jak wyjsc z tego malzenstwa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » jak wyjsc z tego malzenstwa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: jak wyjsc z tego malzenstwa

Moj maz uwaza ze nie potrzeba rozrywek ,innych ludzi ,przyjaciol bo po co ? Praca to jest cos  co w zyciu liczy sie najbzrdziej. Od lat nie wychodzimy nigdzie , nikt prawie nas nie odwiedza .Mam juz dosc takiego zycia , moze ktos podpowie mi jak to rozwiazac ,jestem osoba towarzyska nie lubie samotnosci a na taka chyba sie skazuje.Podpowiedzcie cos moze mialayscie taka sama sytuacje , czasami mysle o najgorszym. Basia

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak wyjsc z tego malzenstwa

Witam.
myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie jakiegoś wspólnego hobby.
Może jakaś szkoła tańca, będziesz wśród ludzi itd, albo organizuj z mężem jakieś wieczorki dla znajomych w domu u siebie,  zapraszaj koleżanki nie możesz patrzeć tylko na to co on chce, ty też się liczysz w tym związku. Moim zdaniem powinnaś od razu mu o tym powiedzieć. Nie można żyć tylko w domu. Trzeba też gdzieś wyjść. Może wiesz jakie on ma hobby, zastanów się czy można jego hobby jakoś fajnie połączyć z wyjściem i wychodzić do ludzi.
On nie może zakazać Ci spotykania się ze znajomymi...
PAMIĘTAJ NIE JESTEŚ NICZYJĄ WŁASNOŚCIĄ. Każdy ma prawo do realizowania swoich marzeń i to w każdym wieku.

"Nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe."

Ale mąż Cię na łańcuchu przykutą do kaloryfera trzyma?
Sama sobie znajdź towarzystwo i wychodź bez męża, jeśli on nie lubi.

Kochać sa­mego siebie - to początek ro­man­su na całe życie.
Człowiek nap­rawdę po­siada tyl­ko to, co jest w nim.

4 Ostatnio edytowany przez oszukiwana i zdradzana (2015-02-09 20:55:34)

Po 25 latach zycia z alkoholikiem wyjechałam za granice żeby pomoc dzieciom w kontynuowaniu nauki i spełnianiu życiowych marzen  Gdy miałam 45 lat zostałam wdowa czułam i ulge i zal i bol. Po 7 latach poznałam pana starszego o 10 lat Balam się zaufac ale z czasem zakochałam się .Bardzo naciskal na malzenstwo , w końcu się zgodziłam .Było cudowne i romantycznie przez 3 lata .Zauwazylam ze mój maz kobiety uważa za gorszy gatunek (czemu bylam taka slepa) ciagle było "Ja chce ,Ja chce"i tak musiało być .Gdy się buntowałam bylam ponizana nie tylko psychicznie ale i fizycznie.Dalam mu dom rodzine.Po 8 latach ponizania uciekłam z własnego mieszkania do corki.Myslalam ze się opamięta.A on na portalu randkowym szukal przyjaciółek.Zdradza mnie ale twierdzi ze mnie kochai jestem jego wlasnoscia.Wyrzucilamgo z mieszkania Mieszka w wynajętym mieszkaniu.Stwierdzilam ze ma problem z alkoholem co ukryl przedemna Opowada necie o mnie niestworzone rzeczy .Jego przyjaciolki pisza mi obraźliwe sms.A ja glupia poszlam mu dzisiaj posprzatac bo ma grype .Był szczęśliwy iprosil zebym mu wybaczyla  Zadzwonila przyjaciolka a on mowi do telefonu ,cytuje:ona przyszla tylko kuchnie posprzatac.Myslalam ze zawalu dostane Dobrze ze nie mieszkam daleko .Chce mi się wyc.Dobrze ze moje dziec o niczymnie wiedza

5

Co to znaczy myślę o najgorszym???Dziewczyno, nie warto. Dziwi mnie tylko fakt, że wcześniej nie dostrzegłaś różnicy jeśli chodzi o temperament towarzyski. Nie skazuj się jednak na samotność, powinnaś mieć swój świat, swoich przyjaciół. Źle zrobiłaś, że uczyniłaś męża całym swoim światem. Tego nie wolno robić. A poza tym rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Ona jest dobra na wszystko...no chyba że wy już nie potraficie ze sobą rozmawiać.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » jak wyjsc z tego malzenstwa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018