Czy można wlać płyn do płukania prosto do bębna ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Czy można wlać płyn do płukania prosto do bębna ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czy można wlać płyn do płukania prosto do bębna ?

Mam problem z pralką, którą mam w moim nowo wynajętym mieszkaniu. Jest to pralka ładowana od góry i ma uszkodzony dozownik na proszek i płyn do płukania, tzn. brakuje w nim dna i przegródek (jeśli naleję płyn albo wsypię proszek wszystko wyleci dołem). Czy w tej sytuacji po zakończonym praniu mogę wlać płyn do płukania (silan) prosto do bębna i włączyć jeszcze raz płukanie ? Czy płyn nie odbarwi mi ubrań?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy można wlać płyn do płukania prosto do bębna ?

Nie, nic się nie stanie, ale rownomierniej się rozprowadzi jeżeli przed wlaniem rozcienczysz go odrobinę woda. Szczególnie jeżeli pralka jest w pełni zaladowana.

3

Ja zawsze tak robię, bo mam takie głupie przekonanie, że na cały bęben ubrań tyle proszku to jest nic. A ja lubie jak pachnie ładnie. Vanish też się wkłada z dozownikiem, czasem się rozleje i nic się nie dzieje, więc śmiało. Jak mam jakąś upierdliwą plamę, to sobie płynem do mycia naczyń pocieram na ubranie i też się nie odbarwia.

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

4

Moja mama tak całe życie robi ze swoją pralką ładowaną od góry tongue
Wszystko tam sypie smile
Ale faktycznie jak jest załadowane do pełna to można rozcieńczyć, żeby plam na ciemnych rzeczach nie było.

,,Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne"

5

Nic się nie stanie, jak wlejesz płyn do płukania po zakończeniu prania i włączysz płukanie. Z drugiej strony ciekawe co się zepsuło, mechanizm jest dosyć prosty.

Sprzedaje [link usunięty przez moderację] zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Czy można wlać płyn do płukania prosto do bębna ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018