Plan pracy "Rehabilitacja zawod. osób niepełnosprawnych przez pracę" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Plan pracy "Rehabilitacja zawod. osób niepełnosprawnych przez pracę"

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Plan pracy "Rehabilitacja zawod. osób niepełnosprawnych przez pracę"

Witam,
potrzebuję pomocy w napisaniu planu pracy licencjackiej..temat mojej pracy to rehabilitacja zawodowa osób niepełnosprawnych poprzez pracę. Temat dosyć obszerny i nie za bardzo wiem na czym mam się dokładnie skupić. Może macie jakiś pomysł jak uchwycić ten temat?
Pozdrawiam;)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Plan pracy "Rehabilitacja zawod. osób niepełnosprawnych przez pracę"

Moim zdaniem, powinnaś najpierw ocenić własne możliwości (przede wszystkim logistyczne, czyli ile czasu i środków jesteś w stanie zainwestować w przedsięwzięcie).
Należałoby w pierwszej kolejności określić zakres pracy i przeanalizować, czy podołasz zadaniu w dostępnym Ci czasie.
Proponuję:
1. Wybrać jeden z ośrodków Fundacji Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i wystąpić do kierownictwa o udostępnienie materiałów dot. zagadnienia, które gromadzone są przez ośrodek.

2. Wystąpić o zgodę na przeprowadzenie badań (wybierz metodę badawczą np. ankietę) wśród niepełnosprawnych objętych programem rehabilitacji poprzez pracę nt. skuteczności programu i ew. propozycji zmian.

3. Zgromadzić literaturę dla opracowania części teoretycznej, w tym niezbędne informacje nt. prawnego umocowania działalności w zakresie świadczenia rehabilitacji zawodowej ON.

facet po przejściach

3

dzięki za odpowiedź.
problem w tym, że moja praca ma być czysto teoretyczna..bez badań.

4

kasia temat jest mi zupełnie obcy, więc nawet nie jestem w stanie spróbować wymyślić planu.
Wpisz sobie w gogle plany prac dyplomowych lub zajrzyj do książek o podobnej tematyce - spisy treści bywają bardzo pomocne.

Natomiast ogólne zasady są takie, że pierwszy rozdział jest najogólniejszy, w sensie: odnosi się do genezy pewnych pojęć, trochę historii, w tym rozdziale tłumaczysz czym jest rehabilitacja i takie tam. itp., A kolejne rozdziały są pogłębianiem już konkretnie tematu

5

no ok, dzięki za chociaż nakierowanie:) tak w sumie myślałam, że może w pierwszym rozdziale przedstawić czym jest niepełnosprawność, jak wygląda sytuacja ON w Polsce i na rynku pracy, w drugim opisać ogólnie o rehabilitacji a w trzecim jakie znaczenie ma praca dla ON , korzyści wynikające z zatrudniania dla pracodawcy jaki samych osób niepełnosprawnych..czy o to chodzi?
na mojego promotora nie mam co liczyć, więc muszę radzić sobie sama.

6

Tak jak sobie sama napisałaś może być. Możesz tam jeszcze jakieś podrozdziały dodać, żeby było bardziej przejrzyście. No i oczywiście wstęp i zakończenie.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Plan pracy "Rehabilitacja zawod. osób niepełnosprawnych przez pracę"

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018