Częsty seks = wcześniejsza owulacja = krótszy cykl - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Częsty seks = wcześniejsza owulacja = krótszy cykl

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Częsty seks = wcześniejsza owulacja = krótszy cykl

Witajcie kobietki smile

Do dzisiaj w ogóle nie wiedziałam o istnieniu takiego zjawiska jak "przyśpieszona owulacja".
Czytając książkę Lwa-Starowicza "O rozkoszy" przeczytałam coś całkiem sensownego, OTÓŻ;

poprzez częste uprawianie seksu niektórym kobietą przyśpiesza się owulacja, co oczywiście ma wpływ na długość całego cyklu.

I tak sobie myślę- fakt. Odkąd sypiam z moim nowym partnerem, cykl, który do tej pory oscylował co miesiąc wokół 28/29 dni nagle spadł do 21/22 - jest to już drugi cykl. Zatem, czy któraś z Was miała może coś podobnego?

Kto pyta nie błądzi, a dla mnie żadne pytanie nie jest głupie smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Częsty seks = wcześniejsza owulacja = krótszy cykl

Nie miałam, ale wydaje mi się, że aż taki spadek liczby dni w cyklu nie jest normalny i dlatego warto wybrać się do lekarza, który ustali przyczynę. Jesteś w stanie ustalić owulację co do dnia na podstawie objawów, jakie daje organizm? Bo może po prostu jej nie ma, a przyczyną skrócenia cykli są zaburzenia hormonalne?

3

Odp: Częsty seks = wcześniejsza owulacja = krótszy cykl

Dzisiaj idę do lekarza smile Jednak jak typowa Polska kobieta postanowiłam wcześniej spytać i sprawdzić w internecie smile

Kto pyta nie błądzi, a dla mnie żadne pytanie nie jest głupie smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Częsty seks = wcześniejsza owulacja = krótszy cykl

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021