JEDEN ROK ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez ołÓwkowa (2014-08-15 12:02:08)

Temat: JEDEN ROK !

Jeden ROK, 4 kwartały, 12 miesięcy,365 dni, 52 tygodnie, 8 760 godzin, 525 600 minuty, 31 536 000 sekund

Tyle czasu postanowiłam przeznaczyć na siebie...w zasadzie koniec roku jest już bliżej niż dalej więc to nie żadne noworoczne postanowienie a głęboka chęć zmiany i to nie czegokolwiek w swoim życiu a czegoś konkretnego, przyznaje mam kilka celów które chciałam spełnić już dawno jak chociażby sam fakt by w końcu powiedzieć komuś o tym, że W OGÓLE chce coś zmienić !!

Powinnam pewnie pisać bloga, na którym na wstępie wybiorę sobie ładne tło, czcionkę z dodatkiem kursywy i pogrubienia...ale to nie będzie to samo, nie będzie dlatego, że choć jest tam tak wielu ludzi każdy właśnie skupiony jest na tych wszystkich detalach, ładnym wyglądzie swojej strony a nie postanowieniu, gdzie i tak już nikt nie chce tam wchodzić bo to kolejny blog, kolejny o tym samym gdzie po miesiącu autorka piszę "zjadłam kaloryczne ciastko, a w zasadzie dwa...nooo góra całą torbę"...i cały czar pryska !

Wiem, że i ten post może być bardzo podobny do innych postów ale odróżnia go jedno, ja tego po prostu chcę i wierzę, naprawdę wierzę, że znajdzie się choć jedna osoba która to poprze...

Jednak zrobimy trochę odwrotnie niż zwykle bywa to przy okazji takich wpisów

Otóż...

Zwykle takim postom towarzyszy dłuuuuuga lista "moich postanowień postanowionych na amen", ja potraktuję temat trochę inaczej, nauczona doświadczeniem wiem, że czym więcej mówię o swoich planach tym mniej z planów wychodzi będę WAM pisać co udało mi się już zrobić, wyznaczając sobie jedynie czas trwania osiąganego celu, natomiast na bieżąco opisywać będę tylko sytuacje jednorazowe jak np. wyjście na basen itd., bądź te trwające cały rok jak np. poranne ćwiczenia od 5 rano...jeśli coś się nie uda lub nie wyjdzie w zaplanowanym terminie OBIECUJĘ, że się przyznam...nie będę okłamywać nikogo a tym bardziej siebie.

Mało logiczne ?
Niekoniecznie, na pewno nietypowy i NOWATORSKI big_smile sposób na osiąganie tego co do dziś wydawało się nieosiągalne.

Jest 15 sierpnia 2014 koniec o tej samej porze...za rok wink

TRZYMAJCIE KCIUKI !!!!!!!!!

><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

POSTANOWIENIE 1

CZAS:31 SIERPNIA

MOTYWACJA:NA PEŁNYCH OBROTACH !

UTRUDNIENIA:ZEROWE...

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :