Szukam kogoś z kim można szczerze rozmawiać i spędzać czas - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam kogoś z kim można szczerze rozmawiać i spędzać czas

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez Ajaks (2019-01-20 21:27:17)

Temat: Szukam kogoś z kim można szczerze rozmawiać i spędzać czas

Cześć,

Chciałbym napisać, że jestem tutaj nowy, ale zarejestrowany jestem od 2016 roku. No nieważne. W każdym razie szukam dziewczyny z którą mógłbym spędzać czas. Nie chciałby żeby to było odebrane jednoznacznie! Po prostu jestem samotny. Może to być osoba, której wystarczy kontakt internetowy. Chociaż jeśli ktoś by chciał na jakiś spacer, kino itp. To też może być. Głównie może być to Kraków, bo to moje miasto, ale mogę też gdzieś podjechać:)

Napiszę krótko o sobie. Jeśli administracja nie usunię (bardzo o to proszę, ładnie ) to każdy może sobie mnie znaleźć na moim blogu (idenamecz.blog) i zakładka o mnie.
A tak po za tym? Jestem Adrian. Wykształcenie informatyczne. Uwielbiam muzykę, nałogowo czytam książki, lubię zwierzęta, trochę podróżować.
Samotność niestety mocno mi się daje we znaki. Mówiąc szczerze to leczyłem się na depresję, a w 2015 roku miałem operację jelita. Operacja się udała, dostałem nowe życie, ale szpitalne traumy i koszmary, zmieniły się właśnie w kłopoty z samotnością.

Obecnie, moim marzeniem jest żeby mieć kogoś z kim naprawdę mógłbym porozmawiać. Szczerze mówiąc to wiek dla mnie nie ma znaczenia, miasto też nie. Także to chyba tyle. smile

Pozdrawiam Was ciepło!

PS. Na Priv mogę też wysłać mój nr tel.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam kogoś z kim można szczerze rozmawiać i spędzać czas

Ksywkę tez masz taką informatyczną... jakimi technologiami się interesujesz w zakresie informatyki oprócz AJAX-a?

3

Tak prawdę mówiąc to wszystko po troszę hmm. Chociaż głównie to programowanie (Python, PHP, Java, SQL). Zdarza się czasem robić coś z grafiką. Ale to nie jest moja specjalność.

4

Ajaks napisał/a:

Cześć,

Chciałbym napisać, że jestem tutaj nowy, ale zarejestrowany jestem od 2016 roku. No nieważne. W każdym razie szukam dziewczyny z którą mógłbym spędzać czas. Nie chciałby żeby to było odebrane jednoznacznie! Po prostu jestem samotny. Może to być osoba, której wystarczy kontakt internetowy. Chociaż jeśli ktoś by chciał na jakiś spacer, kino itp. To też może być. Głównie może być to Kraków, bo to moje miasto, ale mogę też gdzieś podjechać:)

Napiszę krótko o sobie. Jeśli administracja nie usunię (bardzo o to proszę, ładnie ) to każdy może sobie mnie znaleźć na moim blogu (idenamecz.blog) i zakładka o mnie.
A tak po za tym? Jestem Adrian. Wykształcenie informatyczne. Uwielbiam muzykę, nałogowo czytam książki, lubię zwierzęta, trochę podróżować.
Samotność niestety mocno mi się daje we znaki. Mówiąc szczerze to leczyłem się na depresję, a w 2015 roku miałem operację jelita. Operacja się udała, dostałem nowe życie, ale szpitalne traumy i koszmary, zmieniły się właśnie w kłopoty z samotnością.

Obecnie, moim marzeniem jest żeby mieć kogoś z kim naprawdę mógłbym porozmawiać. Szczerze mówiąc to wiek dla mnie nie ma znaczenia, miasto też nie. Także to chyba tyle. smile

Pozdrawiam Was ciepło!

PS. Na Priv mogę też wysłać mój nr tel.

Mam podobny problem... skąd jesteś?

5

Jaką muzykę lubisz?

6 Ostatnio edytowany przez Ajaks (2019-01-28 15:52:04)

Ula, tak jak pisałem. Z Krakowa. smile
alexaalexa, Przeważnie rock z lat 70 i 80 (Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple, The Beatles, Stonsi i wiele, wiele innych). Uwielbiam słuchać F. Mercury'ego. A po za tym to lubię też inną, no może oprócz disco polo i bardzo rzadko Pop. W szczególności ten Polski. A no i rapu też nie słucham.

7

Ajaks jeśli masz ochotę popisać to ja chętnie

8

No pewnie. smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam kogoś z kim można szczerze rozmawiać i spędzać czas

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018