardzo często wymawiam się brakiem czasu.... albo pod byle pretekstami zrywam dobrze zapowiadający się kontakt internetowy. Długo się zastanawiałam dlaczego tak się dzieje...przecież źle mi w samotności, ale w pewnym momencie pomyślałam, że może nie jestem jeszcze gotowa do kolejnego związku. I tak całe moje życie wypełnia praca i pasja.  Oczywiście nie polecam takiego trybu życia.

Rozszerz swoje grono znajomych, bywaj w różnych miejscach. Wydaje mi się, że brakuje ci chęci i radości życia. Z twojego postu bije taki smutny szary świat.
Na pewno jest wiele rzeczy które lubisz, postaraj się je zrealizować. Weź urlop, odpocznij.

"Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie."

Carl Bard

3

Chodzę rzadko na randki. Bo zazwyczaj ciężko kogoś mi poznać trafić wolnego a gdy tak jak ta z media expert mogłem się umówić ale brakło czegoś we mnie by umówić się.  Wmawiam sobie ze tak długo trwie sam ze juz przyzwyczaiłem się do tego ciężko przemoc się poiść do przodu

Znam taka dziewczynę.  Fajna . Ma dziecko To nie stanowi problemu lubię dzieci . Ale zastanawiam się czy zrobić krok w przód umówić sie
Znając życie jak się namyśle to jak będę pisał do niej to sie okaze że ma kogoś.

4

Może ta z media expert nie podobała Ci się wystarczająco.

A co do tej drugiej... przecież to tylko spotkanie, to jeszcze do niczego nie zobowiązuje. Spotkaj się z nią, bo ci się kości zastaną, od tego siedzenia. Jak tak będziesz rozkminiał. Czego się obawiać, jeśli jest fajna

"Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie."

Carl Bard

5

Miłości podobno nie należy szukać na siłę, a z drugiej strony "szczęściu należy pomagać". Beniaminie też bym Ci doradzała spróbować umówić się z dziewczyną, która ma dziecko. Rozumiem, że się boisz, ale powinieneś spróbować. Nie możesz się zniechęcać porażkami. Nie wiem czy to będzie ta jedyna, ale powinieneś się przełamać. "Sukces odnieśli ludzie, którzy zaliczyli większą ilość porażek." Powodzenia.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność; lat 32 co mam zrobić. .. ze soba

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018