Sauna, nagość i mój chłopak - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Sauna, nagość i mój chłopak

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

Temat: Sauna, nagość i mój chłopak

Mój chłopak (18l) jest wielkim fanem sauny. Uważa że to najlepsze miejsce. Z sauny przybasenowej przenosi się teraz do saunarium gdzie chodzą nago. Niby tak się w saunie powinno chodzić ale mnie to obrzydza. On mi powiedział że będzie chodził w kilcie i nago się nie pokaże ale i tak mi się to niepodoba. Może obawiam się że po prostu będzie podglądać jakieś nagie kobiety. Ja do sauny nigdy nie wejdę, ani się nie czuje na siłach żeby siedzieć w takim upale, a jak mi jeszcze jakiś golas wyskoczy to chyba zwymiotuje. Boję się tez ze mój chłopak zacznie tam chodzić bez niczego. Może i brzmię jakbym wyskoczyła ze średniowiecza ale tak po prostu mam. Jak zniechęcić chłopaka do tak częstych pobytów ma saunie? Jeździ tam co dwa dni. Albo jak się do niej przekonać? Proszę o pomoc

Zobacz podobne tematy :
Odp: Sauna, nagość i mój chłopak

Znajdź sobie inne zajęcie jak on chodzi do sauny.

3

Młody chłop, więc będzie podglądał baby, coś miłego dla oka, chyba że będą starsze kobiety. Daj jemu żyć, jest za młody na taki związek i zajmij się sobą, by tak nie wpaść w apatię.

4

shqiptare napisał/a:

Młody chłop, więc będzie podglądał baby, coś miłego dla oka, chyba że będą starsze kobiety. Daj jemu żyć, jest za młody na taki związek i zajmij się sobą, by tak nie wpaść w apatię.

W niczym go nie ograniczam jeśli chodzi o to, on ma różne dziwne hobby, np lubi się wspinać, nagrywa różne urbexy, i chociaż to niebezpieczne to mu ufam. Jedyne co to ta sauna mnie wkurza. Jest zdrowy jak koń, przeziębiony był ostatnio kilka lat temu, to by mu wystarczyło jakby sobie poszedł raz na dwa tygodnie a nie co dwa dni

5

Z całym szacunkiem - czuje się zmęczona od samego czytania.

He said "I'll tell you a little story 'bout the wicked witch of wonder"
Hell! No! Don't let her take my soul!!

6

Zmień chłopaka na takiego, co do sauny nie chodzi, a temu daj spokój.

Do sauny się nie chodzi po to, żeby popatrzeć.
A i upałów też tam nie ma wink to zależy od sauny.
Czy nagie ciało Twojego faceta też przyprawia Cię o wymioty?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

7

To nie problem sauny. Nie radzisz sobie z zazdrością o chłopaka.

8

Przesadzasz. Jeśli będziesz go dalej ograniczała w ten sposób, to Wasz związek rozpadnie się.

Ja tu widzę, że panna ma kompleksy.

10

Ja tu widzę strach przed nieznanym. Zawiń się w ręcznik i idź, tam się nikt na nikogo nie gapi, wręcz stara się patrzeć gdzieś w podłogę albo zamyka oczy jak leży. Światła jest tyle aby tylko przejść i zębów nie wybić no i każdy się stara jak już jest nago to ściągać ręcznik tuż przed usadzeniem się na miejscu i tez zaraz po wstaniu zasłania zadek nikt zazwyczaj nie robi wycieczek z gołym tyłkiem pomiędzy saunami.

