Sposób na farbujące ubranie na skórze ciała - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Sposób na farbujące ubranie na skórze ciała

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Sposób na farbujące ubranie na skórze ciała

Kupiłam sobie niedawno w Tesco czarne jeansy. Problem w tym, że farbują na skórze! Prałam je 2 razy w wodzie z octem ( litr wody+ litr octu), jest minimalnie lepiej, ale to dalej dla mnie problem. Nie tylko mam zafarbowane nogi ale też ręce, bo np wkładam rękę do kieszeni po pieniądze lub telefon. Czy jest jakiś sposób na ten problem?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sposób na farbujące ubranie na skórze ciała

Ojej, pierwsze co przyszło mi do głowy to...ocet smile, ale jak sama piszesz ten domowy sposób zawodzi, więc chyba nie bardzo dam radę pomóc. A próbowałaś może poszukać lub nawet zapytać sprzedawcę z działu chemii o jakiś stabilizator koloru? Słyszałam, że są takie na rynku i bywają całkiem skuteczne. Niestety nie mogę tej informacji potwierdzić, bo nie miałam okazji wypróbować, a prawdę mówiąc to mam też szczerą nadzieję, że nie będę mieć nawet takiej potrzeby smile.

3

Odp: Sposób na farbujące ubranie na skórze ciała

Czy chodzi o specjalny produkt do ubrań? Bo z tego co widzę na google to są stabilizatory koloru, ale do włosów.

4

Odp: Sposób na farbujące ubranie na skórze ciała

Reklamowali coś całkiem nie dawnow tv. Jakieś plastry czy coś jak zobaczę jeszcze raz reklame to napiszę.Ale wydaje mi się,że spodnie nadają się tylko do wyrzucenia jak mówisz,że już nogi faarbują.

5

Odp: Sposób na farbujące ubranie na skórze ciała

A jest jakiś sposób na ubrania, które zafarbowały i zrobiły się plamy?

6

Odp: Sposób na farbujące ubranie na skórze ciała
Liren25 napisał/a:

Reklamowali coś całkiem nie dawnow tv. Jakieś plastry czy coś jak zobaczę jeszcze raz reklame to napiszę.Ale wydaje mi się,że spodnie nadają się tylko do wyrzucenia jak mówisz,że już nogi faarbują.

Liren chyba chodzi Ci o takie wkładki do pralki, ktore pochłaniają kolor i można prać różne kolory razem, z tego co kojarzę to sie chyba "absorbetka" nazywa.

a co do tematu to tez mam takie farbujące spodnie i narazie je schowalam na dno szafy, bo mam cale nogi granatowe i rece;/ ale musze spróbować wypłukać je w tym occie.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Sposób na farbujące ubranie na skórze ciała

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024