wesele- mój chłopak nie chce przyjechać. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » wesele- mój chłopak nie chce przyjechać.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: wesele- mój chłopak nie chce przyjechać.

Za niecałe 2 tygodnie moja kuzynka wychodzi za mąż. Kiedy byłam nad morzem w pracy poznałam chłopaka, z dość daleka, jesteśmy razem,od miesiąca się nie widzieliśmy, pytam go ciągle czy przyjedzie na wesele, najpierw mówił 'no raczej' a teraz zmieniło się 'nie widzi mi sie to, bo trzeba w garnitur itp, przyjade do Ciebie ale nie n a wesele' kiedy się w końcu zdenerwowałam mówi że przyjedzie na wesele, a ja nie chce żeby robił to z przymusu, chcę tylko żeby on chciał. Nie chcę iść sama na to wesele, ale teraz pójść z kolegą będzie głupio i mnie i jemu, bo znajomi wiedzą o moim chłopaku. Nie wiem czy powinnam pójść sama choć nie chcę, czy iść z kolegą i to też mi się szczególnie nie podoba (chciałabym uniknąć pytań w stylu ooo Twój narzeczony itp, tym bardziej że jestem przewrażliwiona na tym punkcie, właśnie ze względu na to że mój nie chce tu przyjechać). Nie wiem jaki sens ma związek, i co robić z tym weselem....

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wesele- mój chłopak nie chce przyjechać.

Może on nie wie jak bardzo Ci zależy na tym, żeby był na tym weselu? Nie ciągnij go tam na siłę, najwyżej powiedz jak bardzo Ci zależy na jego obecności. Możesz pójść sama, świat się przecież nie zawali, a to lepsze rozwiązanie niż zaproszenie kumpla na siłę. (przerabiałam to kilka razy u siebie, gdy ja lub mój chłopak byliśmy sami na jakimś weselu, mimo tego, że byliśmy już parą, uwierz, można i tak:))  Widzisz, że chce się z Tobą zobaczyć, więc może nie czuje się na siłach wobec konfrontacji na weselu z całą Twoją rodziną;). Niepokojące jest Twoje ostatnie zdanie co do tego związku, wg mnie jeśli chodzi tylko o to wesele to odpuść, chyba, że wątpliwości jest więcej - to już chyba inny problem.

Kto marzy o doskonałości, zazwyczaj poucza, poprawia, daje lekcje innym i wszyscy od niego uciekają.
L. Kołakowski

3

Co prawda nie widzę tutaj żadnego problemu...a Ty moja droga nie stwarzaj go sama.Najwyraźniej Twój chłopak wolałby spędzić czas tylko z Tobą a na weselu jest to raczej niemożliwe...a po za tym może się czuć głupio bo od razu pozna Go cała Twoja rodzina.To jest krępujące dla Niego najwyraźniej.
A na pytania rodziny nie musisz odpowiadać ani tym bardziej się tłumaczyć.Przestań wiercić chłopakowi dziurę w brzuchu odnośnie tego wesela,nic na siłę.Myślę,że powinnaś wykazać więcej zrozumienia dla Niego.

4

Beatriz35...ma całkowią racje.

5

Może dla niego jest jeszcze za wcześnie, abyście razem pokazywali się na imprezach rodzinnych? Jest skrępowany? Pogadaj z nim, że zależy Ci, aby to z nim bawić się tego dnia, ale jednocześnie on nie musi obawiać się o to, że przez Twoją rodzinę zostanie potraktowany już jako poważny narzeczony.

6

A może po prostu chłopak nie ma garnituru i garniturowych dodatków oraz szkoda mu wydawać kilkaset złotych, bo ma trudna sytuację i inne potrzeby....

7

dziękuje za rady smile
Jeśli chodzi o te sprawy rodzinne, to muszę powiedzieć wcześniej o tym nie napisałam, że po miesiącu  naszej znajomości ja byłam na weselu jego siostry, i też poznałam całą  jego rodzinę, i jakoś sobie z tym dałam radę choć się stresowałam... Jesli chodzi o garnitur, nawet na wesele swojej siostry pożyczał od kolegi więc teraz też by mógł... On chyba po prostu nie lubi takich imprez... Może rzeczywiście stwarzam problem gdzie go nie ma, ale tak naprawde chcę żeby tam ze mną był, i po prostu chcę się z nim zobaczyć. Teraz się już waha kiedy mu powiedziałam że zależy mi na tym żeeby tam był. Wszystko się wyjaśni w najbliższym czasie smile

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

8

mylenne napisał/a:

Jesli chodzi o garnitur, nawet na wesele swojej siostry pożyczał od kolegi więc teraz też by mógł...

Czyli jednak...
Raz pożyczyc można, ale po raz drugi??? Chyba nie wypada.

A może poplamił? Może kolega był niezadowolony ze stanu garnituru po weselu?
Pomysl o tym.

Ja nie dziwiłabym się, gdyby twój chłopak nie chciał drugi raz pożyczać ubrania.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » wesele- mój chłopak nie chce przyjechać.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018