Pomoc w doborze koloru ścian i dodatkow. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Pomoc w doborze koloru ścian i dodatkow.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Pomoc w doborze koloru ścian i dodatkow.

Witam. Mam meble w pokoju ciemny brąz (komoda i szafa). Zastanawiam sie nad kupnem kanapy beż-terakota.
Co o tym myślicie? Jakie kolory ścian i dodatki?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomoc w doborze koloru ścian i dodatkow.

Ja mam ciemne meble i seledynową kanapę, ściany jasne kakaowe. Ogólnie jest zasada: ciemne meble - jasne ściany. Napisz potem co postanowiłaś smile

3

zastanawiam sie jak narazie nad kupnem tej kanapy bo nie mam pojecia jakie dodatki kolory dobrac zeby to calosciowo wygladalo dobrze. dodam moze jeszcze ze pokoj jest raczej ciemny, wpada malo sloncA do niego. moze ktos mi cos doradzi.

4

Do brązowych tonacji, czy mebli czy kanapy, doskonale pasuje róż/fiolet,
tym bardziej, że kolorem roku 2014 jest orchidea smile

Wnętrze będzie ciepłe i sympatyczne, a przyjemnym przełamaniem będzie dodanie np. trochę bieli.

Osobiście nie polecam białej lub bardzo jasnej kanapy, bo niestety, ale często mocno się brudzi smile

Nie próbuj trafić w cel. Zamiast tego stań się z nim jednością.

5

kanapa ma tylko boki bezowe a wiec nie duzo tego bezu a reszta jest koloru terakoty (pomarancz jakby) i zastanawiam sie jakby do tego wygladaly pomaranczowe dodatki w pokoju

6

ja nie jestem mocna w takich sprawach, mam chyba jakąś ślepotę kolorystyczną, dlatego przy remontach i malowaniu ścian wspomagam się różnymi kreatorami wnętrz, wgrywam zdjęcie i dobieram sobie na spokojnie kolorki. Ostatnio korzystałam z kreatora wnętrz na stronie śnieżki. Może to jest jakieś rozwiązanie? :-)

7 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-09-19 14:07:43)

Rozejrzyj się po katalogach z meblami, tam zawsze są one prezentowane w pomieszczeniach. Można znajdziesz coś, co przypomina Twoje meble - i podpatrzysz kolor ścian?

Albo poszukaj na różnych stronkach, typu spam blogach o aranżacji wnętrz, meblach itd:-)

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Pomoc w doborze koloru ścian i dodatkow.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021