Mój kolega, kiedyś chłopak uwielbia sauny i tak... ręcznik jest jego wrogiem wink Ja bardzo często z nim chodzę do dziś i on zawsze się śmieje jak się owijam szczelnie jeszcze specjalnie swój, większy ręcznik przynoszę z czego też sobie żartuje, ale mieszkamy w takim miejscu że siedzimy zawsze wśród podstarzałych niemieckich turystów lol tak więc jak fika to go odsyłam do baseniku z babciami lol

No a wracając do twojego pytania - nie zniechęcisz go smile nawet nie powinnaś jeżeli to lubi. Możesz mu ewentualnie zaproponować jakieś równie atrakcyjne zajęcie może będzie chciał wymienić ale zabraniać lub obrzydzać albo wypominać że za dużo to dość dziwne. To nie burdel ani klub ze striptizem hmm

11

krolowachlodu87 napisał/a:

Ja tu widzę strach przed nieznanym. Zawiń się w ręcznik i idź, tam się nikt na nikogo nie gapi, wręcz stara się patrzeć gdzieś w podłogę albo zamyka oczy jak leży. Światła jest tyle aby tylko przejść i zębów nie wybić no i każdy się stara jak już jest nago to ściągać ręcznik tuż przed usadzeniem się na miejscu i tez zaraz po wstaniu zasłania zadek nikt zazwyczaj nie robi wycieczek z gołym tyłkiem pomiędzy saunami.

Mój kolega, kiedyś chłopak uwielbia sauny i tak... ręcznik jest jego wrogiem wink Ja bardzo często z nim chodzę do dziś i on zawsze się śmieje jak się owijam szczelnie jeszcze specjalnie swój, większy ręcznik przynoszę z czego też sobie żartuje, ale mieszkamy w takim miejscu że siedzimy zawsze wśród podstarzałych niemieckich turystów lol tak więc jak fika to go odsyłam do baseniku z babciami lol

No a wracając do twojego pytania - nie zniechęcisz go smile nawet nie powinnaś jeżeli to lubi. Możesz mu ewentualnie zaproponować jakieś równie atrakcyjne zajęcie może będzie chciał wymienić ale zabraniać lub obrzydzać albo wypominać że za dużo to dość dziwne. To nie burdel ani klub ze striptizem hmm

I wreszcie jakas fajna odpowiedź. A do osób powyżej, kompleksow nie mam ale też nie chcę pokazywać się nago przed obcymi i też takowych oglądać za bardzo nie chce.

Może wybiorę się z nim na saunę, zobaczę jak to jest. Jak mi się nie spodoba to nie będę chodzić a jego ograniczać przecież nie chcę, bo go kocham i stracić nie chce. Dziękuję za fajną odpowiedz i temat myślę do zamknięcia

12

takie czasy, teraz jak masz opory przed nagością swoją i obcych ludzi to znaczy że masz kompleksy i jesteś nieżyciowa big_smile

Ale też postaraj się trochę pozytywniej do tego podejść nie na zasadzie tego co pisałaś wcześniej że jak zobaczysz golasa to się pożygasz. Nie bój się i cokolwiek byś tam nie zobaczyła - przyjmij to z godnością na klate big_smile i przede wszystkim w milczeniu, żebyś czasem nie wypaliła takim tekstem w saunarium wink))

13

Abece123, dostałaś odpowiedź jakiej oczekiwałaś, ale ja może zmącę trochę Twoją radość. Jeżeli Twój chłopak chodzi do sauny do drugi dzień, co jest absolutną przesadą, to prawdopodobnie robi to po to, żeby sobie poogladać. I tu jest pies pogrzebany, co z tym zrobisz? W saunie obowiązują pewne zasady, m.in. uporczywe wgapianie się w inną osobę korzystającą z tego przybytku, jest nie na miejscu.
On ma 18 lat i jego ciekawość nagiego ciała jest oczywista, z pewnością oglada także zdjęcia atrakcyjnych lasek, ale jeśli jesteś mądrą dziewczyną nie będziesz robiła mu z tego powodu problemów, zwłaszcza, że jak piszesz, nie masz kompleksów, to dobrze.
Nie uważam, że Twoja niechęć do publicznego obnażania się, czy oglądania innych golasów była czymś dziwnym, masz do tego prawo. Chcesz iść z nim do tej sauny, to idź, przynajmniej doświadczysz czegos nowego. Chłopaka natomist staraj się przekonać, że tak częste korzystanie z sauny jest szkodliwe.

