Pieczenie ciast - jeszcze nigdy mi żadno nie wyszło. Dlaczego ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Pieczenie ciast - jeszcze nigdy mi żadno nie wyszło. Dlaczego ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Pieczenie ciast - jeszcze nigdy mi żadno nie wyszło. Dlaczego ?

Witam wszystkich. Mam na imię Justyna. Bardzo lubię pichcić coś w kuchni, gotowanie idzie mi świetnie, mimo że nie korzystam z żadnych przepisów zawsze potrawy wychodzą mi bardzo dobre i smakują wszystkim domownikom. Zupełnie odwrotna sytuacja występuje natomiast gdy próbuję zrobić coś na słodko. Jeszcze nigdy żadno ciasto mi nie wyszło, mimo szczerych chęci, a robię wszystko dokładnie według przepisu. Dzisiaj próbowałam zrobić ciasto biszkoptowe z bitą śmietaną i konfiturami. Wszystko zanosiło się bardzo dobrze, ciasto ładnie wyrosło, śmietana się ubiła. Chwilę później niestety biszkopt opadł, a śmietana po dodaniu żelatyny (dokładnie według przepisu) zważyła się. Dodam jeszcze że jakiś czas temu robiłam mufinki i nawet te mi nie wyszły...
Myślałam że może zależy to od pH skóry. Szukałam informacji na ten temat w internecie, ale jednak nie znalazłam odpowiedzi. Proszę o pomoc, jeśli ktoś wie, czego to może być wina.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Pieczenie ciast - jeszcze nigdy mi żadno nie wyszło. Dlaczego ?

Może za bardzo się skupiasz na tym, że 'musi wyjść' i z nerwów coś psujesz. Abo może dobre wychodzi, tylko Ty twierdzisz, że źle Ci wyszło smile Albo też może być tak, że bierzesz za trudne przepisy jak na początek. Może poszukaj czegoś najpierw prostego i takiego, co na pewno dobrze wyjdzie smile

"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być."

3

Odp: Pieczenie ciast - jeszcze nigdy mi żadno nie wyszło. Dlaczego ?

Przenoszę do właściwego działu.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Pieczenie ciast - jeszcze nigdy mi żadno nie wyszło. Dlaczego ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021