Prosba do informatykow-chyba?Status na Badoo - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prosba do informatykow-chyba?Status na Badoo

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Prosba do informatykow-chyba?Status na Badoo

Jezeli temat powinien byc w innym dziale,to przepraszam i prosze o podpowiedz w jakim.Mam prosbe,czy moze mi ktos wyjasnic czy mozna samodzielnie kontrolowac status aktywnosci na Badoo,znajoma ma pewne podejrzenia-chodzi o to ,ze gostek byl obecny wczoraj,a status-obecny tydzien temu.I chodzi o to czy gosc moze sam cos kombinowac przy statusie czy jest inna opcja?Dziekuje za odpowiedzi.

Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia <rotfl>
"Dziewczyny,miejcie troche empatii.A co to jest empatia?Ja cos slyszalam,to taka zupa z Azji" Lejdis
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prosba do informatykow-chyba?Status na Badoo

Teoretycznie w ustawieniach jest tryb niewidoczny, jak ktoś sobie opłaci.
Ale czy wtedy portal ustawia "online ponad tydzien temu"? Tego nie wiem.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

3

Odp: Prosba do informatykow-chyba?Status na Badoo

Nie mamy co prawda działu, który idealnie pasowałby do Twojego tematu, ale wybrałam ten, który jest najwłaściwszym, a na pewno zdecydowanie lepszym niż poprzedni wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
Reklama

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prosba do informatykow-chyba?Status na Badoo

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018