3,5 latek i siusiaczek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » 3,5 latek i siusiaczek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: 3,5 latek i siusiaczek

Witam was smile
Mam mały problem i zwracam się do was o pomoc....
Właśnie zauważyłam u mojego maluszka że grzybek mojego małego ma bardzo ciemny kolor wrecz nawet kolor przypomina kolor dosc solidnego sianiaka....
Przy siusianiu ściągną skórkę przeraziło mnie to troszke miała któraś z was coś podobnego u swojego maleństwa ?
Dodam jeszcze ze jak chciałam go dotknać to bardzo nie dał jak by go bolało,połozyłam go do lożeczka zapytałam czy siusiaczek boli to powiedział że nie zapytałam czy mogę dotkąć to chciał mi dać...

"Nigdy nie przegap okazji, aby powiedzieć komuś, że go kochasz"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 3,5 latek i siusiaczek

arbuzekona powinnaś z maluszkiem iść do lekarza, bo co do tych spraw to nie ma żartów.

Małżeństwo - dożywocie za miłość smile

3

Dziękuje Ci smile  Ślędzę ciągle co się tam dzieje troszke to się polepszyło ale właśnie tez już sobie powiedziałam że jak do wtorku nie bedzie taki jaki moim zdaniem ma być to wybiorę się do lekarza...
Tak mi przez myśl przeszło że może mu się wdał jakiś stan zapalny OBY OBY  jak coś tam jest nie tak żeby tylko tyle było sad 
Pozdrowionka i buziaczki :*

"Nigdy nie przegap okazji, aby powiedzieć komuś, że go kochasz"

4

Cieszę się, że jest troszkę lepiej smile
Mi również wydaję się, że jest to stan zapalny, obserwuj maluszka żeby z tego nie wyszła jakaś infekcja
Pozdrawiam smile

Małżeństwo - dożywocie za miłość smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » 3,5 latek i siusiaczek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018