ostatni temat jaki zakladam na forum to choroba ktos potrafi mi nazwa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » ostatni temat jaki zakladam na forum to choroba ktos potrafi mi nazwa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: ostatni temat jaki zakladam na forum to choroba ktos potrafi mi nazwa

Mam 20 lat od 2 lat cierie na psychoze ze troche dluzej ,juz troche niby lepiej 2 lata temu słyszałem w nocy mnóstwo głosów dużo osób się ze mnie śmiało widziałem w każdym wroga (głosy mnie drazniły),wydawało mi się że w łazience (gdzie były dziurki) ktoś mnie obserwuje tzn sąsiad,mam problem że jestem jakiś słabo wychowany fizycznie do tego trzesą mi się ręce zdjęcia nie zrobie kiedyś wstyd mi było się napić kubeczka u dentysty bo mi latały (teraz się uspokoiło),można napluć mi na twarz a ja nic nie zrobie po prostu jestem taka psitą,ostatnio mnie okradli z telefonu widze w ludziach smiech zrobił to gość ze szkoły mojej ,przeleciałem przez całe swoje życie doszedłem do wnosiku ze w sporcie byłem słaby,że nikt mnie tak naprawdę nie lubi do tego zaczeło mi przeszkadzać to jakim jestem wyrzutkiem z nikim się nie dogaduje wstydze się dziwnie wyglądajacych ludzi chociaz jak widze lepszy nie jestem myślę że przez to że jestem takim odmiencem biorą się też problemy psychiczne u mnie ,z pracą jest trochę lepiej ale dalej martwie sie gdzie bd pracował w przyszłości,mam swoje poważne problemy którymi się przejmuje nie będę ich zdradzał myślę o nich,głosy mi już trochę ustąpiły jednak agresja po nich została nie spałęm dużo nocy od niedawna trafiłem na dobrego psychiate ktory mi dał nasenne lekki tyle że uważam że na sen powinien mi dać psychiatra który leczył mnie wcześniej,czuje się otępiały ,obojętny a zarazem przerażony przyszłością,i zmęczony moją chorobą PODSUMOWUJĄC :MOŻLIWE ŻE SIĘ UŻALAM ALE TROCHĘ W TEJ CHOROBIE JESTEM I UWAŻAM ŻE NIE PRZESADZAM JAKOŚ CO PRAWDA MOGE SIE POCIESZAC ŻE LUDZIE ŻYJA BEZ RĘKI NP ALE CO Z TEGO KURDE BEZ PRZESADY,MOZECIE SIE ZE MNIE SMIAC JAK TO BRZMI TO CO NAPISALEM,JESTEM NIEUDACZNIKIEM I PSITA NWM JUZ JAK MOGE SIE LECZYC PROBOJE COS ZE SOBA ZROBIC ALE JEST MI CIEZKO MOJE WCZESNIEJSZE ZAINTERESOWANIE  OGLADANIE MECZY ODESZLO DO LAMUSA.

Zobacz podobne tematy :
Odp: ostatni temat jaki zakladam na forum to choroba ktos potrafi mi nazwa

Cześć
Może masz tam kogoś u siebie kto mógłby dać Tobie wsparcie? np rodzina albo jakiś stary dobry kolega? Wydaje mi się, że zaufani ludzie z Twojego otoczenia znają Ciebie lepiej niż obcy użytkownicy na forum.
Zobacz masz 20 lat i całe życie jest przed Tobą, dopiero rozpoczynasz swoją przygodę na tej planecie więc jeszcze dużo możesz zmienić smile Piszesz, że z pracą u Ciebie jest trochę lepiej a to już sukces, nie myśl o tym czy będziesz miał pracę za 5 czy 10 lat. Liczy się tu i teraz abyś zmieniał samego siebie na lepsze.
Psychiatra Ci daje tylko leki nasenne i to wszystko? to może czas zmienić psychiatrę albo po prostu powinieneś u niego lepiej opisać swój problem? mówie Ci powiedz o swoim problemie komuś z Twoich kręgów skoro to tak wygląda.

3 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2015-09-01 23:11:09)

Odp: ostatni temat jaki zakladam na forum to choroba ktos potrafi mi nazwa

No ale czego oczekujesz ?
Jest taki zart ze nie ma ludzi zdrowych sa tylko niezdiagnozowani.
Ludzie sobie zycja pojawiaja im sie rozne problemy czasem nie moga sobie z nimi poradzic i siegaja po czyjas pomoc.
Bo to ze ktos przez 30/40 lat byl zdrowy to nie znaczy ze ten stan bedzie zawsze.
Natomiast moim zdanie powinienes wiecej rozmawiac ze swoim lekarzem.
O tym jak odbierasz swoja sytuacje . Jako specjalista powinien cos doradzic.
Rozmawiaj z nim o swojej sytuacji w pracy i w innych srodowiskach.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » ostatni temat jaki zakladam na forum to choroba ktos potrafi mi nazwa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018