niedawno przeprowadziła się do Płocka szukam tu koleżanek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » niedawno przeprowadziła się do Płocka szukam tu koleżanek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: niedawno przeprowadziła się do Płocka szukam tu koleżanek

Cześć dziewczyny mam 24 lata mieszkam w Płocku h czuje się bardzo samotna jestem normalną sympatyczną dziewczyna może którąś z was ma ochotę się spotkać gorącą czekolada pizza a może jakaś impreza piwko. Piszcie smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez panna.wisienka (2015-01-28 19:31:48)

Odp: niedawno przeprowadziła się do Płocka szukam tu koleżanek

Hej smile
Również jestem z Płocka (tzn z bardzo bliskich okolic), samotna, sympatyczna, wesoła. Chętnie ruszyłabym na piwko, kawę albo dobrą imprezę. Uwielbiam się bawić smile. Wkrótce skończę 23 lata.
Bardzo brakuje mi znajomych, kontakty się pourywały... Chętnie się z Tobą poznam i spotkam smile

3

Cześć koleżanko to może daj mi jakieś namiary na siebie to się odezwę to się gdzieś wybierzemy

4

Cześć Dziewczyny smile Też jestem z Płocka i szukam znajomych smile

5

Hej , jak by co to ja też poznam jakąś koleżankę ,mam 25 lat i córeczkę . 515758524  możecie pisać

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » niedawno przeprowadziła się do Płocka szukam tu koleżanek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018