Szafa tekstylna - warto? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Szafa tekstylna - warto?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Szafa tekstylna - warto?

Posiada któraś z Pań taką szafę? Nigdy nie miałam czegoś takiego i zastanawiam się:

-czy są stabilne po obwieszeniu toną ciuchów?
-jak toto się czyści? Odkurzaczem wciągnę całą szafę big_smile, mokrą szmatką wetrę kurz jeszcze głębiej... Zdejmuje się ten cały "pokrowiec" i pierze?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szafa tekstylna - warto?
BabaOsiadła napisał/a:

Posiada któraś z Pań taką szafę? Nigdy nie miałam czegoś takiego i zastanawiam się:

-czy są stabilne po obwieszeniu toną ciuchów?
-jak toto się czyści? Odkurzaczem wciągnę całą szafę big_smile, mokrą szmatką wetrę kurz jeszcze głębiej... Zdejmuje się ten cały "pokrowiec" i pierze?

Ja posiadam, nawet kilka i muszę powiedzieć że zależy to od jakości i ceny, z tego co zauważyłam. U mnie w szafie jest taka ala półeczka i pręcik na wieszaki, i półeczka w każdej oblewa egzamin bo pod kilkoma rzeczami najzwyczajniej w świecie się ugina a pręcik jest oke, pod warunkiem że nie mamy tam dużo rzeczy a tym bardziej ciężkich, jeśli kilkanaście t-shirt-ów to jest w porządku..
Co do czyszczenia to u mnie nie da się zdejmować tego by prać bo materiał przyszyty jest do rurek, ewentualnie odpruć i po praniu przyszyć ale jak dla mnie strata czasu.. odkurzaczem próbowałam i niby coś ale jednak nie to samo, na mokro szmatką próbowałam ale jakoś efektów nie widać..
Szafy mam w kolorze granat, czerwień i fiolet i jakoś nie są bardzo brudne ale pewnie to kwestia miesięcy.. jednak teraz wiem że nie ma jak to tradycyjna, drewniana bądź innego materiału szafa wink

PS. Mam także szafkę na buty taką tekstylną i akurat się sprawdza idealnie, nie zajmuje duże miejsca można poukładać buty i zamknąć i nie widać i w razie czego "nie czuć" że tak są wink szafkę z czystym sumieniem mogę polecić wink

'szczęśliwi Ci, którzy odnaleźli szczęście w sobie..'

3

Babo, ja posiadam takową szafę. Kupiona w Auchan chyba, lata temu za 60 zł smile
Prałam ją raz, bo wszystko trzeba by rozbierać wink Teraz jedynie odkurzam. Nie wciąga jej do odkurzacza bo trzymam mocno big_smile
Co do stabilności, nigdy nie obwieszałam jej toną ciuchów. Trzymam w niej kurtki zimowe i płaszcze. Ogólnie jestem z niej całkiem zadowolona.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

4 Ostatnio edytowany przez BabaOsiadła (2013-04-22 22:18:15)

fragola_369 - dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź. Tego właśnie się obawiałam sad

Margolinko - o, dałaś mi nadzieję, kurtki zimowe i płaszcze są przecież bardzo ciężkie.

Przyznam, że szkoda by mi było NIE kupić upatrzonej szafy, kosztuje grosze, jest śliczna, a szafy takiej zwykłej, drewnianej nie chcę kupować z paru powodów. No ale jak ma być zakurzona, albo ciągle się wyginać/przewracać...

5

Przewracać się nie przewraca .. a uginać.. hmmm no troszkę jeśli na tą "półeczkę" napakujesz zbyt wiele no i na wieszakach to samo.. moje się zapinają i jeśli jest zbyt "napakowana" to mam wrażenie jakby zaraz miała "walnąć" jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło ale takie miałam wrażenie hehe.

6

Chyba zaryzykuję smile

7

BabaOsiadła napisał/a:

Chyba zaryzykuję smile

Ja jestem zadowolona z nich bo służą mi jako takie szafy gdy zima to letniejsze rzeczy tam wiszą, jeśli lato to zimowe, nie przepycham ich, nie pakuję nie wiadomo ile więc służą wink a drogim zakupem nie są żeby potem nie wiadomo jak żałować "że się tyle pieniędzy wydało"
wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Szafa tekstylna - warto?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021