jak wazna jest orientacja seksualna przy zawieraniu znajomosci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » jak wazna jest orientacja seksualna przy zawieraniu znajomosci

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: jak wazna jest orientacja seksualna przy zawieraniu znajomosci

Chce poruszyc temat orientacji seksualnej. Sklonilo mnie do tego zachowanie mojego znajomego ktore powiem szczeze mnie oburzylo. Pewnego wieczoru wybralam sie z chlopakiem i paroma znajomymi  do baru na piwo,wszystkie stoliki byly prawie zajete przy jednym siedzial tylko jeden chlopak,dosiedlismy sie do niego. Byl pijany,wyraznie go cos gnebilo. Zaczelismy rozmawiac po jakiejs godzinie powiedzial ze jest gejem. Potem moj kolega zaczol sypac pod jego adresem chamskie i niemile teksty w koncu wyszedl mowiac za z pedalami nie bedzie siedzial. Co o tym myslicie? Dlaczego jego orientacja sklonila mojego znajomego do takiego zachowania,czy to mialo jakiekolwiek znaczenie ze byl gejem? Zreszta wiele osob jest taka w stosunku do gejow czy lesbijek. Jak dlamnie wydawal sie bardzo sympatyczny i to komu daje nie mialo i niema dla mnie wiekszego znaczenia
.

Jeśli bedziesz jak liść miotany przez wiatr spadniesz gdziekolwiek...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak wazna jest orientacja seksualna przy zawieraniu znajomosci

Dla mnie nie jest ważna orientacja, o ile człowiek jest pozytywny. Różnie bywa z ludźmi. Mam wrażenie, że tym zwykłym homoseksualistom żyło się lepiej, przed organizowaniem tych parad i forsowaniem na siłę poglądów, pod karą uznania, za osobę nietolerancyjną. Jeden człowiek wymachuje penisem w Warszawie (Nie chodzi tutaj o Palikota), a inny cierpi, bo to wypacza obraz wszystkich. Znałem już kilka takich osób i to byli normalni ludzie. Niektórzy po prostu mogą pakować wszystkich do jednego worka.

3

Wiesz co niestety coraz częstej bywa tak jak w tym przypadku. Niestety inne orientacje seksualne ss traktowane i jak trend i jest to niestety złe.

4

BantrothThane napisał/a:

Dla mnie nie jest ważna orientacja, o ile człowiek jest pozytywny. Różnie bywa z ludźmi. Mam wrażenie, że tym zwykłym homoseksualistom żyło się lepiej, przed organizowaniem tych parad i forsowaniem na siłę poglądów, pod karą uznania, za osobę nietolerancyjną. Jeden człowiek wymachuje penisem w Warszawie (Nie chodzi tutaj o Palikota), a inny cierpi, bo to wypacza obraz wszystkich. Znałem już kilka takich osób i to byli normalni ludzie. Niektórzy po prostu mogą pakować wszystkich do jednego worka.

Jak rzadko kiedy zgadzam się od początku do końca.

"Każdy poznany mi człowiek jest w jakiś sposób lepszy ode mnie"

5

Tolerancyjnych ludzi jest mało. Im niższe wykształcenie, poziom życiowy i wysoka agresja, tym mniej tolerancji. Przykład? Kibole, sekty. Oni uprawiają fikcyjne wojny, ponieważ wciąż chcą udowadniać tak swoją męskość. Mają kobiety? Mają.

6

villemo_18  do mnie sie faceci czepiają ze mam za ciemna naturalną karnacje , zimą mowia ze jestem solar itd i ze pewnie gej......no niestety tak czasem bywa a co najlepsze zobacz ze faceci mają tak ze gejów to bardzo nie lubią za to lesbijki....to już bardzo bardzo akceptują. Ja to jestem znow bardzo tolerancyjny ale sam miałem doswiadczenie tego ze mam ciemną karnacje i słyszałem głupie docinki

7

villemo_18 napisał/a:

CPotem moj kolega zaczol sypac pod jego adresem chamskie i niemile teksty w koncu wyszedl mowiac za z pedalami nie bedzie siedzial. Co o tym myslicie? Dlaczego jego orientacja sklonila mojego znajomego do takiego zachowania.

