Rozczarowanie :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Rozczarowanie :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Rozczarowanie :(

Witam wszystkich ..
W kolejnym miesiącu rozczarowanie sad. Zdecydowałam się na drugie dziecko. Mijają miesiące i nic. Jestem zła na siebie że tak się nakręcam jak nastolatka i przez to chyba mam urojone objawy ciąży.Bolące powiększone piersi i delikatne bóle brzucha to takze mogą byc chyba objawy przed miesiączką ale z jednej mojej piersi jak ściskam mocno wydostaje się kilka kropel wydzieliny .. co to moze byc??  Zrobiłam test dzisiaj - negatywny. Ponoć po 6 dniach od zapłodnienia wykrywa ciążę a dziś własnie minął 6 dzien. Czy za wczesnie jednak? Dalej mam się łudzić że jestem w ciąży? Okres mam dostać 10 czerwca jeszcze trochę czasu zostało i nie wytrzymam tak długo czekac .. byłam tez u lekarza ginka ale on jeszcze nie jest w stanie nic zobaczyc mimo ze robił usg ginekologiczne. Ale jestem zdrowa i mogę śmiało się starać o dziecko. Mówił żeby kochac sie normalnie i liczyc tych dni bo tak na prawdę nie wiemy kiedy dokładnie one są i owulacja. Temperaturę mierzyłam niestety tylko kilka dni rano i było 37 st.
Ach chcę się wyżalić i tyle sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozczarowanie :(

To 6 dni to chwyt marketingowy, dziewczyno! Skąd możesz wiedzieć kiedy dojdzie do zapłodnienia, przecież plemniki mogą przetrwać w organizmie kobiety nawet 5 dni.
A zatem jeśli dojdzie do zapłodnienia to takie jajeczko wędruje sobie do macicy co łącznie może zająć nawet 12 dni, a beta hcg czyli coś co odpowiada za pozytywny test uwalnia się 48h po zagnieżdżaniu!!!
Warto trochę poczytać, serio.

3

Odp: Rozczarowanie :(

Czytam dużo i wydaje mi się że czasem za dużo bo wtedy wydaje mi się że jestem w ciązy ..

4

Odp: Rozczarowanie :(

Widocznie czytasz to czego nie powinnaś bo na każdym forum etc, stronie piszą jak byk, test robi się w dniu spodziewanej miesiączki.

5

Odp: Rozczarowanie :(

wiesz co jak pamiętam robiłam jak przy pierwszej ciązy było .... miałam tylko jeden objaw siusiu od razu wiedziałam ze jestem w ciązy nie czekałam na miesiączkę i zrobiłam test kilka dni przed miesiączką i wyszedł pozytywny .. fakt ze druga kreka była słabo widoczna ale była ..

6

Odp: Rozczarowanie :(

Badałaś hormony?

7

Odp: Rozczarowanie :(

Nie, tak dokładnie jeszcze nie badałam. Daje sobie jeszcze szanse bo w sumie od niedawna zaczęliśmy się starać.

8

Odp: Rozczarowanie :(

Cześć smile, ja nie miałam żadnych objawów ciąży, a już zaczynam 6 miesiąc..
Nie robiłam testu w planowany dzień miesiączki, a kilka dni wcześniej..
Trzymam kciuki i nie denerwuj się ! smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Rozczarowanie :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024