Hasło dostępu do internetu. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Hasło dostępu do internetu.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Hasło dostępu do internetu.

Nie miałam gdzie umieścić tego tematu.

Błagam o pomoc. Potrzebuję zablokować wejście do internetu na moim komputerze po to abym tylko ja mogła z niego korzystać.
Niewiem czy jest taka opcja. Chodzi mi o to żeby po kliknięciu ikonki "INTERNET EXP." pojawiła się informacja o tym że zeby tam wejść musisz podać hasło.
Bardzo proszę pomoc!!!

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Hasło dostępu do internetu.

o ile sprawdzałem, to niemożliwe w internet explorer, czy mozilli. można utworzyć konto gościa i wtedy masz konto osobiste z hasłem i konto gościa bez hasła. To hasło jest na wszystko co masz na kompie. Tylko jeżeli masz neostrade na 1 osobę, to inne osoby będą mieć problem z połączeniem z internetem

Czasem nagle ktoś się pojawia ....
i już zostaje

3

Aha no właśnie o tym haśle na wszystko to wiem ale chciałam takie na internet. Trudno

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

4

z czego masz internet? bo w dialncie prawdopodobnie coś w tym stylu da się zrobić.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Hasło dostępu do internetu.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021