Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?

Witam.
Nie wiem z kim o tym porozmawiać, dlatego zwracam się z tym do Was. Jest to bardzo intymna sprawa i ciężko jest mi o tym mówić, ale nie wiem co robić.
Od dawna zwlekam z seksem z moim partnerem z którym jestem już prawie rok. Oboje jesteśmy młodzi i nigdy tego nie robiliśmy. On od dawna tego pragnie. Ja poczułam pożądanie niedawno. Próbowaliśmy już dwa razy, z różnych powodów nie wyszło. Ale nie o tym chciałam porozmawiać... Mój partner jest bardzo uczulony na mój dotyk, na mnie etc Bardzo podniecająco na niego działam. Przez to, że nie uprawiamy seksu blokuje jego erekcję. Ok. 4 miesiące temu miał problemy z jądrami... uporczywy ból zmusił go do zażywania tabletek hormonalnych. Niestety ból powracał kilka krotnie. Domyślam się, że ten ból ma związek z zatrzymywaniem wytrysku, ale jak bardzo może to wpłynąć na jego zdrowie ??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?

Niech nie powstrzymuje wytrysku. Słyszałem, że komuś-tam kiedyś spuchły jądra, miał zapalenie.

3

Odp: Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?

Ale cos robisz mu piescisz czy jakos czy nic ? bo z samego podniecenia nic mu nie powinno byc ale jak go dotytkasz lub cos wiecej a on nie ma wytrysku to moze byc powoidem bolu jader ale powinien on wiedziec nigdy sie sam nie zadowalal zamiast brac leki wink

4

Odp: Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Blue_balls

5

Odp: Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?

mar3 Tak, dotykam go, ale nie daję możliwości do wytrysku.

6

Odp: Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?

I on w ogóle nie ma wytrysku nigdy ? Nie masturbuje się nawet ? Myślę, że raz na jakiś czas powinien sobie trysnąć. Może nie codziennie, co dwa dni ale tak raz na dwa tygodnie chyba jest wskazane.

7

Odp: Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?
Nelia13 napisał/a:

mar3 Tak, dotykam go, ale nie daję możliwości do wytrysku.

Oj wybacz... ale to straszną męczarnię sobie fundujecie... nie ma to jak orgazm po pieszczotach dziewczyny, kiedy już sobie w duchu mówisz "A niechże się to już skończy... chcę na szczyt!!!".

8

Odp: Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?

A tam! Bzdury jakieś!
Jak facet nie ma wytrysku to natura to sama załatwia - po to są nocne polucje. Po drugie może to sam sobie w kwadrans załatwić tongue

9

Odp: Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?

Popraw mnie bo chyba źle czytam. Chcesz powiedzieć że zapewniłaś mu ręczny ale bez finału?
Zła, zła kobieta.

10

Odp: Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?
Nelia13 napisał/a:

mar3 Tak, dotykam go, ale nie daję możliwości do wytrysku.

No to nie jest fajne sad
Jesteś na dobrej drodze aby on sobie poszukał innej dziewczyny albo sama sie znajdzie, wystarczy jak coś mu sie wymsknie o "Waszych problemach" a niejedna chętna altruistka sie znajdzie ... Przemyśl Twoje podejście i całą sytuację. Nie chcesz uprawiać sexu lub nie jesteś gotowa na zblizenie to nie prowokuj intymnych sytuacji... ból jąder nie jest niczym miłym a potrafi dać facetowi w kość....

11

Odp: Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?

powiem tak.. regularne wytryski wskazane.. na stare lata mniejszy problem z gruczołem krokowym..

12

Odp: Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?
Robcio73 napisał/a:

powiem tak.. regularne wytryski wskazane.. na stare lata mniejszy problem z gruczołem krokowym..

Tak? Słyszałem, że odwrotnie.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wstrzymanie wytrysku groźne dla zdrowia ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024