14

josz napisał/a:

Abece123, dostałaś odpowiedź jakiej oczekiwałaś, ale ja może zmącę trochę Twoją radość. Jeżeli Twój chłopak chodzi do sauny do drugi dzień, co jest absolutną przesadą, to prawdopodobnie robi to po to, żeby sobie poogladać. I tu jest pies pogrzebany, co z tym zrobisz? W saunie obowiązują pewne zasady, m.in. uporczywe wgapianie się w inną osobę korzystającą z tego przybytku, jest nie na miejscu.
On ma 18 lat i jego ciekawość nagiego ciała jest oczywista, z pewnością oglada także zdjęcia atrakcyjnych lasek, ale jeśli jesteś mądrą dziewczyną nie będziesz robiła mu z tego powodu problemów, zwłaszcza, że jak piszesz, nie masz kompleksów, to dobrze.
Nie uważam, że Twoja niechęć do publicznego obnażania się, czy oglądania innych golasów była czymś dziwnym, masz do tego prawo. Chcesz iść z nim do tej sauny, to idź, przynajmniej doświadczysz czegos nowego. Chłopaka natomist staraj się przekonać, że tak częste korzystanie z sauny jest szkodliwe.

I o to mi chodziło smile

15

Abece, ja też podobnie myślałam, co prawda nie w odniesieniu do chłopaka, ale do sauny jako takiej. Aż sie przełamalam, spróbowałam i mi się spodobało.
Jak dla mnie sauna jest aseksualna. Fajnie moze nawet popatrzeć na laski czy młodych facetów smile ale uważam, że golasy w wysokiej temperaturze nie myślą o seksie. Nie widziałam tego objawów smile.

A Twój Młody faktycznie chyba jest oglądaczem, bo sauna co dwa dni chyba nie jest zbyt zdrowa.
Może byś jednak sprobowała? Poznać nie zawsze oznacza polubić, ale wystarcza, aby zrozumieć. poza tym świadomość, ze pojdziesz z nim do sauny moze przystopuje jego zapędy.
Aha, moje doświadczenia z sauny zdobywałam poza Polską, choć niedaleko.
Nasza siermiężna w sensie obyczajowym rzeczywistość jakoś mnie do sauny w PL odrzuca. Moze bezpodstawnie, ale tak mam.

16

A Ty zacznij co drugi dzień np na basen chodzić.

17

Abece123 napisał/a:

Mój chłopak (18l) jest wielkim fanem sauny. Uważa że to najlepsze miejsce. Z sauny przybasenowej przenosi się teraz do saunarium gdzie chodzą nago. Niby tak się w saunie powinno chodzić ale mnie to obrzydza. On mi powiedział że będzie chodził w kilcie i nago się nie pokaże ale i tak mi się to niepodoba. Może obawiam się że po prostu będzie podglądać jakieś nagie kobiety. Ja do sauny nigdy nie wejdę, ani się nie czuje na siłach żeby siedzieć w takim upale, a jak mi jeszcze jakiś golas wyskoczy to chyba zwymiotuje. Boję się tez ze mój chłopak zacznie tam chodzić bez niczego. Może i brzmię jakbym wyskoczyła ze średniowiecza ale tak po prostu mam. Jak zniechęcić chłopaka do tak częstych pobytów ma saunie? Jeździ tam co dwa dni. Albo jak się do niej przekonać? Proszę o pomoc

Aleś zaborcza. Sorry, jale jak idziesz na plażę, ktoś też może stękać, ze musi oglądać twoje wałki tłuszczu czy tam pryszcza na plecach. Sauna to sauna - nikt tam na nikogo nie spogląda pod kątem erotycznym. Zluzuj gacie.

