Czy mogę spotkać się z szefem prywatnie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy mogę spotkać się z szefem prywatnie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1 Ostatnio edytowany przez dona77 (2014-08-24 13:49:02)

Temat: Czy mogę spotkać się z szefem prywatnie?

Hej

Przeglądając forum natknęłam się na wiele opinii by nie angażować się w uczucia czy flirty z osobą z pracy.
Co myślicie zatem o zaproszeniu mężczyzny z którym pracuję na spotkanie prywatne przy kawie? Wtedy już
nie będziemy w pracy więc chyba nic złego w takim spotkaniu? smile Podoba mi się mój przełożony, chciałabym
go bliżej poznać, nie chodzi zaraz o romans. Oddzielam zatem pracę od spotkania po godzinach na wspólną kawę.
Jak to widzicie? Warto zaryzykować? Jak mi odmówi spotkania to będzie jasne, że nie jest zainteresowany
koleżeństwem ze mną poza pracą. Mieliście już może takie sytuacje albo ktoś z waszych znajomych?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mogę spotkać się z szefem prywatnie?

Jeśli jesteś wolna, to nie widzę nic złego w tym, że chciałabyś nawiązać pozasłużbowe kontakty z przełożonym, o ile z góry zapowiesz, że interesuje Cię wyłącznie przyjacielska relacja.
Musisz pamiętać, że zależność służbowa nie ustanie, gdy spotykać się będziecie po pracy.
Treść Twojego postu sugeruje jednak, że On interesuje Cię, jako mężczyzna, potencjalny partner, a stosunki przyjacielskie chcesz potraktować., jako środek do nawiązania nieco intymniejszej relacji.
Masz słuszność, że masz wątpliwości, bo i na tym forum znajdziesz historie kobiet, uwiedzionych urokiem i pozycją przełożonego, a potem, po wykorzystaniu, porzuconych i nieszczęśliwych.
Pozdrawiam.

facet po przejściach

3

dona77 napisał/a:

Hej

Przeglądając forum natknęłam się na wiele opinii by nie angażować się w uczucia czy flirty z osobą z pracy.
Co myślicie zatem o zaproszeniu mężczyzny z którym pracuję na spotkanie prywatne przy kawie? Wtedy już
nie będziemy w pracy więc chyba nic złego w takim spotkaniu? smile Podoba mi się mój przełożony, chciałabym
go bliżej poznać, nie chodzi zaraz o romans. Oddzielam zatem pracę od spotkania po godzinach na wspólną kawę.
Jak to widzicie? Warto zaryzykować? Jak mi odmówi spotkania to będzie jasne, że nie jest zainteresowany
koleżeństwem ze mną poza pracą. Mieliście już może takie sytuacje albo ktoś z waszych znajomych?

Ja bardzo często spotykam się z moim przełożonym na kawie. Raz zaproszenie wychodzi ode mnie a raz od niego i nie ma w tym nic ukrytego,żadnego romansu czysta sympatia.

Nie myślę o raju, miłości nie ma dziś, nie oczekuję czarów, po prostu daj mi żyć.

4

Niby nie ma w tym nic złego, z drugiej jednak strony dużo osób taką znajomość komentuje tak
(cyt. jeden z postów podobnego tematu):

"Jako dyrektor nie wolno ci wchodzic w relacje prywatne ze swoimi pracownikami. Chyba, że masz zamiar zniknąc ze stanowiska i mieć jeszcze rozwód"

Sama więc już nie wiem ...

5

Twoja stawka w tej grze jest dość wysoka, mam tu na myśli pracę.
Jeśli przegrasz dużo stracisz jeśli wygrasz dużo zyskasz.
Czy wygrasz lub przegrasz sprawa może wyjść na jaw a wiadomo będziesz na "językach" innych.
W pracy liczy się też miła atmosfera...
Moim zdaniem nie warto.

6

Radze dac sobie spokoj z przelozonym.
Tak on jak i ty bedziecie wiecznie w niezrecznej sytuacji. Czy to bedzie kolezenstwo czy cos wiecej-nie ma to znaczenia.

