Pisanie pracy licencjackiej- pierwszy rozdział. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Pisanie pracy licencjackiej- pierwszy rozdział.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Pisanie pracy licencjackiej- pierwszy rozdział.

Hej smile Właśnie zaczynam swoją przygodę z pisaniem pracy licencjackiej i wolę zacząć pisanie pierwszego rozdziału póki mam jeszcze jakiś zapał do tego, ale mam pewien problem. W pierwszym rozdziale mam 3 podrozdziały i czy pisząc pracę muszę przed napisaniem podrozdziału 1.1 napisać jakiś krótki wstęp do całego rozdziału czy mogę napisać "1. Uzależnienia" i zaraz pod spodem "1.1 Formy uzależnień" i tutaj dopiero tekst pracy? Może się to wydać dla niektórych śmieszne troszkę ale po prostu nie wiem od czego zacząć.

Nigdy nie walcz o miłość, o fałszywą nie warto, a o prawdziwą nie trzeba.

Jeśli kogoś kochasz pozwól mu odejść, jeśli wróci- jest Twój, jeśli nie- nigdy Twój nie był.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pisanie pracy licencjackiej- pierwszy rozdział.

Najlepiej napisać w skrócie co będzie się znajdowało w danym rozdziale, wtedy praca jest bardziej czytelna

3

justyna1610 napisał/a:

Hej smile Właśnie zaczynam swoją przygodę z pisaniem pracy licencjackiej i wolę zacząć pisanie pierwszego rozdziału póki mam jeszcze jakiś zapał do tego, ale mam pewien problem. W pierwszym rozdziale mam 3 podrozdziały i czy pisząc pracę muszę przed napisaniem podrozdziału 1.1 napisać jakiś krótki wstęp do całego rozdziału czy mogę napisać "1. Uzależnienia" i zaraz pod spodem "1.1 Formy uzależnień" i tutaj dopiero tekst pracy? Może się to wydać dla niektórych śmieszne troszkę ale po prostu nie wiem od czego zacząć.

Najlepiej się zapytać promotora o takie rzeczy, powinien/powinna Ci wszystko wyjaśnić, takie jest w końcu ich zadanie, ale z tym bywa różnie... Zapytaj wpierw, możesz spróbować najpierw mailowo. Ja nie pisałam wstępu do każdego rozdziału, bo zdaniem mojego dr jest to "lanie wody". Po prostu tytuł rozdziału i podpunkty. Kazał nam tak właśnie pisać, bo cóż- trudno jest potem utrzymać prawidłowe proporcje pracy, tzn. inne rozdziały powinny być krótsze i wszystkie razem nie zajmować więcej niż połowa pracy. Zdecydowanie dłuższy powinien być rozdział, będący tematem Twojej pracy. Chociaż ja bym zamiast "Formy uzależnień" wyjaśniła jeszcze pojęcie "uzależnienia" na podstawie książek...  Ale podkreślam- najlepiej pytać promotorów, jeżeli jest taka możliwość. Każdy promotor co innego mówi...
Powodzenia smile

4

Ok, dziękuję za odpowiedzi smile postaram się na razie od razu przejść do 1.1, ale przy najbliższych konsultacjach z promotorem zapytam go dokładnie o to wink

Nigdy nie walcz o miłość, o fałszywą nie warto, a o prawdziwą nie trzeba.

Jeśli kogoś kochasz pozwól mu odejść, jeśli wróci- jest Twój, jeśli nie- nigdy Twój nie był.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Pisanie pracy licencjackiej- pierwszy rozdział.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018