porzucenie synka , rozwod, wyrzuty sumienia.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » porzucenie synka , rozwod, wyrzuty sumienia..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: porzucenie synka , rozwod, wyrzuty sumienia..

Witam jestem w ciezkiej sytuacji zyciowej i stoje przed bardzo trudna dla mnie jako matki kobiety decyzja.
Jestem w trakcie rozwodu bardzo ciezkiego rozwodu to ja postanowilam zakonczyc ten toksyczny zwiazek powodem bylo brak perspektyw na normalne zycie nieodpowiedzialnosc drugiej strony chory zwiazek oczywiscie powodow bylo bardzo duzo tak duzo jak szans ktore byly dawane i zaprzepaszczane .Trwalo to 6 lat z czego po slubie 3 gdzie dlugi czas juz nie mieszkalismy razem naprawde nie mozna bylo nazwac tego normalnym zwiazkiem..
Maz nigdy nie interesowal sie z jakas szczegolna troska o syna byly momenty ze wogule go nie bylo nie wspominajac o finansach wszystko z hego strony bylo robione na pokaz przed ludzmi a wszystko zawsze mijalo sie z prawda kiedy zlozylam wniosek o rozwod kamien spadl mi z serca pomyslalam to poczatek nowego NORMALNEGO zycia ze to wszystko za daleko zaszlo. Maz oczywiscie nie wiezyl w to ze odwazylam sie to zakonczyc zawsze uswiadamial mnie w tym ze jestem za glupia zeby to zrobic.
Nie bylam nastawiona na szukanie faceta szczerze mowiac poprostu chcialam odpoczac od facetow zajmowalam sie synkiem i korzystalam z urokow zycia pewnego letniego wieczoru zapoznalam przez bliskich znajomych mezczyzne zaiskrzylo miedzy nami i tak trwamy ze soba do dzisiaj mozna stwierdzic ze to tak zwana przypadkowa milosc smile
Zakceptowal moje dziecko wiedzial od samego poczatku ze jestem w trakcie rozwodu .
Ojciec dziecka mial sporadyczny kontak z synem jedynie przez swoja matke ktora czasem brala synka na dwa trzy dni kiedy pewnwgo dnia maz dowiedzial sie ze mam kogos zaczol wypisywac do mojego partnera straszyc go nagle zaczol wykazywac wielka chec zajmowania sie dzieckiem domagac sie wrecz kontaktow .
Pewnego dnia zabral mi dziecko sila i niechcial oddac zadal jego dokumentow zadal odemnie piebiedzy na dziecko w odezwie na pozew stwierdzil ze ja sama oddalam dziecko ze to co napisalam to brednie .
Na grozbach i zastraszaniu sie nie skonczylo moj partner zostal napadniety ja zostalam zgnieciona przez opinie publiczna auto partnera mojej sioatry zostalo zniszczone wybite szyby powtarzajace sie grozby strach przed wyjsciem z domu wystawanie przez niego pod moim domem ciagle telefony do mnie mouch bliskich zglosilam to na policje gdzie nie uzyskalam zadnej konkretnej pomocy uslyszalam tylko ze nic nie moga zrobic zaczely sie spiecia z partnerem strasznie nasilona nerwowosc z mojej strony totalna rozpacz i najgorsze ze odsunelam sie od wlasnego syna stracilam wole walki o niego bardzo surowo zostalam osadzona przez moich bliskich to nie jest tak ze nie kocham juz dziecka chodzibo to ze swiadomie go odpycham bo nie bd miec zycia juz teraz mimo tego ze nie ma go ze mna a place na jego utrzymanie od nowa zaczyna sie nekanie psychiczne przez meza .
Tesknie za synkiem ale sadze ze lepiej bd jesli odpuszcze nie mam juz sily starania sie
Na dniach mam mediacje i chce odpuscic wlasne dziecko mam straszny mentlik w glowie chce wkoncu zaczac normalnie zyc .
Wszyscy zaraz bd postrzegac mnie jako zla matke ale osoba nie znajdujaca sie w takiej sytuacji niewie co to psychiczne wykonczenie i zgaszenie uczucia matki do wlasnego dziecka nie mam sie komu wygadac wszyscy mnie juz osadzili .
Moze tutaj sie cos zmieni.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: porzucenie synka , rozwod, wyrzuty sumienia..

Współczuję Ci, ale popełniłaś błąd oddając syna.
A jeszcze większy przestając o niego walczyć.

Nie wiem, co Ci doradzić. Dobrze, że chociaż to z siebie wyrzuciłaś.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » porzucenie synka , rozwod, wyrzuty sumienia..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018