SKUTECZNOŚĆ ESCAPELLE W MOIM PRZYPADKU - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » SKUTECZNOŚĆ ESCAPELLE W MOIM PRZYPADKU

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: SKUTECZNOŚĆ ESCAPELLE W MOIM PRZYPADKU

Witam
W sobotnią noc ok godziny 24.00 kochałam się ze swoim chłopakiem. Niestety zdarzył nam się "wypadek". Mój partner wychodzi zawsze przed i twierdzi, że tak też było tym razem. Po wszystkim zorientowaliśmy się, że pękła nam prezerwatywa. Rozpłakałam się, ale na pościeli zobaczyliśmy sporą plamę, więc to trochę mnie uspokoiło. Nie mam pewności czy mogło dojść do zapłodnienia chociaż prawdopodobnie byłam w 15-16 dniu cyklu(nie wiem czy miejsce miała już owulacja, bo mam nieregularne cykle). We wtorek rano poszłam do lekarza, przepisał mi Escapelle i zażyłam go po godzinie 8.00 (więc nie minęło jeszcze 72h). Jutro mija tydzień po zażyciu leku a ja czuję się zmęczona i miewam bóle w podbrzuszu(wiem, że to możliwe skutki uboczne). Czy mogę być w ciąży i jakie może być prawdopodobieństwo? Bardzo się boję, bo jestem jeszcze stanowczo za młoda na macierzyństwo sad Proszę o szybką odpowiedź.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: SKUTECZNOŚĆ ESCAPELLE W MOIM PRZYPADKU

Katarzyno, prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, w przypadku zażycia tabletki po 49h wynosi około 2,7%. Powinnaś spokojnie poczekać do miesiączki, która może wystąpić wcześniej, bądź później niż zwykle, a jeżeli jej nie będzie lub wspomniane bóle będą Ci bardziej doskwierały to udaj się do lekarza. Ale przede wszystkim się nie martw smile

3

Witam.Czesto mam problemy z okresem bywało nawet ,ze okresu nie mialam 3 miesiące ... postanowilam udac sie do lekarza .Moj lekarz zalecił mi branie Luteiny dopochwowo która nie za dobrze na mnie dziala poniewaz po niej jestem senna i ciagle zmeczona.Luteina wywoływała u mnie okres wiec musialam ją stosowac.Któregoś miesiąca przestalam ją brac okres znowu sie zatrzymał a w tym czasie kiedy przestalam brac z chlopakiem kochalam się bez zabezpieczenia... wiec zarzylam tabletke ESCAPELLE 48 h po wspolzyciu .2 miesiace minelo od zazycia tabetki a ja nadal nie mialam okresu  wiec bałam się ,ze to pewnie ciaża.Udałam się do ginekolog stwierdziła ,ze mam powiekszona macice objawy ciaży i zalecila zrobic test ciązowy... zrobilam go najpierw po wyjsciu z gabinetu lekarskiego .Wyszedł ujemny tego samego dnia zrobiłam tez usg dopochwowe nic mi tez nie wykazalo... lekarz uspokajala mnie ,ze to raczej nie jest ciaża i przepisał dalej brac Luteine przez 10 dni dopochwowo .Kiedy zakonczylam branie leku po 1 dniu odstawienia okres sie pojawił .Ile strachu przezylam i panikarstwa to sama wiem .... smile teraz juz wiem ,ze Lek może zadziałał ,ale osobiscie nie polecam ESCAPELLE nie mialam okresu przez 3 misiace

4

W Twoim przypadku nie można powiedzieć, że to przez tabletkę po nie miałaś miesiączki, gdyż z tego co opisujesz ogólnie masz zaburzenia. Po tabletce po okres może pojawić się wcześniej lub później niż zwykle oraz z różnym nasileniem, nie ma reguły.. Ale jest to jedyne najlepsze wyjście w przypadku awaryjnej sytuacji, jeśli nie chce się mieć jeszcze dziecka. A Ty jesteś dobrym przykładem, że ta tabletka jest skuteczna wink

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » SKUTECZNOŚĆ ESCAPELLE W MOIM PRZYPADKU

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018