pisanie blogu - sposób na samotność? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » pisanie blogu - sposób na samotność?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: pisanie blogu - sposób na samotność?

Czy pisanie blogu może zastąpić kontakt fizyczny z innym człowiekiem?  Na pewno nie! Ale życie mnie zmusza do pisania blogów. ..substytut kontaktów. No i nie mogę się uwolnić od pisania. Ratunek jaki sama znalazlam dla siebie zaczyna mi dawać w kość. I gorzej bo lepiej się z nim czuje niż z ludźmi. Mogę się wygadałam i nikt mnie nie ocenia. Czy ktoś wie jak się wyzwolić z tego pisania? I jak znaleźć  mężczyznę któremu ciąży samotność tak jak mnie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pisanie blogu - sposób na samotność?

wyjdz do ludzi

3

dieg0 napisał/a:

wyjdz do ludzi

Pracuje z ludźmi i jestem aktywna...to ani nie zastąpi najbliższej rodziny ani nie wypełni pustki po jej stracie...
Ci ludzie do których "wychodze" wracają potem do swoich domów i rodzin. Ja już Pochowałam Wszystkich najbliższych.

4

a co z twoja druga polowka?

5

Nie żyje

6

no ale chyba ktos z rodziny ci zostal?

7 Ostatnio edytowany przez pachnacypodroznik (2015-03-21 23:33:26)

dieg0 napisał/a:

no ale chyba ktos z rodziny ci zostal?

Moim skromnym zdaniem Twoje pytanie jest nie na miejscu. Patrz niżej:

reality2015 napisał/a:

Pochowałam Wszystkich najbliższych.

8

Prowadzę bloga, czy też dziennik ponad 10 lat i nie uważam tego za sposób na samotność. Owszem, można w sieci poznać osoby o tych samych poglądach, zainteresowaniach, etc. Ale dla mnie w prowadzeniu bloga nie chodzi o znajomości. Dla mnie pisanie jest sposobem na poradzenie sobie z różnymi emocjami, na poukładanie sobie w głowie pewnych wydarzeń, wreszcie po prostu pamiątką tego, co było.

Blog, czy ogólnie znajomości internetowe nie mogą zastąpić tych spotkań twarzą w twarz. Tylko dlaczego masz przestać pisać? Nie powinno być tak, że zamiast wyjść z domu, zostajesz w nim i piszesz jak Ci źle. Wiem, jak łatwo wpaść w takie błędne koło. Trzeba się wyłamać, znaleźć coś więcej, wyjść spoza sfery komfortu. Zrobić coś dla siebie, nie oczekiwać od życia tylko partnera, nie być desperatką w kontaktach z innymi. Nie czekać na spotkanie Kogoś z założonymi rękoma smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » pisanie blogu - sposób na samotność?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018