Bo Twój znajomy jest prostakiem...

8

villemo_18 napisał/a:

Jak dlamnie wydawal sie bardzo sympatyczny i to komu daje nie mialo i niema dla mnie wiekszego znaczenia

Mam podobnie. Jako, że moje interakcje z ludźmi w 99% pozbawione są podtekstu erotycznego, to orientacja seksualna tychże osób staje się dla mnie mało istotna. Jeżeli mam przyjemność obcować z osobą interesującą, inteligentną i dowcipną, to raczej skupiam się na potencjale intelektualnym takiego rozmówcy, a nie jego preferencjach seksualnych...

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

9

Przeczytawszy Twój post, miałam ochotę napisać cały esej na temat spostrzegania homoseksualizmu, aczkolwiek z trudnością się powstrzymałam. Dla mnie, orientacja seksualna drugiego człowieka nie ma żadnego znaczenia. Liczy się przede wszystkim jego wnętrze - czyli to, czym zaciekawi mnie podczas znajomości. Gdybym chciała kierować się swoimi przekonaniami religijnymi, poglądami oraz wszelkimi zagadnieniami temu podobnym, by "wyeliminować" ze swojego otoczenia osoby, które całkowicie do mnie nie pasują, przy każdej chęci porozmawiania musiałabym zasypywać swojego rozmówcę fundamentalnymi pytaniami typu: "jakie są twoje preferencje seksualne?", "czy wyznajesz jakąś religię?", "sypiasz z kobietą, czy mężczyzną?", "co sądzisz o rządach PO?" (...) Czyż nie byłoby to męczące oraz ograniczające?

Różnice między ludźmi są najpiękniejszą rzeczą na świecie. To dzięki nim możemy poszerzać swoje horyzonty, wymieniać się poglądami na dane tematy oraz uczyć się nowych rzeczy. Gdybyśmy wszyscy byli schematyczni, zapewne każdy człowiek byłby typem samotnika, ponieważ nie miałby o czym porozmawiać z drugą jednostką..

Zgodzę się z BantrothThane. Społeczność homoseksualna, w ogóle, wrzucana jest do "jednego worka" przez różnego rodzaju wybryki osób, które na siłę chcą wyróżnić się z tłumu. Stąd ciągły brak nietolerancji, złośliwe i chamskie komentarze, a także coraz częstsze prześladowania. Mogę powiedzieć z własnej autopsji, iż jest to błędne spostrzeganie tychże ludzi. Miałam przyjemność poznać kilka osób homoseksualnych i, szczerze powiedziawszy, każda z nich ogromnie mnie zainteresowała (co zdarza się rzadko). Są to ludzie o wiele bardziej wrażliwi, sympatyczni, inteligentni i dojrzali. Mają własne zainteresowania, uparcie dążą do celu oraz starają się być jak najlepszymi ludźmi....a to wszystko dlatego, że przez swoje preferencje seksualne, ich życie w żadnym stopniu nie było usłane różami..

Jeśli mogę być szczera, Twój znajomy zachował się jak ostatni prostak..

10

Powiem tylko tyle, że na prawdę w Polsce jest duży odsetek - jak wy to nazywacie - prostaków, czyli ludzi nie tolerujących innych ludzi, którzy choćby trochę odstają od nich samych, co jest niestety przykre, ale będzie tak dalej jeśli ci ludzi nie zmienią swoich poglądów (co jednak jest ciężką rzeczą do zrobienia, bo jeśli rodzice wpajają swojemu dziecku, że murzyn jest ble, gej jest ble, lesbijka jest ble, tylko "prawdziwy polak" jest dobry, to co tu dużo mówić i pisać...).

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » jak wazna jest orientacja seksualna przy zawieraniu znajomosci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018