samotność w małżeństwie; ( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » samotność w małżeństwie; (

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: samotność w małżeństwie; (

Jestesmy ze sobą ponad 3i pół roku , po ślubie cywilnym zaledwie nie cale 3 miesiace a ja zauwazylam, ze mój mąż po prostu już się mną znudzil. Jestem domatorka a on przeciwnie. Aby utrzymać rownowage w zwiazku czasem z nim wychodze, chociaz nie mam dobrego zdania o jego kumplach. Nie czuje się dobrze podczas takich wyjść, ale robię to dla niego.
Normalnie na tygodniu pracuje, widzimy się 3h dziennie,  z czego 2 dni wieczorkiem gra po godzince na playstation. W sobote wraca wczesniej z pracy i ma caly wieczor dla siebie na granie.Niedziela jest zarezerwowana dla mnie. Ostatnio jednak wszystko się pogorszylo; ( Wyludza ode mnie więcej godzin grania, soboty zabiera na granie a w niedziele ciagnie mnie z kumplami na wyjazdy. Niby jesteśmy blisko siebie, ale to już nie to samo, bo jest z kumplami więcej niż ze mną. Ciagle nie ma czasu, woli po pracy później wrócić do mieszkania niz spędzać ze mną czas.Jak jakims cudem da się namówić na wyjście ze mną, wtedy gdy coś zaproponuje to zawsze mu się nic nie podoba. Jak się zdarzy, ze zaproponuje to samo kumpel to leci jak na skrzydlach. Wymawia mi,ze rzadko spotykam się ze swoimi znajomymi i mam ich mało. Cóż dobieram starannie do siebie znajomych.Nie za czesto się spotykamy, bo oni też pracuja, maja dzieci, swoje rodziny,  swoich innych znajomych i nie zawsze mają czas.Co mam z tym zrobić? Rozmowa tu wiele nie pomogla-zaznaczam.

Zobacz podobne tematy :
Odp: samotność w małżeństwie; (

Odpowiem wprost.
Upolował Cię, powiesił nad kominkiem i teraz ma Ciebie kiedy chce i jak chcę, dlatego już nie będzie się starać bo po co?
Jesteś po prostu ofiarą, cała moc jest gdy jeleń jest żywy i niezdobyty, ale te czasy u Ciebie minęły.

Pozdrawiam.

Juuhuu!

3

Odp: samotność w małżeństwie; (

Powiem tak - on zauważył słusznie, iż masz niewielu znajomych. Kobieta jak jest zakochana wszystko poświęca ukochanemu, często tracąc przy tym swoich znajomych. Zacznij spotykać się z innymi, a on albo zatęskni, albo nie.
Druga sprawa - moim zdaniem połączenie domatora i podróżnika jest naprawdę fatalne. Znam wiele, wiele związków, które albo poszły na kompromis, albo.. niestety.
I ponownie - radzę abyś pospotykała się ze znajomymi, albo znalazła sobie zajęcie (ja dla przykładu dość dużo gram w gry, dlatego nie myślę tak często o ukochanym).
Głowa do góry c:

Aleksander, 24.02.2016 :3

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » samotność w małżeństwie; (

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021