czy mnie jeszcze kocha -pomocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » czy mnie jeszcze kocha -pomocy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: czy mnie jeszcze kocha -pomocy

hej mam na imie kamila .jestem z narzyczonym juz 3 lata  . mieszkamy ze soba od połtora roku  przez dwa lata był cudownie duzo spedzalim czas kokoliszmy sie mowilim czułe słowa a od roku wszystko sie zmieniło w koszmar jak on pracuje daleko i na łiken przyjezda juz niema słow kocham cie skarbie i innych nie całuje mnie tyko daje buzi w pulik i mowi czesc zawsze mowie mo ze go kocham i ze tesknie za tym co było ale zadko kiedy cos powie tykoprzytakuje głowa juz sie nie kochamy przez 6 miesiecy mowi ze niema ochoty albo ze głowa go boli od 2miesiecy przegladam jego tel jak spi i sa zawsze usuniete smsi rozmowy odebrane nieodebane  nawet nie przytula sie do mnie nie spimy w tym samym łozku wyzywa mnie czasami uderzy . strasznie go kocham i niewiem co mam zrobic czesto płaczeze ze go juz trace po woli . tydzien temu kupiłam sobie seksi bielizne i załozyłamon nawet nie zwrócił uwage na mnie czesto wychodzi z domu i nic nie mowi a jak sie pytam to muwi comnie tointeresuje podejrzewam ze ma inna ale nie wiem jak to mam sprawdzic .pomuzcie prosze tak chce zeby było jak dawniej co mam zrobic

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez samotny aniol85 (2009-10-16 09:20:47)

Odp: czy mnie jeszcze kocha -pomocy

Wiem co czujesz...
ja mam tez trudna sytuacje moze nie dokladnie taka sama ale podobna...

Nie poradze Ci nic dobrego ba sama nie umiem uporac sie ze swoja ale jestem calym sercem z Toba i mam nadzieje ze nam sie ulozy, bo tak sie zyc nie da, wiem jak to boli...

Pozdrawiam goraco i 3 maj sie... Pamietaj jestem z Toba calym sercem smile

Ps. W jakim wieku jestescie?

Dzień za dniem przemija;i przemija czas a z tym czasem ja i moje marzenia:
tak bardzo chciałabym być tam gdzie ten czas nie ucieka
ale to tylko marzenia, moje marzenia:
a więc idę z tym czasem a dookoła pustka a w tej pustce ja i moje marzenia.

3

Moja droga - mężczyzna, który stosuje przemoc wobec kobiety (i to nie tylko fizyczną) - nie jest wart jej miłości.

4

Czasami Cię uderzy? I Ty go nadal kochasz? Rzeczywiście pisząc to, wygląda na to, że ma inna. Nie wiem czy Ty jesteś na tyle silną, ale ja bym wykopała go z mojego życia i ułożyła sobie nowe, cudowne i własne. Uważaj tylko, żeby nie zrobił Ci krzywdy. Odchodząc od niego dobrze byłby mieć kogoś bliskiego u boku.

5 Ostatnio edytowany przez yostynka (2009-10-16 12:06:09)

ależ to oczywiste że on ma inną, dziewczyno sama to odkryłaś być może niechcesz w to uwierzyć, ale z tego co opisujesz to ja zakładam że spotyka się z inną.
Ja miałam podobna sytuację i nie dopuszczałam do siebie myśli że mój P. mógłby mnie zdradzać czy też spotykać się z innymi, a tu jednak okazało się że spotykał sie za moimi plecami i to nie z jedną "koleżanką". A jeszcze jak podnosi na Ciebie rękę to już wogóle nie chciałabym go znać. skończ ten związek jak najszybciej bo nic z niego nie masz!!

Na Twoje pytanie czy Cię jeszcze kocha- powiedziałabym że nie, jeżeli wcześniej było dobrze i okazywał Ci uczucia a teraz nie potrafi tzn że już nie czuje do Ciebie tego co kiedyś.
Przeżywałam to samo przez 4 lata byłam z takim ped*** i od 2 miesięcy jestem sama i jestem SZCZĘŚLIWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6 Ostatnio edytowany przez Kami90 (2009-10-16 12:12:11)

Droga Kamilo, teraz powiem coś co i mnie oczyści, byłam z facetem równe 22 miesiące, od 4 miesięcy był mnij czuły ale nadal robił to co zawsze aż przed wczoraj spytałam go czy nadal chce ze mną być wtedy już się skończyło zerwaliśmy, powiedział że jego miłość minęła, że nie chciał ale teraz musiałam mi to powiedzieć gdy go spytałam, i wiesz porozmawiaj z nim i zadaj mu to pytanie, będziesz cierpieć jak nigdy jeśli się rozstaniecie czego Ci nie życzę, ale facet który nie szanuje kobiety nie jest wart jej miłości, nigdy nie pozwól się uderzyć... to skreśla faceta... teraz cierpię po zerwaniu, ale wierze w miłość i to ze on po prostu nie był mi pisany lub musiał dać sobie czas, na dodatek dziś idę na wesele:/ porozmawiaj to jedyna rada... wtedy może dowiesz się czegoś co pozwoli Ci zrozumieć... powodzenie

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » czy mnie jeszcze kocha -pomocy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018