Kompleks chłopaka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Kompleks chłopaka?

Cześć dziewczyny!

Właśnie wróciłam z rzeki, na której byłam z chłopakiem. Ja 20 lat on 25. Zaczęłam ściągać bluzkę z zamiarem wejścia do wody, a on nagle naburmuszył się i stwierdził, że myślał, że będziemy się opalać i że on żadnej koszulki nie zamierza ściągać bo będzie się źle czuł przy mnie ( jesteśmy razem trzy miesiące) . Dodam, że budowę ciała ma normalną, powiedziałabym nawet, że jest lekko umięśniony. Podczas gdy ja siedziałam w wodzie, on siedział na brzegu i słuchał MP3. Po 15 minutach stwierdził że jedziemy bo on ma jeszcze coś do zrobienia. Zazdrośnie patrzyłam na inne dziewczyny, które pływały z chłopakami i świetnie się bawiły. A u nas grobowo...

Czy on nigdy nie zdejmie tej koszulki? ( Nawet kiedyś tam w łóżku?)
Czy to ja jestem jakaś nienormalna?

" A jak już Cię znajdę, to jutro także będziesz dla mnie najważniejszy"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kompleks chłopaka?
gabi5242 napisał/a:

stwierdził, że myślał, że będziemy się opalać i że on żadnej koszulki nie zamierza ściągać

nie rozumiem, to w takim razie chciał się opalać w ubraniu?

gabi5242 napisał/a:

Czy on nigdy nie zdejmie tej koszulki? ( Nawet kiedyś tam w łóżku?)

a skąd my mamy to wiedzieć nie znając człowieka ? wink

widziałaś go kiedyś, chociaż raz w negliżu?
jak nie, to wiedz, że on może mieć konkretny powód takiego zachowania, np. jego ciało może kryć jakieś tajemnice: może ma wysypkę, rozstępy, ginekomastię, znamiona, blizny, obciachowy tatuaż [?]
może również mieć jakieś wydumane kompleksy, dziwne fobie na temat swojego wyglądu,
tudzież uważał, że na tle innych osobników w pobliżu będzie mu wstyd, bo lepsi z postury,

generalnie nie słyszałem o facecie nie chcącym się rozebrać "bo tak !"

3

Gość się wstydzi i tyle smile
Spróbuj go nakłonić do zdjęcia koszulki w bardziej ustronnym miejscu smile
Ja np dziś jechałem samochodem bez koszulki i jakoś społeczeństwo się nie gorszyło...

4

Może jechałeś za szybko i nie miało czasu się zgorszyć big_smile

" A jak już Cię znajdę, to jutro także będziesz dla mnie najważniejszy"

5

Ja bym się tak tym nie przejmował. Każdy ma coś, czego się wstydzi. Raczej na twoim miejscu postawiłbym, na szczerość w ustronnym miejscu. Jesteście już ze sobą jakiś czas, więc na spokojnie go wypytaj, jak będziecie sami. Może być tak, że chłopak nie jest jeszcze pewny, czy go nie zostawisz, jak zobaczysz to, czego się wstydzi lub po prostu nie lubi się rozbierać w miejscach publicznych. Niektórzy też tak mają.

6

Dziwna sprawa. Skoro zgodził się jechać nad wodę to chyba musiał wiedzieć że albo będziecie pływać albo się opalac i to raczej nie w ubraniach.

7

Mój chłopak opowiadał mi, że jak był troszkę młodszy to jak grali z kolegami w piłkę to nigdy nie ściągał koszulki, nawet jak było gorąco to wolał się pocić w koszulce podczas gdy wszyscy inni biegali bez. Bo tak bardzo wstydził się swojego brzucha, mówił że niby jest za duży. A dodam że on jest szczupły, brzuch ma płaski, nie ma kaloryfera ale za to ma umięśnione ramiona od pracy. Więc najprawdopodobniej twój chłopak też uroił sobie jakieś wady w swoim wyglądzie smile

Moze ma wstydniwy tatuaz

9

Może chłopak nie umie pływać i to był powód dla którego nie chciał zdjąć koszulki, a nie że się wstydzi.

10

Gość nie akceptuje czegoś w swoim wyglądzie i tyle. Nie przymuszaj go przede wszystkim i nie drąż tematu za bardzo.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021