chłopak - jak dojść do porozumienia? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » chłopak - jak dojść do porozumienia?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: chłopak - jak dojść do porozumienia?

Sytuacja wygląda tak - jesteśmy ze sobą ponad pół roku, początek związku po prostu idealnie.. zero sprzeczek i kłótni.. Od jakiegoś czasu się sprzeczaliśmy, doszły kłótnie. O co? O błahostki, teraz doszło wypominanie co było wcześniej, a czego nie było.. Rozstawaliśmy się i wracaliśmy do siebie, obiecywaliśmy sobie, że będziemy od teraz o wszystkim sobie mówić,  co nas boli i tym podobne. Mój problem, a raczej nasz tkwi w tym, że nie umiemy tego zmienić,  jeśli zmieniamy to na chwilę i znów dzieje się to samo. Kocham go, nie chcę się z nim rozstawać,  za dużo o mnie wie, za dużo mamy wspomnień,  żeby to tak po prostu zakończyć. Co robić by żyć razem w spokoju, żeby się nie sprzeczać codziennie bo to wykańcza psychicznie i fizycznie. Chciałabym, żebyśmy się nauczyli doceniać nas, żeby było w końcu dobrze, byśmy się cieszyli każdą chwilą. Jak mu powiedzieć, żeby przestał mi wspominać przeszłość? Proszę was o dobrą radę,  nie o wyśmiewanie się tylko o dorosłe podejście do tego postu smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chłopak - jak dojść do porozumienia?

Bardzo prosto, wystarczy powiedzieć, aby nie wspominał o przeszłości tylko zajął się tym co dzieje się teraz. Owijanie w bawełnę czy przemilczanie, bo będzie dobrze nigdy nie wychodzi na dobre. Wygląda na to, że każde z was potrzebuje impulsu, aby się przełamać i powiedzieć o oczekiwaniach i tym co leży na sercu. Widzę, że sprzeczki wychodzą od niego, zapewne te odejścia też wychodziły od niego. Brak Ci pewności, a wchodząc w kłótnię idziesz za ciosem,  Jeśli się nie nauczycie przełamywać i mówić, a w zasadzie Ty, bo on jest bierny i masz się domyślać, to jeśli sprzeczka wychodzi z powodu błahostki i przeradza się w kłótnie, marnie to widzę i tylko kwestią czasu jest brak kontroli nad nią. Nie ma nauki, trzeba zacisnąć zęby i powiedzieć.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » chłopak - jak dojść do porozumienia?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024