chcę tylko odzyskać córkę! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » chcę tylko odzyskać córkę!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: chcę tylko odzyskać córkę!

Witam, mój rozwód ciągnie się od ponad roku. Mam dwoje dzieci, syna 9 lat i córkę 4 lata. Między sprawami mąż wywiózł moją córkę bez mojej zgody z mojego miejsca zamieszkania. Sędzina która prowadziła sprawę nie wyznaczyła jako zabezpieczenia miejsca pobytu dziecka. Od momentu kiedy złożyłam pozew rozwodowy cały czas zakłada mi sprawy na policji w prokuraturze i oskarża mnie o przeróżne rzeczy. Np. o to że znęcałam się nad córką, a jego rodzina oczywiście zeznawała to co on chciał. Teraz czekam na sprawę apelacyjną bo oczywiście sędzina przyznała opiekę nad córką ojcu  i rozdzieliła rodzeństwo. Do momentu kiedy nie złożyłam pozwu rozwodowego o nic mnie nie oskarżał dopiero jak dostał pismo z sądu to dla mnie zaczęło się piekło. I gdzie tutaj jest sprawiedliwość bo jakość jak przez ponad trzy lata moja córka była ze mną to wszystko było ok a teraz niby nie chciała zabierać dziecka z miejsca zamieszkania ojca bo była u niego przez pół roku, oczywiście między czasie utrudniał mi kontakt z dzieckiem ciągłymi wymówkami i wyjazdami więc ja dziecka nie widziałam przez trzy miesiące. A po tych trzech miesiącach było badanie z ośrodku diagnostyczno-konsultacyjnym. I opinia wyszła na jego korzyść. Jak tylko kończy się jedna sprawa to dostaje po paru dniach kolejnego smsa że znowu zgłosi coś na mnie na policję albo w prokuraturze. Wiem też że córkę przekupuje zabawkami żeby mówiła to co on chce, do mnie i do mojego syna powiedziała kilka razy że babcia z tatą powiedzieli jej że mama z bratem cię nie kochają i nie tęsknią za tobą. Mam już naprawdę tego dość, chcę tylko żeby moja córka wróciła do nas.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chcę tylko odzyskać córkę!

Współczuję Ci, Twój mąż to wyrahowany człowiek sad bądź dzielna ,sprawiedliwość zwycięży

3

Odp: chcę tylko odzyskać córkę!

Bądz dzielna,dasz radę,trzymam kciuki.

4

Odp: chcę tylko odzyskać córkę!

Pisz do corki listy .Codziennie .Teraz jest mala ,nie przeczyta .Ale kiedys to zrobi .Bedzie wiedziala ,ze ja kochalas .Ze ją kochasz .

5

Odp: chcę tylko odzyskać córkę!

Cyt:"A po tych trzech miesiącach było badanie z ośrodku diagnostyczno-konsultacyjnym"
Moja droga, różni specjaliści są w Rodkach, ale o ile zeznaniami dorosłych mozna manipulować, tak w przypadku próby manipulowania - co ma powiedzieć 4 letnie dziecko - to wręcz niemożliwe. Każdy się zorienntuje, czy dziecko było przygotowane do rozmowy i nastawione, czy też nie. A sędzia decydując sie na rozłączenie dzieci zadziałał wbrew ogólnie przyjętej doktrynie służącej dobru dzieci i rozdzielił rodzeństwo. Powody były i musiały być. Patrzysz egoistycznie na sprawe - TY TYLKO CHCESZ ODZYSKAĆ CÓRKĘ, a jej ojciec tylko chce ją mieć przy sobie. Musiałaś coś spierniczyć i to poważnie że tak zdecydował sąd. Samo chciejstwo nie wystarczy.

6 Ostatnio edytowany przez monia2255 (2015-04-25 11:36:55)

Odp: chcę tylko odzyskać córkę!
Dunkis napisał/a:

Cyt:"A po tych trzech miesiącach było badanie z ośrodku diagnostyczno-konsultacyjnym"
Moja droga, różni specjaliści są w Rodkach, ale o ile zeznaniami dorosłych mozna manipulować, tak w przypadku próby manipulowania - co ma powiedzieć 4 letnie dziecko - to wręcz niemożliwe. Każdy się zorienntuje, czy dziecko było przygotowane do rozmowy i nastawione, czy też nie. A sędzia decydując sie na rozłączenie dzieci zadziałał wbrew ogólnie przyjętej doktrynie służącej dobru dzieci i rozdzielił rodzeństwo. Powody były i musiały być. Patrzysz egoistycznie na sprawe - TY TYLKO CHCESZ ODZYSKAĆ CÓRKĘ, a jej ojciec tylko chce ją mieć przy sobie. Musiałaś coś spierniczyć i to poważnie że tak zdecydował sąd. Samo chciejstwo nie wystarczy.

tylko szkoda że tatuś przypomniał sobie o dziecku po ponad trzech latach jak złożyłam pozew rozwodowy, a córka nic złego na mnie nie powiedziała podczas badania. Nawet bym powiedziała że nie chciała nic mówić na tym badaniu tylko pytała psychologa kiedy mamusia wróci

Odp: chcę tylko odzyskać córkę!

Ja bym corke odbil, ukryl sie i tylko pojawiaj sie na sprawach rozwodowych. W Sadzie Rodzinnym jesli cos bylo albo nowy wniosek albo odkrecenie starej sprawy. Ale i swiadkowie sa wazny. Szczerze wspolczuje sytuacji, ktora mi sie nie miesci w glowie.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » chcę tylko odzyskać córkę!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024