W jaki sposób organizujecie przelewy do Polski? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » W jaki sposób organizujecie przelewy do Polski?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: W jaki sposób organizujecie przelewy do Polski?

Proszę o radę w temacie "bankowym" wink.
Chodzi mi o przelewy w euro do Polski. Jak organizujecie temat?
Mam konto w Nordea ( walutowe) i złotówkowe w mBanku. Dotąd przelewy w eu " szły" do Nordei, wypłacane były w gotówce, przechodziły przez kantor i w postaci złotówek lądowały na koncie złotówkowym w mBanku. I wtedy były gotowe do opłat w Polsce.
Niestety, potrzebuję teraz uproszczenia całej procedury i nie mogę angażować kogoś do odbycia takiej drogi, by zasilać moje konto w złotówkach.
Najlepiej by było zrobić to przez internet. Mogę założyć konto w innym banku, byle tylko dałoby się obsługiwać zdalnie i nie brało wysokich prowizji.
Pomóżcie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: W jaki sposób organizujecie przelewy do Polski?

Czy nie byłoby najłatwiej założyć konto w kraju w którym zarabiasz i z tego konta przelewać na polskie konto?

3

Odgrzewam temat, bo mam podobny dylemat. W jaki sposób transferować przelewy do polski. Zależy mi na bezpieczeństwie i niskich kosztach. Chodzi o przelewy z Anglii.

4

Jesli kupuje cos w sklepie w PL to albo place od razu karta albo przelew przez strone internetowa (transfer 24). Czasami korzystam z paypal. Nie ma konta w banku w PL wiec w tym nie moge pomoc.

-Musicie sami myslec! Wszyscy jestescie jednostkami!
-tak wszyscy jestesmy jednostkami!
-kazdy z was jest inny!
-tak, kazdy z nas jest inny!

5

Mellla napisał/a:

Odgrzewam temat, bo mam podobny dylemat. W jaki sposób transferować przelewy do polski. Zależy mi na bezpieczeństwie i niskich kosztach. Chodzi o przelewy z Anglii.

Jeżeli szukasz niskich kosztów to szukaj w pierwszej kolejności systemów bezprowizyjnych. PayPal czy Western Union pobierają procent od przesyłanej kwoty, dlatego im wyższa kwota tym przelew jest droższy.
Taniej masz w Easysend. Koszt przelewu do PL to 2 funty (dochodzi na kolejny dzień roboczy). Ewentualnie jeżeli zależy Ci na czasie, to za 5 funtów masz przelew który dojdzie na polski rachunek bankowy w max 2h. Przy czym nie ma limitów transferów. Mają tam też bardzo dobry kurs wymiany waluty z funtów na złotówki.

6

ja robię internetowo z banku HVB (niemcy) na konto do Bank Ślaski tam ma konto  walutowe  przelewam na złotówkowe i po sprawie , koszta ? nie wiem ,ważne ze da się .

7

Dla niektórych koszta mogą być ważne.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » W jaki sposób organizujecie przelewy do Polski?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018