Poki on TYLKO ci sie podoba-zrezygnuj. Gdy zabrniesz dalej konsekwencje moga cie przerosnac.

Poza tym pytanie szefa o wyjscie na kawe nie w kazdej firmie jest mile widziane.
Pomysl jak poczuje sie on, jesli twoje pytanie nie bedzie mu mile. Przez dlugi czas wasze relacje pracownicze moga byc zaklocone, co zasadniczo wplynie na efekty pracy.

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

7

Tzw. "siara"

8

Kuda rabotajesz tam nie....

9

OK. Też myślę, że nie ma co snuć planów o prywatnej kawie z przełożonym. Podoba mi się jako facet z wyglądu, jego stanowisko nie ma tu znaczenia, gdybym to ja była jego szefową też bym chciała go poznać od strony prywatnej. Skoro nie może nas łączyć nic więcej przez to, że pracujemy w jednej firmie, muszę zapomnieć o tym pomyśle. Może gdyby i on chciał mnie lepiej poznać byłoby co innego, a tak.. mówi się trudno. Dzięki za pomoc smile

10 Ostatnio edytowany przez silent (2014-08-24 16:24:41)

Spokojnie bez nerwów smile
Jeśli nic się nie zmieni w Twoim życiu osobistym a zawodowym tak to możesz tego "asika" z rękawa wyciągnąć. Mam tu na myśli zmianę pracy.
Jednen warunek nie palić mostów za sobą wink
Właściwie dwa -jeśli facet jest wolny...

11

Do autorki tematu. Wiesz, może gdybyś wiedziała, że też mu się podobasz, mogłabyś zaproponować spotkanie, ale tak bez żadnych gestów z jego strony lepiej nie. Ja jestem w odwrotnej sytuacji. Wpadł mi w oko jeden z pracowników i powiem szczerze, chciałabym częściej móc go widzieć, porozmawiać o byle czym, z drugiej strony nie mogę pozwolić na taki kontakt bo wiem, jak ludzie to odbierają z boku, boję się konsekwencji. I chociaż marzę o kawie czy wyjściu z nim gdzieś prywatnie bez relacji służbowych, to jednak one ciągle są zachowane i niezręcznie byłoby się tak spotykać ukradkiem. Ja nawet w sprawach służbowych staram się nic po sobie przy nim nie pokazać, mam z nim kontakt jak z każdym innym pracownikiem, kiedy trzeba pochwalę, innym razem przypomnę o obowiązkach, i chociaż skrycie o nim marzę, muszę pragnienia schować do kieszeni właśnie tylko dlatego, że jestem jego szefową. Gdybym zaś pracowała z nim na jednakowym stanowisku, na pewno dawno byśmy już chodzili "na piwo" po pracy. Grunt to się nie załamywać.. aha, i obserwuj jego reakcje, gesty, a gdy ci puści oczko to działaj kobieto i ciesz się każdą chwilą wspólną z szefem, powodzenia smile Zaś w przypadku oschłości względem ciebie daruj sobie bliższe z nim relacje.

12

silent napisał/a:

-jeśli facet jest wolny...

tak, jest po rozwodzie

13

pierwszy krok do awansu, POLECAM !

14

Nie uważam, że byłby to zły pomysł. Przeciez przełożony to też człowiek i może się podobać. Dlaczego ma być skreślony, tylko dlatego, że jest twoim szefem? Wiadomo, że jest ryzyko, że jeśli nic z tego nie wyjdzie to może być nieprzyjemna atmosfera w pracy. Jesli interesuje cię tylko przelotny romans-odradzam, jeśli nie-warto spróbować.

W ogóle to podziwiam za sam pomysł, mi zdecydowanie zabrakłoby odwagi smile

15

dona77 napisał/a:

Hej

Ja jestem jak najbardziej za. To nic złego wyjść, porozmawiać, spędzić czas. To nawet miła propozycja dla pracodawcy, niemniej jeśli wspomni o niej żonie to będzie pozamiatane.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

16

dona77 napisał/a:
silent napisał/a:

tak, jest po rozwodzie

a Ty?
Trochę mało danych np czy on ma przełożonego?

