Miłość, dostępna tylko w książkach? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Miłość, dostępna tylko w książkach?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Miłość, dostępna tylko w książkach?

Macie czasem tak, że wybiegacie w przyszłość i widzicie ciemność jeśli chodzi o związanie się/ dzielenie życia z kimś?
Pamiętam jak jakieś 9 lat temu przy okazji rozstania z dziewczyną przebiegła mi przez głowę myśl, że już raczej nie zwiążę się z inna. I wiecie co, przez ten czas faktycznie nie byłem z nikim w związku, a nie było to tak, że się broniłem czy nie chciałem się z kimś związać...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Miłość, dostępna tylko w książkach?

Mam tak. Wiem, że muszę liczyć sama na siebie. Nie miałam nigdy powodzenia u płci przeciwnej, adoratorów itp. Wiem, że w przyszłości będę sama i muszę jakoś to znieść

3

Hej, rzeko marzeń chętnie popiszę z tobą na gg jeśli masz czas i ochotę, bo mam ten sam problem. Niestety, jeżeli facet jest brzydki to nie ma szans na szczęśliwą relację. Ten mankament urody bowiem zawsze sprawi, że kobieta podświadomie będzie uważała, że robi mu łaskę, że z nim jest. Błędy, wady urastają do wagi niewybaczalnych przewinień. To narasta, aż na horyzoncie pojawia się ktoś piękniejszy. Brzydki = zły, nic na to nie poradzisz. A miłość jako taka to ułuda - piękna bajka mająca nadać człowieczeństwo zwykłej wymianie korzyści jaką jest związek.

Naiwna92. jeżeli jesteś interesującą dziewczyną, nie masz ogromnej nadwagi to dojrzały facet przymknie oko na wiele mankamentów. Wiesz nam naprawdę niewiele potrzeba, wystarczy odrobina zrozumienia, sympatii. A wygląd - jest niewiele dziewczyn, które są brzydkie i nie da się z tym nic zrobić. A facet jeśli jest brzydki(a może raczej niemęski, bo to o to się rozbija) to po prostu nie wzbudza żadnych uczuć. Może poza przyjażnią albo litością. Jest w oczach każdej dziewczyny wykastrowany i niewiele może z tym zrobić.

Chcesz pogadać - śmiało, nie gryzę. GG: 51195671

4

''jesli facet jest brzydki niema szans na szczesliwa relacje" panie areo skad taka mysl??

Jeśli bedziesz jak liść miotany przez wiatr spadniesz gdziekolwiek...

5

JA uważam, że miłość jest dostępne wszędzie nie tylko w książkach. Trzeb tylko umieć ja dostrzec. Ale rzadko się to zdarza bo jesteśmy zaślepieni wieloma innymi sprawami.

6

pan_areo koleżance tego nie proponuj bo i tak ona nie zainteresuje się brzydkim. Kobiety zawsze chcą kogoś wyjątkowego, który je podciągnie. Ani na równym poziomie, a jeśli pomyśli że jesteś poziom niżej to powie że nie ma chemii.

Darwinizm. Miłość to pożądanie do atrakcyjnych cech. Nie jesteś atrakcyjny(a) to szansa na rozpłód (seksualna relacja, choć dziś z antykoncepcją) jest znacząco obniżona. Miłość najbardziej dostępna jest dla osób ponadprzeciętnych i oni niejako potrafią ją dostać od wielu, za nic. Brakuje dla tych potrzebujących i albo wymierają, albo mają związek z braku laku gdzie i tak sie nie kochają.

Miłość jest tylko dla jednostek dających bardzo dużo społeczeństwu. Od mężczyzn wymaga się dużo więcej, bo liczy się charakter, cała gama cech. Od kobiet wygląd predysponujący do urodzenia zdrowych dzieci.

7

Trevor ty tez tak myslisz? Jesli sa kobiety ktore patrza tylko na wyglad fizyczny to juz nie znaczy ze cala nasza plc jest taka. Jestem z mezczyznom ktorego poczatkowa nawed nie widzialam. Pokochalam jego wnetrze i jestesmy razem juz dwa lata. Nie wszystkie kobiety sa takie same.

8 Ostatnio edytowany przez Trevor (2015-07-08 21:25:20)

Potrafisz czytać? Nie musi być to wygląd, a jakieś cechy charakteru które podciągną kobiete do góry w życiu. Może też być to związek z braku laku, bo nie było innych zainteresowanych.

Nawet nie zaprzeczyłaś że podoba ci sie fizycznie co nieumiejętnie starałaś sie zanegować.
Wnioskuje też że jesteś młoda. Najbardziej atrakcyjne koleżanki mają 100 związków do 25 roku życia. Takich dwutygodniowych też.

9 Ostatnio edytowany przez villemo_18 (2015-07-08 21:40:30)

Trevor kazdy ma cos w sobie! Nie wierze ze jest czlowiek ktory niema niczego w wygladzie ani w charakterze. Znam faceta ktory jest bardzo otyly ale za to ma piekne oczy i jest jest troskliwy jak cholera. I czy chociaz te dwie cechy nie moga pociagac? To kwestia gustu.

10

Wierzenia nie mają nic do kobiecych preferencji. Najmniej wartościowi dla was są ci którzy wam nie imponują - dobre, miłe, troskliwe chłopaki bo są dla was mało męscy. Czy te cechy mogą pociągać? Nie mnie oceniać, ale najwidoczniej nie pociągają albo nie pociągają na tyle byście chciały się wiązać czy uprawiać seks.

11

Trevor moze ja jestem jakas dziwna albo inna...ale mysle inaczej. Sa typy dziewczyn ktore lubia twardzieli i sa typy ktore lubia slodkich milusich misiow ze tak powiem. Domyslam sie ze ty jestes z tych misiow...

12

Nie no nie przesadzajmy, ja często widuję gdzieś na ulicach ładną dziewczynę z przeciętnym chłopakiem, takze nie o sam wygląd się rozchodzi. Ja nie obracam się w kobiecym towarzystwie dlatego mam bardzo zawężone pole do poznania jakieś niewiasty...

13

pan_areo napisał/a:

Naiwna92. jeżeli jesteś interesującą dziewczyną, nie masz ogromnej nadwagi to dojrzały facet przymknie oko na wiele mankamentów.

Myślę, że prawdziwie dojrzały facet nie musi na nic przymykać oczu, wiąże się z tą osobą, która mu się podoba, nawet jeżeli ma ogromną nadwagę, która oczywiście mu się podoba tongue,a przynajmniej nie przeszkadza

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Miłość, dostępna tylko w książkach?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021