18

To jest facet wiec co dziwnego ze chce popatrzec?

19

Ja uwielbiam saunę i chodzę do niej za każdym razem jak mam tylko okazję. Więc w mojej miejscowości ale także w różnych hotelach, różnych basenach w różnych miejscowościach wypoczynkowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Zawsze w saunach ludzie są w strojach kąpielowych - to norma. Sauny, gdzie siedzi się bez niczego ( czasem w "papierowych" majtkach) to naprawdę rzadkość. Twój chłopak nie musi chodzić akurat do takiej sauny. A z tego wynika że bardzo tego chce i sprawia mu to przyjemność. Znajdź mu normalną saunę, gdzie wszyscy są ubrani w stroje i zaproponuj wspólne wyjście. Nie spodoba mu się na 100%. Wtedy już wszystko będziesz wiedziała.

20

Sauna w strojach kąpielowych? Jak ktoś bardzo chce sobie zrobić krzywdę czemu nie?

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

21

Snake napisał/a:

Sauna w strojach kąpielowych? Jak ktoś bardzo chce sobie zrobić krzywdę czemu nie?

O jakiej albo czyjej krzywdzie mówisz? Od kilku lat korzystam z sauny ale nie przypominam sobie , żeby komuś się majtki z tyłkiem skleiły. Z gorąca oczywiście - niezależnie jakby nie była ta sauna.

22

justa_pl napisał/a:
Snake napisał/a:

O jakiej albo czyjej krzywdzie mówisz? Od kilku lat korzystam z sauny ale nie przypominam sobie , żeby komuś się majtki z tyłkiem skleiły. Z gorąca oczywiście - niezależnie jakby nie była ta sauna.

A na czym polega sauna? smile
jest gorąco, człowiek ma się wypocić, wygrzać. Wiesz, ile toksycznych substancji paruje ze stroju kąpielowego?
Sauny w strojach to rzadkość wink prawdziwe, nie rekreacyjne sauny są nago. Najlepiej nawet bez ręcznika.

23

Lady Loka napisał/a:
justa_pl napisał/a:
Snake napisał/a:

jest gorąco, człowiek ma się wypocić, wygrzać. Wiesz, ile toksycznych substancji paruje ze stroju kąpielowego?
Sauny w strojach to rzadkość wink prawdziwe, nie rekreacyjne sauny są nago. Najlepiej nawet bez ręcznika.

Rzadkość? W ilu saunach byłaś? Może mieszkasz w innym kraju niż Polska?
Parujące substancje toksyczne ze strojów kąpielowych ?!!! - dobrze się czujesz?

24

Ostatnio byłem na wakacjach na majorce i trafiłem na plażę z polecenia przewodnika, że zajebi... fajna i takie tam. Wchodzę na plaż a tam młode, jędrne, zadbane, fajne ciałka dziewczyn. Tak jak je stworzono... No miód na oczy cool

Jakby tak facet leżał spławikiem do góry to w sumie nikogo by to nie obeszło.

Ależ one miały piersi...... wink

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

25 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2018-08-17 21:17:27)

justa_pl napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
justa_pl napisał/a:

Rzadkość? W ilu saunach byłaś? Może mieszkasz w innym kraju niż Polska?
Parujące substancje toksyczne ze strojów kąpielowych ?!!! - dobrze się czujesz?