Kiedyś mój szef powiedział koledze -w pracy nie ma miejsca na sentymenty to jest biznes.

17

silent napisał/a:
dona77 napisał/a:
silent napisał/a:

tak, jest po rozwodzie

a Ty?
Trochę mało danych np czy on ma przełożonego?

Kiedyś mój szef powiedział koledze -w pracy nie ma miejsca na sentymenty to jest biznes.

ja jestem wolna, a co do przełożonego to ma ale to już poza budynkiem, bo to oświata
on jest dyrektorem szkoły, a ja jedną z wielu zatrudnionych tu nauczycielek, żadna biznesowa firmia
obawiam się tylko, czy wypada z mojej strony proponować dyrekcji prywatne spotkanie gdzieś na mieście

18

Jeśli to dla Ciebie takie ważne, zmień pracę a potem się umów...

Wiem o czym mówię, prywatne stosunki z szefem mogą Wam wyjść bokiem.

"Nie czekaj na wzajemność, telefon i róże
   gdy ciebie nie chcą, nie piszcz nie szlochaj
      najważniejsze przecież że ty kogoś kochasz
        czy wiesz, że łzy się śmieją kiedy są za duże"    Jan Twardowski

19

Kawa to przeciez nie pójście do łóżka, prawda? Jeśli masz ochotę ją z nim wypić, to to zrób

20 Ostatnio edytowany przez dona77 (2014-08-24 21:46:48)

renesans napisał/a:

Jeśli to dla Ciebie takie ważne, zmień pracę a potem się umów...

Wiem o czym mówię, prywatne stosunki z szefem mogą Wam wyjść bokiem.

ale gdybym poszła do innej firmy (szkoły) itp czyli zmieniła pracę to co to zmieni?
tak samo mogą go obgadywać, że nawiązał znajomość z byłą pracownicą szkoły..
to też temat do plotek przecież, i co z tego, że już byśmy nie pracowali razem,
nie widzę żadnej różnicy czy pracujemy w jednej firmie, czy w innych skoro szef
lubi to chyba nie zwolni co nie ? wink więc jakie są te niby konsekwencje później?

21

Znam te klimaty czyli np wójt lub burmist.
Myślę, że nie będzie ryzykował stanowiska to jest moje zdanie a wiem, że koleżanki po "fachu" będą mieć sensacje.

22

Lovelka17 napisał/a:

Kawa to przeciez nie pójście do łóżka, prawda? Jeśli masz ochotę ją z nim wypić, to to zrób

Mam znajomego, który ożenił się ze swoją podwładną. Żeby oboje nadal mogli pracować w tej samej, państwowej firmie, ona musiała przenieść się do innego działu (to bardzo duży zakład), a oboje podpisać jakieś oświadczenia. Jak widzisz, to nie do końca jest takie proste, tym bardziej, że Dona77 wyraźnie liczy na coś więcej niż kawa. Osobiste kontakty poza pracą w sytuacji, gdy dwoje ludzi łączy zależność służbowa, zawsze budzą pewnego rodzaju wątpliwości, są też źle widziane, bo są przejawem braku profesjonalizmu, pomijam już fakt, że narażają na plotki i nieprzyjemności.
Inna rzecz, że kiedy coś nie wyjdzie, to podwładna i tak zwykle musi zmienić pracę.

dona77 napisał/a:

ale gdybym poszła do innej firmy (szkoły) itp czyli zmieniła pracę to co to zmieni?

Nie będzie Was łączyć zależność służbowa. Pracując w innej szkole będziesz bezpośrednią podwładną innego dyrektora, a to - choć nie chcesz tego zauważyć - zmienia bardzo wiele. Oczywiście, że plotki nadal mogą się pojawiać (ludzie uwielbiają plotkować), ale nie będziecie uwikłani w żadne służbowe układy, zatem nikt przed nikim nie będzie musiał się tłumaczyć.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

23

Koleżanki zjadłyby Cię jakbyś miała fory u dyrektora.
Po za tym masz czystą kartę smile

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy mogę spotkać się z szefem prywatnie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018