Pisanie Smsów i pierwsze spotkanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Pisanie Smsów i pierwsze spotkanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Pisanie Smsów i pierwsze spotkanie

Witam! Mój problem polega na tym, że nie wiem jak powinno wygladać moje pierwsze spotkanie z facetem z którego poznalam w klubie, potem znalazlam go na fb i piszemy ze sobą juz 3 tyg. i w sumie zachowujemy się tak jak para tzn piszemy, ale on nic narazie nie mówi o spotkaniu tzn mówi ze chce, ale nic nie proponuje.. i nie wiem co myśleć, w sumie jak dojdzie do niego to nie wiem jak mam się zachować jak ludzie obcy sobie czy takim na kim zależy mi ( oboje powiedzeiliśmy, że nam na sobie, zalezy i w sumie to takie dziwne bo piszemy tylko smsy) Tak jesteśmy młodzi i może wydawać się to hm.. śmieszne, ale nie wiem co robić, jak mam zachować się na pierwszy spotkaniu, ciągnie mnie do niego strasznie i z tego co on pisze to jego do mnie też.
Dziś mi coś odbiło i napisałm mu, żeby może kogoś blizej sobie znalazl bo mieszkam od niego 70km ale on powiedzial ze mam tak mu nie pisać i że on nigdzie się nie wybiera ...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez znikam (2015-02-03 08:55:32)

Odp: Pisanie Smsów i pierwsze spotkanie

Jesteś w nim zauroczona to mu to pokaż. Póki co jest między wami dobrze, podobacie się sobie wzajemnie, więc nie ma czym się stresować. Ja bym na spotkaniu podeszła do tego na luzie i z uśmiechem.

Luxia23 napisał/a:

piszemy, ale on nic narazie nie mówi o spotkaniu tzn mówi ze chce, ale nic nie proponuje..

Jakie pierwsze spotkanie? On nie jest zainteresowany spotkaniem z Tobą, jakby był to już by to dawno zaproponował. Nawet nie on Cię znalazł na tym facebooku. Mieszkacie od siebie godzinę drogi i nie ma możliwości by Cię odwiedzić?
Pisz sobie z nim jak lubisz, ale nie licz,że z tego będą jakieś spotkania. No może kiedyś z braku laku, jak będzie mu się nudziło.

Kochać sa­mego siebie - to początek ro­man­su na całe życie.
Człowiek nap­rawdę po­siada tyl­ko to, co jest w nim.

4

Szarlotkanagorąco napisał/a:
Luxia23 napisał/a:

piszemy, ale on nic narazie nie mówi o spotkaniu tzn mówi ze chce, ale nic nie proponuje..

Jakie pierwsze spotkanie? On nie jest zainteresowany spotkaniem z Tobą, jakby był to już by to dawno zaproponował. Nawet nie on Cię znalazł na tym facebooku. Mieszkacie od siebie godzinę drogi i nie ma możliwości by Cię odwiedzić?
Pisz sobie z nim jak lubisz, ale nie licz,że z tego będą jakieś spotkania. No może kiedyś z braku laku, jak będzie mu się nudziło.

On nie miał możliwości mnei znaleźć, bo ja bardziej zpoznalm się z jego kolegą, a jego znalazlm tylko dltego, że był na zdjeciu i jakoś po znajomych dotarłam.. tzn ja ma, wrażenie, że on nie chcę spotykać się w domu np u mnie, bo może myśli, że go przedstawie połowie rodziny albo się wstydzi poprstu, zapraszal mnie do klubu żebym przyjechala, ale jakoś nie dotarłam. Myślę, że gdyby był taki nie zainteresowany to by nie pisłał do mnei caly czas, nawet jak jest ze znajomymi. I w sumie nie iwem na co czeka, może to taki typ jest ..

Luxia23 napisał/a:

Myślę, że gdyby był taki nie zainteresowany to by nie pisłał do mnei caly czas, nawet jak jest ze znajomymi. I w sumie nie iwem na co czeka, może to taki typ jest ..

Luxia to tak nie działa. Pisze z Tobą, bo mu przyjemnie, że się nim interesujesz. Nic go to nie kosztuje. Zaproponował Ci luźne spotkanie w klubie, czyli takie koleżeństwo.

Jak facet jest zainteresowany dziewczyną i widzi jej przychylność to zaprasza ją na randkę. Nie zaprasza, znaczy nie jest zainteresowany.
Pewnie to taki typ, który nie jest zainteresowany spotykaniem się z jedną dziewczyną. A pisać bez zobowiązań może sobie z wieloma.
To nic nie znaczy.
Nie angażuj się w to, bo będzie Ci przykro. Na pewno niedługo spotkasz kogoś komu naprawdę się mocno spodobasz i będzie chciał się z Tobą spotykać.

Kochać sa­mego siebie - to początek ro­man­su na całe życie.
Człowiek nap­rawdę po­siada tyl­ko to, co jest w nim.

6

Piszecie że sobą 3 tygodnie i koleś nie ustalił spotkania. A Ty wierzysz, że jemu zależy. Ach młodości i naiwności córko...

7

Nie piszcie przez sms tylko przez email. Wtedy da się więcej informacji wymienić i lepiej się poznać.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Pisanie Smsów i pierwsze spotkanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018