Mieszkam w Polsce i właściwie tylko w dwóch miejscach spotkałam się z saunami w strojach tongue na jednym basenie, gdzie do sauny wchodzi się bezpośrednio z basenu i w aquaparku, gdzie sytuacja jest jak wyżej.
Swojego czasu chodziłam na fitness to jednej sieci, w saunach był zakaz wchodzenia w strojach kąpielowych. W innej saunie, którą się wynajmuje na godziny jest podobnie. W górach na termach są specjalne strefy nagości tam, gdzie są sauny.
Mam wymieniać dalej? smile
Więc dalej będę twierdzić, że sauny w strojach kąpielowych to rzadkość.
I tak, pojęcia nie masz, co się dzieje z Twoim strojem jak masz w saunach wysoką temperaturę. Może w jakiejś solankowej to sobie siedź, ale jak wchodzisz do parowej albo do mokrej i masz 60 stopni? W suchej masz nawet i 90 stopni. Poczytaj sobie smile

Co w saunie jest zbędne
Strój kąpielowy, spodenki kąpielowe, klapki – głównym składnikiem są substancje chemiczne (chemia organiczna) pochodne ropy naftowej. W wyniku oddziaływania wysokiej temperatury uwalniane są szkodliwe i szybko wchłanianie przez nasz organizm związki chemiczne oraz wydzielają się nieprzyjemne zapachy. Efektem wchodzenia do sauny w kostiumie kąpielowym jest jego zniszczenie oraz możliwość poparzenia przez kumulację ciepła

via basenymineralne.pl

Jeśli mówimy o saunie parowej ( tak naprawdę to określenie jest niepoprawne. Bo poprawnie to jest łaźnia rzymska lub turecka) lub saunie podczerwonej to przebywanie w nich w kostiumach kąpielowych nie spowoduje oparzeń. Łaźnia rzymska to temperatura około 50-60 stopni Celsjusza i wilgotności 90%. Sauna na podczerwień to temperatura około 60-70 stopni Celsjusza i wilgotności około 20%. Więc nic nas nie poparzy i nic się nam nie stopi. Co najwyżej wyskoczą nam krosty w miejscach osłoniętych kostiumem. Dlaczego krosty ? No bo podczas pocenia gruczoły łojowe pracują na pełnych obrotach. Podczas pocenia usuwamy z organizmu mnóstwo substancji. Skład potu jest bardzo podobny do moczu. Syf ten nie ma możliwości ujścia więc zbiera się pod kostiumem. Dodając, że strefy osłonięte kostiumem kiepsko oddychają ( a przecież chodzi nam o odetkanie porów i wymianę gazową w skórze) to krosty mamy gotowe. Spróbujmy pooddychać przez 15 minut ustami przytkanymi kostiumem kąpielowym

26 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2018-08-17 21:17:11)

edit.
Ucina mi tekst, więc ciąg dalszy:

Pomijam tu możliwość odbarwienia się kostiumu i zmianę rozmiaru (co jest w sumie jednoznaczne z jego zniszczeniem) pod wpływem gorąca.Kompletną masakrą są już kostiumy jednoczęściowe u pań. Dobrze. Wiemy już, że w kostiumie kąpielowym do sauny wchodzić NIE WOLNO.

via sauna.wloka.pl

W saunie jest tzw. strefa nagości, dlatego podczas kąpieli ciało nie powinno być osłonięte kostiumem kąpielowym (zwłaszcza mokrym), ponieważ może poparzyć skórę. Ciało, do którego przylega kostium lub ręcznik nie oddaje i nie pobiera ciepła, a tym samym zakłóca proces wymiany ciepła w saunie. Ponadto ważne są względy higieniczne - mokry kostium czy ręcznik zostawia ślady naszego potu i wydzielin na deskach. Przed wejściem do sauny należy także zdjąć zegarek i biżuterię, ponieważ rozgrzane mogą później narazić na oparzenia skóry

via poradnikzdrowie.pl

Ale rozumiem, że jesteś mądrzejsza od wszystkich stron internetowych razem wziętych? smile bo już nie chce mi się cytować, wszędzie jest to samo. Kwestia odpowiedniej KULTURY.
Swoją drogą ja wszystkim zwolennikom strojów w saunie polecam pójście raz bez stroju. Naprawdę zupełnie inne odczucia.

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Sauna, nagość i mój chłopak

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018